Mjesec slasher filmova

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Mjesec slasher filmova

Post by elrania » 08 Aug 2011, 12:56

ja sam baš pod dojmom da se taj film nije svidio mnogima.
meni je predobar i ne samo zbog kraja (koji je zbilja predobar :lol:).
drugi dio je uvrnutiji tokom cijele radnje - angela sajko :D

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Mjesec slasher filmova

Post by GreenHornet » 08 Aug 2011, 13:15

meni je ovo top 10 slashera.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 08 Aug 2011, 13:16

elrania wrote:ja sam baš pod dojmom da se taj film nije svidio mnogima.
meni je predobar i ne samo zbog kraja (koji je zbilja predobar :lol:).
drugi dio je uvrnutiji tokom cijele radnje - angela sajko :D
:lol: Ali bolji mi drugi dio.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 08 Aug 2011, 19:56

Image

Definitivno najsmješniji slasher film od početka do kraja. Ultraloša gluma tako da mi je cijeli film bio kao nekakva horor komedija, prebrutalna ona scena u WC - u. Scene smrti su čak i dobre s dosta killova. Ali gluma, a tek odjeća kroz cijeli film, naročito ono što nose na bejzbol utakmici. Završetak me ubio iako sam već par puta skužio foru već u sredini filma. Presmiješno slasher ostvarenje. 4/5
Last edited by john_constantine on 10 Aug 2011, 16:15, edited 1 time in total.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 08 Aug 2011, 19:59

predobro, radi ovoga ću gledati sada nastavak.
Angela Baker has undergone years of therapy, electro-shock and sexual reassignment surgeries, and finally landed herself a job in the last place she should be working - camp rolling hills
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 08 Aug 2011, 20:20

A drugi je i bolji, soundtrack je bogovski! :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 08 Aug 2011, 21:40

Image

Baš debilan, ali zabavan nastavak prepun killova, više nego u prošlom nastavku i to u prvoj minuti. Tek ta "usrana smrt", he. Ima dosta brutalnih killova, naročito prekrvava završnica, s par dobrih fora i lošom glumom. Jedino pri kraj pada na kvaliteti i postaje dosadan... 3/5

lol na ovo - (Thank You For Reading The Credits)
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mjesec slasher filmova

Post by john_constantine » 09 Aug 2011, 09:15

Image

Glup i iritatno loš nastavak kojega spašavaju tek otkačene scene smrti kao scena s kosilicom i glavna glumica koja kolje sve živo. 2/5
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 09 Aug 2011, 10:08

Cool mi je kad Angela izvodi rap :D

Image

Ovo jest novi film ali tako podsjeća na stare filmove Petak 13ti i Teksaški Masakr da je to nemoguće. Baš mi se svidio!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Aug 2011, 22:41

Image

Directed: Kimble Rendall
Starring; Molly Ringwald, Kylie Minogue
Running time: 82/98 minutes

Image

SADRŽAJ:
''- A group of film students attempt to finish a horror movie that stopped production years earlier when the director was killed. Unaware that every attempt to complete the pic coincided with the murders of those involved, the students return to the original location in an isolated part of the country. When filming begins, so do the killings.''

Image

Trailer

- Post Scream slasher ali u produkciji australaca... koji sam gledao upravo prije par dana. Onako nije loše kakve sam sve pizdarije gledao...ali jedno je sigurno bolji mi je od "Midnight Movie" nazovima ga američkim rimjekom ovog filma, jer je tema ista... killer oživi, te izađe sa platna i počne da masakrira ekipu...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Mjesec slasher filmova

Post by dr_gonzo » 09 Aug 2011, 23:32

john_constantine wrote:Image

Definitivno najsmješniji slasher film od početka do kraja. Ultraloša gluma tako da mi je cijeli film bio kao nekakva horor komedija, prebrutalna ona scena u WC - u. Scene smrti su čak i dobre s dosta killova. Ali gluma, a tek odjeća kroz cijeli film, naročito ono što nose na bejzbol utakmici. Završetak me ubio iako sam već par puta skužio foru već u sredini filma. Presmiješno slasher ostvarenje. 4/5

Ovo će se također morati jednom pogledati :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Mjesec slasher filmova

Post by Victor Crowley » 09 Aug 2011, 23:52

john_constantine wrote:Evo, počinjem s ovim filmom Cementerio del terror (Cemetery of Terror).

Image
A professor suspects that a vicious killer may have discovered a way to return from the grave and continue his violent spree. His fears are proved true when a group of teenagers decide to pull a Halloween prank by stealing the killer's body from the morgue. When the teens recite an incantation from an old magic book over the corpse, it begins to come back to life, along with all of the bodies from the nearby cemetery.
Danas sam ga pogledao... Pa nije ništa posebno, 6/10. Mrzim kad djeca prežive. :mrgreen:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 10 Aug 2011, 12:58

john_constantine wrote:Image

Definitivno najsmješniji slasher film od početka do kraja. Ultraloša gluma tako da mi je cijeli film bio kao nekakva horor komedija, prebrutalna ona scena u WC - u. Scene smrti su čak i dobre s dosta killova. Ali gluma, a tek odjeća kroz cijeli film, naročito ono što nose na bejzbol utakmici. Završetak me ubio iako sam već par puta skužio foru već u sredini filma. Presmiješno slasher ostvarenje. 4/5
Ne može ti se više fotka otvoriti...koji je ono naslov filma bija?....pa da ga skinem
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re:

Post by HorrorHR » 10 Aug 2011, 13:05

dr_gonzo wrote:
john_constantine wrote:Image

Definitivno najsmješniji slasher film od početka do kraja. Ultraloša gluma tako da mi je cijeli film bio kao nekakva horor komedija, prebrutalna ona scena u WC - u. Scene smrti su čak i dobre s dosta killova. Ali gluma, a tek odjeća kroz cijeli film, naročito ono što nose na bejzbol utakmici. Završetak me ubio iako sam već par puta skužio foru već u sredini filma. Presmiješno slasher ostvarenje. 4/5
Ne može ti se više fotka otvoriti...koji je ono naslov filma bija?....pa da ga skinem
Slika mu je ova: http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/i ... s_2779.jpg

Sleepaway Camp? Gonzo? WTF nisi gledao? :mrgreen:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Mjesec slasher filmova

Post by HorrorHR » 10 Aug 2011, 13:08

Par bizarnosti ako nekoga zanima :mrgreen:

Happy Hell Night (1992)

Image

http://www.horrorhr.com/happy-hell-night-1992/

zašto? zato jer je kanadsko jugoslavenska produkcija. brdo toga rađeno u zagrebu

Night of the Dribbler (1990)/

Image

http://www.horrorhr.com/night-of-the-dribbler-1990

zašto? zar vam slika nije dovoljna? :D

Post Reply