Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by Scarface » 24 Jan 2011, 15:23

Ne znan koliko vas prati youtube kanal coolduder-a, al na moju preporuku, radi se o izuzetnom kolekcionaru filmova i filmofilu, stoga je pravi užitak gledat njegova videa. Sredinom ove godine sudjeluje u projektu koji se bazira na dobrom starom 80s horror štihu, al problem je u financijama. Stoga su potrebne donacije, i možete bit sigurni da se ne radi o varci i namještaljci, jer pratin lika misecima i sigurno nije neki debil. Ne znan prihvaćaju li se donacije iz cilog svita, vidin samo da nažalost paypal nije podržan, no ne sumnjan u zaštitu i sigurnost. Dovoljno je donirat 10 $ kako bi osigurali vlastiti primjerak jednom kad se film dovrši.

Sve u svemu, evo više informacija, njegov video i link na stranicu za donacije:

http://www.indiegogo.com/MOUNTAIN-OF-THE-FLESHEATERS-1

http://www.youtube.com/watch?v=dVhF-rqqiZo

Znan da niko od vas neće sudjelovat (ja planiran donirat 10 dolara), al mislin da zaslužuje svoj topic na ovom forumu, jer ako se uspije snimit, moga bi ovo bit novi kultni uradak.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by john_constantine » 24 Jan 2011, 18:46

iako klišejizirana ideja, baš prava posveta horor filmovima 80 - tih. :supz:
Michel puši karu.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by Info » 25 Jan 2011, 00:20

Ne vjerujem, ja ga isto pratim. Čovjeka boli k.... za filmove tipa godfather, casablanca i slične makar su to meni sva remek djela, ali vidi se da nije podložan masi :supz: i ima svoje VLASTITO MIŠLJENJE te obožava 80s komedije, horore :supz: pratim ga stalno. Mislio sam da sam jedini ja freak za ovakvim stvarima, ali stvarno je gušt ga gledat. Preporuka svakome :D

EDIT: donira se definitvno, evo već 20 dolara
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by filmofil » 25 Jan 2011, 01:37

to što ima 'vlastito' mišljenje i nije neka referenca, ne znam kolko je super to što netko zaobilazi dobre filmove...ne pratim ga i nemam pojma tko je, ali ne zvuči mi ko neki filmofil

što se doniranja tiče, jebiga, projekt ko svaki drugi
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by Info » 25 Jan 2011, 04:11

Ma njemu se jebe za kvazi kritičare, umišljene tipove koji proglašivaju kuma i ostale filmove najboljima samo radi tog statusa i da bude faca. Ali, opet ponavljam, meni je kum odličan. A ovom tu je najbitnija zabava u stilu 80ih, komedije i horori i zbog toga mu svaka čast. Treba više takvih. Ovdje ima samo jedan, John Constanine :zubifale: :supz:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by filmofil » 25 Jan 2011, 04:37

ponavljam, ne vidim ništa super u tome ako je ograničen na tako mali dio onoga što filmovi nude...objektivno, nekakvom filmofilu bi se od 20 klasika barem 1 morao sviđati jer nisu bezveze dobili takav status, a ako se netko nabrijava na nekakvu alternativu i horore B produkcije 80-ih dok u isto vrijeme automatski odbija masovno prihvaćene filmove samo zato što ih ljudi vole onda je to za mene filmski snob
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by john_constantine » 25 Jan 2011, 05:55

Info wrote:Ma njemu se jebe za kvazi kritičare, umišljene tipove koji proglašivaju kuma i ostale filmove najboljima samo radi tog statusa i da bude faca. Ali, opet ponavljam, meni je kum odličan. A ovom tu je najbitnija zabava u stilu 80ih, komedije i horori i zbog toga mu svaka čast. Treba više takvih. Ovdje ima samo jedan, John Constantine :zubifale: :supz:
:mrgreen:

Istina da obožavam sve što je iz 80 - tih. Komedije, horori, akcija, sve...Ali filmophil ima pravo.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Mountain of the Flesheaters- projekt u nastanku

Post by Scarface » 25 Jan 2011, 08:12

Ja ga definitivno ne pratin zbog toga, jer ka prvo nisan ni steka takav dojam o njemu, a drugo lik s guštom priča o SVIM filmovima, i zato je faca.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply