Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Vermillion
Posts: 206
Joined: 15 Oct 2009, 02:18

Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by Vermillion » 18 Mar 2011, 12:21

Nakon što sam pogledao Korgoth of Barbaria sam se nabrijao totalno gledat horror crtice ali ne ove dječje tipa scooby doo i adams family nego baš nešto tipa Korgoth, samo je problem što vec pola sata na google nemogu naci nista :(

Molim vas ako išta takvo postoji da mi preporučite ali samo da nisu neke anime jer azijske anime su mi :facepalm:

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by maddjuro » 18 Mar 2011, 12:56

imaš city of rott, dante's inferno, to je trenutno sve što mi pada na pamet
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Vermillion
Posts: 206
Joined: 15 Oct 2009, 02:18

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by Vermillion » 18 Mar 2011, 14:13

e bio je neki animirani film (mislim da sam napisao na "koji je to film" temu) o nekom ukletom brodu i njegovom kapetanu (kapetanu daje glas poznati glumac) film iz tipa 2008, 2009 ili tako nesto, zna netko?

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by dragonheart » 18 Mar 2011, 14:15

Crtzna serija Mighty Max se dosta bavila horrorima i Sf-om,znači bilo je i vukodlaka i vampira,svemiraca i svega...Ugl.ko fol je za djecu,al u biti nije (zato su ga i brzo ugasili),ugl.odličan crtić pun čudovišta,aliena krvi i nasilja,sa dobrim humorom...
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Vermillion
Posts: 206
Joined: 15 Oct 2009, 02:18

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by Vermillion » 18 Mar 2011, 15:12

dragonheart wrote:Crtzna serija Mighty Max se dosta bavila horrorima i Sf-om,znači bilo je i vukodlaka i vampira,svemiraca i svega...Ugl.ko fol je za djecu,al u biti nije (zato su ga i brzo ugasili),ugl.odličan crtić pun čudovišta,aliena krvi i nasilja,sa dobrim humorom...
a sjecam se toga hehe, ali fakat bi nesto tipa korgoth, barem da je neko masakriranje pa nemrem vjerovat da nema niti jedan takav crtic ili crtana serija??

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by john_constantine » 18 Mar 2011, 16:46

Vermillion wrote:e bio je neki animirani film (mislim da sam napisao na "koji je to film" temu) o nekom ukletom brodu i njegovom kapetanu (kapetanu daje glas poznati glumac) film iz tipa 2008, 2009 ili tako nesto, zna netko?
http://www.imdb.com/title/tt1295071/
Michel puši karu.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by Deimos » 26 Mar 2011, 12:14

ima i dead space, prema igrici. dost ok

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najbolji horror animirani filmovi/serije?

Post by john_constantine » 26 Mar 2011, 17:31

Deimos wrote:ima i dead space, prema igrici. dost ok
da, prequel od igre, kao uvod u događaje koji su se dogodili na brodu, ali nema smisla jer nema niti nikakve povezanosti osim nekoliko scena. A nastavak nisam imao volje gledati, kada sam doznao da je riječ samo o psihološkom hororu, a čudovišta niti nema... ma igre su odlične, ali franšiza je za kurac. Imaju takvu dobru ideju s mogućnošću stvaranja novog univerzuma, a uspiju sve zajebati...
Michel puši karu.

Post Reply