Mjesec slasher filmova

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 31 Jul 2011, 20:17

Evo, otvaramo novi mjesec filmova, ovaj put je riječ o slasher filmovima. Filmovi s serijskim ubojicama koji imaju svoj motiv poput odbacivanja od društva do osvete. Visoki bodycount u kojima crnci obavezno prvi pogibaju. Serijski ubojice s vrtnim škarama, sjekirama, mačetama, satarama, sva hladna oružja koja im dođu do ruke. Različite maske, bilo loše ili dobre. Slasher filmova je pregršt, naročito 80 - tih tako da će većina naći sve za svoj ukus. Naoštrite noževe, sjekire, satare. Većina slasher filmova uključuje čak nebulozni ili odličan twist/preokret. Dobro se maskirajte. Nađite žrtvu i najvažnije slasher pravilo "djevice uvijek prežive" :mrgreen:

Image Image Image Image Image
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 31 Jul 2011, 20:31

Evo, počinjem s ovim filmom Cementerio del terror (Cemetery of Terror).

Image
A professor suspects that a vicious killer may have discovered a way to return from the grave and continue his violent spree. His fears are proved true when a group of teenagers decide to pull a Halloween prank by stealing the killer's body from the morgue. When the teens recite an incantation from an old magic book over the corpse, it begins to come back to life, along with all of the bodies from the nearby cemetery.
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Wendigo » 31 Jul 2011, 23:12

john_constantine wrote:Evo, počinjem s ovim filmom Cementerio del terror (Cemetery of Terror).

Image
A professor suspects that a vicious killer may have discovered a way to return from the grave and continue his violent spree. His fears are proved true when a group of teenagers decide to pull a Halloween prank by stealing the killer's body from the morgue. When the teens recite an incantation from an old magic book over the corpse, it begins to come back to life, along with all of the bodies from the nearby cemetery.
daj mi PM-aj link za ovo, plz. prije nekog vremena sam tražio ovo i nisam uspio naći nigdje.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Info » 31 Jul 2011, 23:14

Može i meni 8)
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 01 Aug 2011, 01:50

I ja bih jako bio zahvalan :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 01 Aug 2011, 09:14

Sređeno. :kokicarenje:
Michel puši karu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Andrej » 01 Aug 2011, 18:13

We're all mad here...

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Info » 01 Aug 2011, 19:50

Baš ga pogledao nedavno i bio mi je odličan prvih pola sata, a ostatak filma prosjek
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Andrej » 01 Aug 2011, 20:19

Info wrote:Baš ga pogledao nedavno i bio mi je odličan prvih pola sata, a ostatak filma prosjek
Ma iskreno, nikad nisam bio ljubitelj slešera pošto je većina toliko brutalno precrtana da stvarno nemam volju da gledam jedan te isti film svaki put.
Ovaj mi je bio duhovito osveženje.
We're all mad here...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Wheel Smith » 01 Aug 2011, 21:06

evo ovo gađam iz vrha glave........ meni jako drag film......

Image


http://www.imdb.com/title/tt0242998/

dosta orginalan kraj......... za razliku od ostalih slashera , mada ima još par sličnih filmova s istim krajem
:supz: :supz:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Mjesec slasher filmova

Post by filmofil » 03 Aug 2011, 17:03

evo, pogledah neki dan house on sorority row i nije ispalo očekivano...ubojstva su preloša, nemaštovita bez imalo krvi, a gluma je dno dna...on the bright side, priča je okej i zadnjih 5-10min filma jako popravi dojam pa je ocjena neloših 6/10
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Lumatev
Posts: 209
Joined: 02 Aug 2011, 20:49

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Lumatev » 03 Aug 2011, 22:15

Film 'The Slumber Party Massacre' je jedan od meni dražih slasher-a iz osamdesetih.
Na stranu mane, zaplet gde nekoliko devojaka jurca manijak u zatvorenoj kući ima neki svoj šmek.
Slični su i 'Sorority House Massacre II', 'Evil Cartoons', 'Bikini Island'.
Naravno, sve su to niskobudžetna ostvarenja na granici između horora i komedije, ali opet zabavni.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 03 Aug 2011, 22:23

Lumatev wrote:Film 'The Slumber Party Massacre' je jedan od meni dražih slasher-a iz osamdesetih.
Na stranu mane, zaplet gde nekoliko devojaka jurca manijak u zatvorenoj kući ima neki svoj šmek.
Slični su i 'Sorority House Massacre II', 'Evil Cartoons', 'Bikini Island'.
Naravno, sve su to niskobudžetna ostvarenja na granici između horora i komedije, ali opet zabavni.
misliš na evil toons...
Michel puši karu.

User avatar
Lumatev
Posts: 209
Joined: 02 Aug 2011, 20:49

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Lumatev » 04 Aug 2011, 10:32

Tačno, tek sad vidim da mi se omakla greška.

A setih se još jednog filma, 'Hard To Die' (naši su koristili alternativni naziv 'Tower of Terror').
Glumačka postava je identična sa filmom 'Sorority House Massacre II' pa je u nekim zemljama izdat kao treći deo iako zapravo nije.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 08 Aug 2011, 10:33

Image

Obožavam kamp filmove :zubifale: Još ako su slash filmovi ništa bolje. E, ovaj film mi je imače među najdražim filmovima ikada i mislim da će se većini (koja ga nije gledala) svidjeti. Drugi dio mi je najbolji.

Post Reply