Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by GreenHornet » 24 Sep 2014, 21:01

WER (2013)
Dobar! Prva polovica odlična, druga bas nije opravdala ocekivanja; da jest, bio bi ovo odlican werewolf horror!
Sami pocetak je vrlo dobar sa scenom ubojstva obitelji, oko cega se radnja i vrti...Kad krenu pravne zamrzlame imamo par mucnih scena policijskog ponasanja, gdje u prvi plan dolazi lik odvjetnice osumnjecenog, koja u startu pokupi simpatije. I par policijskih glavesina koji su svojevrsni negativci. Gluma dosta dobra. Imamo i vrhunske scene u labaratoriju i zgradi, koje su prepune krvi i brutalnosti uz vise nego solidnu transformaciju i iznimno bescutnog vukodlaka.Nakon toga, osobno pad... Previse nepotrebne jurnjava i potjera, neke su u mraku, pa su dosadnjikave, a za neke scene bi rekao da su nepotrebne skroz. I scene killova su gotovo iste kao spomenute povise;mislim da su to mogli promjeniti, dosta je dva puta u istom fazonu. Rasplet krene drugacijim tokom od ocekivanog, gdje imamo fine scene borbe...Sami kraj- moze proci, ali ima nekoliko jasno vidljivih gresaka ako uzmemo u obzir scene iz raspleta. I da, redatelj ocito nije ljubitelj murije, jer i pred kraj ispadnu gadovi.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Victor Crowley » 27 Sep 2014, 11:46

Fragiles - totalno mi bezveze. Po radnji i lokaciji mislio da će biti super ali ipak nije. Preskočiti.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Wheel Smith » 27 Sep 2014, 21:59

fright night 2 (2013) - ne sviđa mi se uopće , ima par dobrih scena ali nisam zadovoljan
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by copycat » 29 Sep 2014, 19:00

The pruge 2 6/10 Zabavan.. ali ni blizu prvom :kokicarenje:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Wheel Smith » 29 Sep 2014, 19:27

meni je pak purge 2 bolji nego jedinica
:supz: :supz:

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by GreenHornet » 10 Oct 2014, 10:15

"SEE NO EVIL 2"

Nisam ga pogledao cijelog, jer su mi 10 minuta prije kraja uletile nenadane poslovne obaveze...U principu nepotreban i dosadnjikav nastavak, pun nepotrebne jurnjave i gresaka u prici. Ali i kao takav, s obzirom da je teen slasher, fanovima slashera ce ponuditi ok razbibrigu za mozak na pasu.
Sve je vec videno u slicnim filmovima podzanra-likovi, radnja, dijalozi-klasika. Ubojstva su takoder podbacila-ni blizu kao u prvom dijelu, neka su samo prolazna, i ima nesto fino gorea. Najbolja stvar mi je zapravo vracanje u proslosti, ti flashbackovi kako villiana majka maltretira i pravi cudoviste od njega su mi nekako bas jezivi i teski. Lik villiana opet odlican, poremecen, bescutan, okrutan-bas kako treba biti.Kane sasvim solidan.
Ukratko-film koji cete pogledati kao razbibrigu dok tipkate na mob, u glavi vrtite neke planove, na tv-u pratite kladaru i slicno...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Asfodel » 10 Oct 2014, 16:14

Wer - netko je negdje provalio da od Dog Soldiersa nije bilo ovako dobrog tematskog filma - jao, kako pogresno. Ne bih se usudila ni stavljati ih u istu recenicu :/ Ovo je pocelo prihvatljivo, no pretvorilo se ubrzo u sprdnju. Ne zato sto je duhovit i otkacen (au contraire, ozbiljan je), nego zato sto je jednostavno debilan u svojim naivnim pokusajima bilo cega.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by maddjuro » 11 Oct 2014, 03:38

Underworld: Awakening- 4/10- glup nastavak; s lošom pričom. Više nema onoga lika koji je bio hibrid već , kolko sam skužio, njihova kćer ili stoveć je donekle preuzela tu ulogu. Ukratko priča se odvija u budućnosti (nekih 12ak god) nakon što su ljudi doznali za postojanje vampira i vukodlaka usljedila je čistka. Selene je bila zamrznuta i budi se nakon 12 godina bježi susreće kćer..... Kasnije se ispostavi da su se vukodlaci uvukli u centar za istraživanje tog virusa koji uzrokuje vampirizam/vukodlaštvo i žele uz pomoć dnk njezine kćerke razviti cjepivo za imunost od srebra. Akcije ima , kao i u ostatku serijala, ali je nekako nezazlučiva i "bezveze". Definitivno su mogli bolje odraditi ovaj nastavak.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 11 Oct 2014, 11:23

Underworld serijal ionako niti nikad nije imao bogznakakvu radnju, većinom se gledalo samo radi akcije kao i Resident evil....
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 12 Oct 2014, 18:53

Life After Beth (2014) - preloše

1.5/10
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by HorrorHR » 12 Oct 2014, 20:44

hitman_4 wrote:Life After Beth (2014) - preloše

1.5/10

skoro u londonu se zaputih u kino na ovo, sva sreća da sam malo pogledao reviewe prije toga :facepalm:

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by John_Ryder » 12 Oct 2014, 22:53

Inače su mi glavni likovi dragi glumci,ali ovo je loše,kao da se director nije mogao odluciti da pricu pokaze kao komediju ili dramu,na life after beth se osvrćem.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 13 Oct 2014, 00:07

Wer (2013) - da, previše ozbiljno i puno priče oko ničega. Al mi je bilo odlično ono trčanje pa kad gledaju iz helikoptera, to je odlično napravljeno. Ostatak i ne baš.

8=====o/8==========o (5/10)

Inače, pripremite se jer najiščekivaniji horori tek dolaze. Znate da uvijek dolaze u 11. i 12. mjesecu. Neki u prvom iz ove godine.

Pogledajte ove:
http://www.imdb.com/title/tt3099498/
http://www.imdb.com/title/tt2321549/
http://www.imdb.com/title/tt3504048/
http://www.imdb.com/title/tt2784512/
http://www.imdb.com/title/tt3235888/
http://www.imdb.com/title/tt2870612/
http://www.imdb.com/title/tt3416742/ New Zealand horror comedy mockumentary film about a group of vampires who live together in Wellington

I baš su ti svi gore najhvaljeniji horori ove godine uz izuzetak Dead Snowa 2 koji je izašao prije, ali je zanimljivo kako uglavnom najiščekivaniji/najhvaljeniji horori uvijek izađu pri kraju godine. Od svih njih i ja očekujem barem dobar horor jer je ova godina zasad slaba. Ima dobrih, ali previše je tu promašaja.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Wheel Smith » 13 Oct 2014, 06:04

čeka se tusk
:supz: :supz:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Asfodel » 13 Oct 2014, 22:14

Kristy - oduševljena sam što nije ispala još jedna meh preporuka i što ima nešto novo da je zbilja pristojno i vrijedno gledanja :) Definitivno nek netko otvori topic da ne bi promaknuo. Ne gledati trailer. Final girlica je predobra i prekrasna je općenito, mislim da će biti nešto od nje. Maske su plus 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply