Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by HorrorHR » 14 Nov 2010, 18:47

Biti će ipak za par dana ne danas,m popunion sam 15% rezultata u excelu i vec mi se povraćalo od gledanja u brojke ;)

User avatar
JohnDoe
Posts: 102
Joined: 22 Oct 2010, 10:09

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by JohnDoe » 14 Nov 2010, 18:50

HorrorHR wrote:Biti će ipak za par dana ne danas,m popunion sam 15% rezultata u excelu i vec mi se povraćalo od gledanja u brojke ;)
Nije to od brojki, prije od alkohola to hoće doč:
http://www.youtube.com/watch?v=u6iNXDxlxXs

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by HorrorHR » 14 Nov 2010, 20:58

više fjaka nedjelje kada mi se neda raditi ništa :D

Usput, recimo u 23 prijavljenih koje sam procesuirao samo za sada 2 imaju sve točne odgovore.

User avatar
JohnDoe
Posts: 102
Joined: 22 Oct 2010, 10:09

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by JohnDoe » 14 Nov 2010, 22:52

HorrorHR wrote:više fjaka nedjelje kada mi se neda raditi ništa :D

Usput, recimo u 23 prijavljenih koje sam procesuirao samo za sada 2 imaju sve točne odgovore.
Ah....već se mogu prekrižit za knjige :facepalm:
A nema veze.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by Decadentor » 16 Nov 2010, 18:07

Image

User avatar
Raging Demon
Posts: 47
Joined: 18 Sep 2007, 00:56
Location: Trogir

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by Raging Demon » 16 Nov 2010, 18:18

a mislin u prvom pitanju je bilo malo previse asocijacija, eto ja san napisa ono sta mi se cinilo najblize seriji, al to ocito nije tocno, neko nesto stoto, u drugome san falija jer san napisa kralja umisto kraljice, iako je na prvoj slici MUŠKI vampir, al neka, i falija san šeto pitanje jer san pomislija da se radi o 10 knjiga, sta bi svak normalan pomislija, ne 10 deadova?! :roll:

nije da san ocekiva da cu nesto osvojit, al neka pitanja su dvosmislena sta cilu igru cini malo nepostenom + sta vecina od njih nemaju neke posebne veze sa serijon i njezinom radnjom.
Gloria Satanas, et Belial et Spiritui maloso.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by metallicat » 16 Nov 2010, 19:19

slažem se za neka pitanja da nisu postavljena kako treba, ali nema veze. kneč je dobio knjige :prayer: :partyman:
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by Asfodel » 16 Nov 2010, 20:14

O samoj igri i kritici pitanja sam već 354397397 puta rekla što mislim pa neću sad davit. Čestitam dobitnicima i pokraj svih tih iksića i ipsilonića drago mi je da je Knatch dobio glavnu nagradu :prayer: :supz:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by elrania » 16 Nov 2010, 23:15

opa! čestitke kneču!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by HorrorHR » 16 Nov 2010, 23:18

Raging Demon wrote:a mislin u prvom pitanju je bilo malo previse asocijacija, eto ja san napisa ono sta mi se cinilo najblize seriji, al to ocito nije tocno, neko nesto stoto, u drugome san falija jer san napisa kralja umisto kraljice, iako je na prvoj slici MUŠKI vampir, al neka,.
tri slike, svaka svoje značenje - christopher lee= vampire , kruna kraljice (ne kralja) = kraljica , karta louiiane (louisiana). jebga bio si među cca samo 5-6 ljudi koji su kirvo odgovorili na to pitanje.
Raging Demon wrote:falija san šeto pitanje jer san pomislija da se radi o 10 knjiga, sta bi svak normalan pomislija, ne 10 deadova?! :roll: .
Deset komada – pa stvarno voli tu riječ!
U sadržaju maila napišite riječ koju tražim.

Žena napiše 10 knjiga, i sve imaju u imenu riječ DEAD, djeluje vrlo logično da je rješenje DEAD a ne knjiga ;) A to što bi "svak normalan pomislija" kako kažeš, mislim da je ovo pitanje imalo najmanje grešaka od svih ;) Vjerujem ispod 5 u totalu.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by metallicat » 16 Nov 2010, 23:23

HorrorHR wrote:
Raging Demon wrote:a mislin u prvom pitanju je bilo malo previse asocijacija, eto ja san napisa ono sta mi se cinilo najblize seriji, al to ocito nije tocno, neko nesto stoto, u drugome san falija jer san napisa kralja umisto kraljice, iako je na prvoj slici MUŠKI vampir, al neka,.
tri slike, svaka svoje značenje - christopher lee= vampire , kruna kraljice (ne kralja) = kraljica , karta louiiane (louisiana). jebga bio si među cca samo 5-6 ljudi koji su kirvo odgovorili na to pitanje.
i ja sam jedna od njih :mrgreen: tu sam bila prebrzopleta :oops: ionako je sve točno trebalo riješit da se može dobit neka nagrada. svejedno, svaka čast na igri i nagradama :rock:
Image

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by Sammy » 16 Nov 2010, 23:25

sva pitanja su bila korektna, da nisam brzoplet mozda bi imao neke sanse :zubifale:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by callac » 16 Nov 2010, 23:41

čestitke kneču, za ostale me zaboli uvo! i imala sam dvije greške- kralj umjesto kraljice i razlike na slici..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Raging Demon
Posts: 47
Joined: 18 Sep 2007, 00:56
Location: Trogir

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by Raging Demon » 17 Nov 2010, 11:35

HorrorHR wrote:
Raging Demon wrote:a mislin u prvom pitanju je bilo malo previse asocijacija, eto ja san napisa ono sta mi se cinilo najblize seriji, al to ocito nije tocno, neko nesto stoto, u drugome san falija jer san napisa kralja umisto kraljice, iako je na prvoj slici MUŠKI vampir, al neka,.
tri slike, svaka svoje značenje - christopher lee= vampire , kruna kraljice (ne kralja) = kraljica , karta louiiane (louisiana). jebga bio si među cca samo 5-6 ljudi koji su kirvo odgovorili na to pitanje.
Raging Demon wrote:falija san šeto pitanje jer san pomislija da se radi o 10 knjiga, sta bi svak normalan pomislija, ne 10 deadova?! :roll: .
Deset komada – pa stvarno voli tu riječ!
U sadržaju maila napišite riječ koju tražim.

Žena napiše 10 knjiga, i sve imaju u imenu riječ DEAD, djeluje vrlo logično da je rješenje DEAD a ne knjiga ;) A to što bi "svak normalan pomislija" kako kažeš, mislim da je ovo pitanje imalo najmanje grešaka od svih ;) Vjerujem ispod 5 u totalu.

ma dobro, ja samo kazen svoje misljenje, eto bilo je zabavno igrat barem, a to jel kruna kraljice il ne, nije bas da pratim takve stvari, iako u šahu kralj ima ovaj križ povr glave, a ta kruna je napravljena za kraljicu, al je ubiti za sve vladare britanskog trona, koji se ako je nasljednik muski prenosi na suprugu, (ima mozda nesto i u prokletstvu Koh-i-noor-a).
:D ocito je da volim previse analizirat stvari :lol: al ajde cestitamo onima koji su dobili mozda jednom i ja nesto dobijen, živili..
Gloria Satanas, et Belial et Spiritui maloso.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Nagradna igra: Okus Krvi (True Blood)

Post by metallicat » 28 Nov 2010, 18:36

neki dan smo otišli u poštu po knjige. naravno, poštar je napisao krivo prezime :lol:
super paket, slikala sam pa kad ih se dočepam, stavi par :D
Image

Post Reply