Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Razgovori ugodni o horor temama
Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Mr. Bakmilo » 24 Jun 2010, 20:14

bogami, monstrumi čupavci
sjećam se da se u jednom dijelu filma svi spoje u neku divovsku kuglu ili tako nešto...

User avatar
bluedreamer
Posts: 63
Joined: 14 Sep 2009, 23:07

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by bluedreamer » 24 Jun 2010, 23:07

Decadentor wrote:
John_Ryder wrote:definitivno dosje x ,deku sam uvijek do malo ispod očiju imao dok ne zaspim ,a do tad sam gledao u prozor :lol:
da fakat mi je bio strasan onaj lik sto se provlaci kroz uske prostore :pasmater:
bile su 2 epizode o tom liku, mislim da se druga zove Tooms, i meni je to jedna od najjačih x files epizoda

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by dr_gonzo » 25 Jun 2010, 21:31

Mr. Bakmilo wrote:bogami, monstrumi čupavci
sjećam se da se u jednom dijelu filma svi spoje u neku divovsku kuglu ili tako nešto...
U drugmo dijelu... :rock:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 01:20

dr_gonzo wrote:
Mr. Bakmilo wrote:bogami, monstrumi čupavci
sjećam se da se u jednom dijelu filma svi spoje u neku divovsku kuglu ili tako nešto...
U drugmo dijelu... :rock:
jep!
znam da sam se zasrao kad je bila ta scena. iovako su mi bili friki, a tek onako u okupu svi..zajebano

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by elrania » 27 Jun 2010, 03:19

meni je to bio dost gledljiv filmić tada u smislu da se nisam isprepadala, neg mi je bilo jako fora.

jasona sam se pak bojala :lol:
znam da sam se jednom tokom igre bojala otić po loptu koja je zalutala iza kuće u mrak, jer se gledao petak 13. dan prije i bila je šansa da me jason tamo čeka :lol:

@bakmilo: kud k vragu makneš onaj super avatar tak brzo

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by remike2 » 27 Jun 2010, 10:24

I ja također sam se Jasona bojao ko lud kad sam bio klinac skupa sa Michaelom, sjećam se da bi prekrivao oči rukama ili jednostavno stavio jastuk preko lica pa onda onako malo hrabro škicnuo tokom filma, još kad je malo kasnije stigao i Freddy bilo je strašno. 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 14:37

elrania wrote:meni je to bio dost gledljiv filmić tada u smislu da se nisam isprepadala, neg mi je bilo jako fora.

jasona sam se pak bojala :lol:
znam da sam se jednom tokom igre bojala otić po loptu koja je zalutala iza kuće u mrak, jer se gledao petak 13. dan prije i bila je šansa da me jason tamo čeka :lol:

@bakmilo: kud k vragu makneš onaj super avatar tak brzo
ma uvijek sam se ko klinjo grozio nečega maloga i brzoga...a to je sve nastalo od monstruma čupavaca

zamišljao sam da samo čujem brzo tapkanje nogica po parketu i lagani smijeh :mrgreen:


volim mijenjat avatare, a i dvoumio sam se između ovoga i onoga, a eto sad si mi pomogla da ga vratim :rock:

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 14:47

remike2 wrote:I ja također sam se Jasona bojao ko lud kad sam bio klinac skupa sa Michaelom, sjećam se da bi prekrivao oči rukama ili jednostavno stavio jastuk preko lica pa onda onako malo hrabro škicnuo tokom filma, još kad je malo kasnije stigao i Freddy bilo je strašno. 8)
viš, baš ono što sam elraniai rek'o..nije da su me toliko užasavali jason i ovi drugi koliko mala i brza sranja.
sjećam se i Child's Play-a i usranog Chucky-a radi kojeg mi je bilo bed pogledat pod krevet jel sam uvijek brijao da će izletit od neku.
bila je svena di žena ili lik ( ne sjećam se točno) sjedi i gleda tv, a ovaj protrči iza i smiješka se...samo se vidi sjena i to je to

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by elrania » 27 Jun 2010, 18:18

Mr. Bakmilo wrote:


volim mijenjat avatare, a i dvoumio sam se između ovoga i onoga, a eto sad si mi pomogla da ga vratim :rock:
ma i onaj je bio fora, al ovaj je baš zgodan. primjetila sam da su ti i svi dosad bili sasvim ok!

glede ostalog, kužim strah od toga, al npr. chucky mi je uvijek bio smijurija, jer mi je totalno nerealno bilo da se lutke tak boji. one velike mrge su već problem. :D

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 22:02

elrania wrote:
Mr. Bakmilo wrote:


volim mijenjat avatare, a i dvoumio sam se između ovoga i onoga, a eto sad si mi pomogla da ga vratim :rock:
ma i onaj je bio fora, al ovaj je baš zgodan. primjetila sam da su ti i svi dosad bili sasvim ok!

glede ostalog, kužim strah od toga, al npr. chucky mi je uvijek bio smijurija, jer mi je totalno nerealno bilo da se lutke tak boji. one velike mrge su već problem. :D
hvala, također:)

ma to sve ostoji, ali objasni ti to meni u ono doba :mrgreen:

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by Josef K » 28 Jun 2010, 15:17

The Ring Remake :lol:
Zvuči lame al jbg. Frend mi je reko kak je gledo neki prestrašan film sa curom koja izlazi iz bunara i kad sam ga pogledo posto sam opsjednut hororima.
A ko klinac sam gledo Halloween i Šesto Čulo i oduvjek su me takvi filmovi zanimali više od komedija i drugih žanrova.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by john_constantine » 28 Jun 2010, 20:26

eh, kada se sjetim kako sam imao noćne more od onog bezveznog crtića Zekoslavne priče, kada je onaj paško gledao horore prije spavanja, pa je viđao čudovišta u mraku :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by elrania » 28 Jun 2010, 20:34

ja sam imala dnevne more od krona iz smogovaca negdje u 8. godini. sjećam se da sam ko nikad u životu bila prestravljena kad su ga namamili krvavicama van iz onog tipa. ukočila sam se u kauču i onda nekoliko tjedana pogledavala svako malo iza sebe da budem sigurna da ga nema.

mislim da mi je to bio prvi strah od nečeg takvog.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by john_constantine » 28 Jun 2010, 20:36

elrania wrote:ja sam imala dnevne more od krona iz smogovaca negdje u 8. godini. sjećam se da sam ko nikad u životu bila prestravljena kad su ga namamili krvavicama van iz onog tipa. ukočila sam se u kauču i onda nekoliko tjedana pogledavala svako malo iza sebe da budem sigurna da ga nema.

mislim da mi je to bio prvi strah od nečeg takvog.
u da, baš si me podsjetila. Ja sam zbrisao van iz stana do majke na vrtu jer više nisam mogao to gledati koliko je bilo strašno. :mrgreen: I kada sam pogledao kasnije kao stariji, preloši efekti... :lol:
Michel puši karu.

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Re: Prvi horror koji vas je učinio fanom horror filmova?

Post by majstoro » 29 Jun 2010, 23:28

scream i it
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

Post Reply