Texas chainsaw massacre serijal

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by HorrorHR » 06 Nov 2014, 13:49

Decadentor wrote:naletio na nesto interesantno http://www.imdb.com/title/tt2620590/?ref_=tt_rec_tt
eto nešto infoa iz kolovoza 2014
We were the first to break the news that a new Texas Chainsaw Massacre was on the way, and now TheWrap has confirmed this.

They learned who is behind the screenplay, Black List scribe Seth M. Sherwood, who will be penning the teenage years of Leatherface.

The new incarnation will take place before Tobe Hooper’s 1974 cult classic, making it a massive franchise prequel.

Millennium Films is behind the prequel, with Lionsgate in talks to distribute.

Production could start as soon as this winter, says the site, with a director expected to sign on in the coming weeks.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by filmofil » 06 Nov 2014, 15:36

opa, nisam ovo znao. kada se rade filmovi o myersu, voorheesu i leatherfaceu uvijek ih željno iščekujem i nikada nisu razočaranje.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by john_constantine » 06 Nov 2014, 18:08

ovo sam baš htio komentirati za dvojku... iz trivie
Director, Tobe Hooper and co-writer of the original The Texas Chain Saw Massacre (1974), Kim Henkel originally had an idea for a sequel that would feature an entire town of cannibals, and also be a satire of the film Motel Hell (1980), which itself was a satire of the original Texas Chainsaw Massacre. The title of that sequel was to be 'Beyond The Valley Of The Texas Chainsaw Massacre', but the studio forced considerable changes to be made to the screenplay, even hiring a new screenwriter, and the result of those changes are what became Texas Chainsaw Massacre part 2.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by john_constantine » 06 Nov 2014, 18:19

TCM 8/10
TCM 2 6/10
TCM 3 5/10
TCM 4
TCM 2003 3/10
TCM Beginning 4/10
TCM 3D 5/10
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Michel » 06 Nov 2014, 18:20

Slično :supz: :zubifale:

Dobro, ja sam malo manje dao, ali tu smo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Ash_Williams » 16 Jan 2015, 20:28

netko je ovdje najavio prequel o teenage godinama dragoga Leatherfacea, osim toga postoji i :cry: the Beginning.
koja je svrha horror prequela? kad je žanr ovisan isključivo o strašnim trenucima da upotpuni iskustvo.

al ne mislim isključivo na TCM nego i Halloween iz 2006te il sedme i svaka origin priča koja se našla. čemu se veselit priči kad na kraju znaš kako će završi,
mene osobno ne zanima kako je Leatherface našao svoju prvu motornu pilu itd. može ispast dobro al redatelj mora bit kalibra Martina Scorsesea
u najnadahnutijem izdanju da bi to uspjelo.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Victor Crowley » 30 Jun 2015, 09:05

Pogledao Texas Chainsaw 3D opet, zapravo prvi put nakon što sam gledao u kinu. Ne znam, ali mene nije razočarao, film je sasvim OK. Od svih dijelova mrzim samo Next Generation a ostali su mi svi super dok mi je drugi dio i više od super.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by John_Ryder » 30 Jun 2015, 22:31

Ali metju mekonahi s mehaničkom nogom, priceless haha
Image

Image

zagors
Posts: 82
Joined: 16 Jun 2013, 21:29

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by zagors » 30 Aug 2015, 23:58

1. Original iz 1974. je odličan. Možda bi se tu još nešto moglo dodati, ali s obzirom na godinu iz koje potiče film, i da do tada ništa slično nije napravljeno, daje mu jako visoku ocjenu.
2. Koliko me je prvi dio oduševio, drugi dio me je duplo razočarao. Poslije onakvog filma praviti horor-komediju, ne znam, ne ide. Nisam svario film.
3. IMA SPOILERA! Slab nastavak, ali mnogo bolji od drugog dijela. Imao je tendeciju da postane dobar film. Dobra priča, drugačija u usporedbi sa originalom, dobro okruženje - šuma, močvara, noć, još da su stavili malo magle, dobro bi bilo. Ono što je meni zasmetalo, a možda i još nekome, je mali broj žrtava i greška koja se potkrala u filmu. Hajde da progutam to da motorka može da radi u vodi, ali zar Leatherface nije ubio onog crnca? Lijepo se vidilo kako mu glavu stavlja na motorku. Da bi nakon toga on ostao živ. To mi je dodatno uništilo film.
4. Nisam gledao. Odgađam gledanje, ne znam ni ja sam koliko, ali pogledat ću ga, čisto da upotpunim serijal.
5. Remake nije loše ispao. Davno sam ga gledao, ali koliko se sjećam nisam bio razočaran. Onako, malo jače od sredine.
6. The Beginning mi se više dojmio nego remake. Samo je kraj loše urađen.
7. 3D nisam gledao, ali planiram.

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Ash_Williams » 22 Sep 2015, 22:11

Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation je očito najbolji, visoko profilirani oskarovci poput Matta McConaugheya i Rene Zelwegger daju jednu od svojih najboljih izvedbi u zamaskiranom horror filmu koji u biti satirizira krvožednost amerikanaca, tj. njihovu fascinaciju sa nasiljem i stav prema drugim kulturama. rijetko se spominje da je Matt McConaughey ovdje odradio najbolju ulogu karijere, međutim ti hvalospjevi će doći dosta kasnije kao i Robert De Niru za King Of comedy. :lol:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Wheel Smith » 23 Sep 2015, 05:58

Ash_Williams wrote:Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation je očito najbolji, visoko profilirani oskarovci poput Matta McConaugheya i Rene Zelwegger daju jednu od svojih najboljih izvedbi u zamaskiranom horror filmu koji u biti satirizira krvožednost amerikanaca, tj. njihovu fascinaciju sa nasiljem i stav prema drugim kulturama. rijetko se spominje da je Matt McConaughey ovdje odradio najbolju ulogu karijere, međutim ti hvalospjevi će doći dosta kasnije kao i Robert De Niru za King Of comedy. :lol:

dobro trollanje ali ono ..
:supz: :supz:

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Ash_Williams » 08 Nov 2015, 13:39

ode nam i Gunnar Hansen?

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by John_Ryder » 08 Nov 2015, 22:52

da da,šteta, R.I.P.
Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by HorrorHR » 07 Jan 2016, 09:23

Scream Factory najavio:

Image
THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE 2 will be landing on a 2-Disc Blu-ray “Collector’s Edition” on April 19th. New extras are still in progress and will be announced in full at a later date.

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: Texas chainsaw massacre serijal

Post by Ash_Williams » 07 Jan 2016, 11:42

hmm ja se ipak nadam da će film izdati Arrow jer daju puno više truda u restauriranje, ili Criterion da napravi izdanje za halloween. Craven na Criterionu, zašto da ne.

Post Reply