2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Jane Doe » 20 Feb 2011, 11:17

Image
ovo se konačno sinoć gledalo. filmić je ok, simpatičan i niš više. malo mi ne paše taj humor koji su tu ubacili (ona čudno smotana detektivka, kaj već), al dobro, nek im bude. inaće veliki plus na divnom dvorcu i lokaciji oko njega
Image

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by DeadFish » 20 Feb 2011, 16:58

Jane Doe wrote:e čoek, svaka ti čast, reviev je iscrpan i koristan, kao da sam gledala film (i hvala ti na njemu da ne potratim 90 minuta svog života) :prayer:
+ kaj mi je drago vidjet još jednog Ginger fana :partyman:
Nema na čemu :D , meni drago vidit da neko to voli + Bad Moon, to gledao ko klinac i bilo mi prejebeno (scena s pesom na kraju )
širimo ginger snaps dalje! XD

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Jane Doe » 20 Feb 2011, 19:01

Image
upravo odgledala. koja je ovo smijurina od filma. radnja je spora do bola, al neka, mora se romantika razradit, ono, polako pa sigurno. film je na momente dosadan, na momente smiješan na onaj način da se smiješ i plješćeš glupostima, ono priceless stvarima kao :
SpoilerShow
izgled i poza vukodlaka dok zavija na mjesec, način na koji vukodlak skače i baca se, pa onda naglasak i mačo spika al ona čru mačo spika, i sid haig je do jaja, naravno :lol: :supz: :prayer:
ono što mi se zbilja svidjelo, a da nije kroz zajebanciju su predivni krajolici amerike, auto glavnog glumca, a ni muzika nije loša....
al ko voli one filmove koji su na momente tako glupi i smiješni da su dobri u tome koliko su glupi i smiješni, onda pogledajte, čisto zbog navedenih priceless stvari :facepalm: :lol: :prayer:
film za ekipu, čip i pivu, jebeni texas twilight :zubifale:
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Jane Doe » 20 Feb 2011, 19:19

Image
nakon sto gldina ponovno pogledala ovo. film mi je zbilja drag i inaće volim kako s.king priča priću, tako da, od mene uvijek + za kinga
knjigu nisam čitala, ali pretpostavljam da je daleko bolja (tak to ide s kingom i ekranizacijama, čast izuzecima)
Image

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Sammy » 20 Feb 2011, 21:51

veceras gledam Silver Bullet..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Sammy » 22 Feb 2011, 20:45

Silver Bullet (1985)
Image

čist ok werewolf film. Kingova priča mi se sviđa, djeluje drugačije bas zbog Martyeve invalidnosti. Transformacija je loša, ima par klišeja, al ajde, napet je i zanimljiv. - 6/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by elrania » 23 Feb 2011, 15:49

The Howling (1981)

Image

svidjelo mi se ovo i moram reć da mi je jedan od boljih na temu vukodlaka.
najveća zamjerka koj imam su predge scene transformacija koje su mi bile na kraj predosadne, a ne zabavne i zanimljive za pogledati.
i jako mi je drago šro sam konačno otresla 4 godine staru prašinu s ovog dvda.

danas nastavljam s vukodlak temom i budem se uhvatila nečeg novijeg pa onda opet na staro itd.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by elrania » 23 Feb 2011, 21:40

nakon ovog iznad zbog kojeg su mi vukodlaci malo pali u očima (iako sam zadovoljna filmom) uslijedilo je ovo romantičarsko ostvarenje:


The Wolfman (2010)

Image

ko pozitivne stvari izdvojila bih predivnu scenografiju i ugođaj koji dosta uz glazbu vuče na onaj u coppolinoj draculi.
najnegativnija stvar su mi pak preskok-scene koje su dosta znale "odrezati" ugođaj i previše su u trenutku bole u oko umjesto da me puste da dalje u miru pratim film.
sama priča je zanimljivo razrađena i nudi se puno kompleksnija posveta temi nego u originalu iz '41., no to ga ne čini boljim.
SpoilerShow
(smeta mi malo što su uveli onaj štap, a nisu niš posebno s njim napravili)
ne znam bih li pogledala ovo opet...nije mi uopće loš onoliko koliko se pričalo i ne vidim onaj spominjani pad u kvaliteti nakon polovice filma, ali s druge strane, nije mi ni previše pasao.

dosta me podsjeća na dojmove nakon gledanja underworlda - dakle, film za popuniti umorno popodne koji mi neće dugo ostati u sjećanju.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by john_constantine » 23 Feb 2011, 21:45

Kakve su scene metarmofoze?
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by elrania » 23 Feb 2011, 21:50

meni su sasvim ok. smorile su me jučer one u howlingu koliko su trajale tak da je ovo bilo super :lol:
i da, jako sam zadovoljna što su zadržali stari wolfman izgled i nisu ciljali na dugu njušku itd.

je da ovaj mrvicu izgleda ko gorila, al ok je :D

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: 2 mjesec - sezona lova na vukodlake

Post by Sammy » 28 Feb 2011, 15:33

An American Werewolf in London (1981)
Image

- dosad najbolji werewolf film koji sam gledao, konačno nešto s dobrom pričom. Transformacija je jebeena, najviše mi se svidjelo to kričanje jer meni to izgleda kao jako bolan proces. Humor sjajan, glazba odlična, jedino malo zamjeram na izgledu vukodlaka, izgleda mi jako čudno i zdepasto. - 8/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

Post Reply