O kojem je filmu riječ?

Razgovori ugodni o horor temama
Locked
S3ri0us
Posts: 2
Joined: 09 Jun 2010, 09:36

O kojem je filmu riječ?

Post by S3ri0us » 09 Jun 2010, 09:44

Evo oprostite mi ako ovo nije mjesto za pitati pa bih zamolio moderatora da prebaci temu!
Naime gledao sam jedan film ima godinu do 2 godine! Sicam se skoro cijelog filma ali imena nikako!
Uglavnom 2 tipa otmu neku zensku i zatoce je u podrum a u podrumu su dvije sobe i vidi se kroz veliko ogledalo na sredini!
Uglavnom jedan od otmicara je u susjednoj sobi i on se predstavlja zeni kao da je i on otet ovo ono! Poslije na sredini filma kao otvore se dvoja vrata i puste ih da budu skupa vamo tamo i otmicar se zaljubi u ovu otetu zensku! Na kraju filma kao otmicar i zena kao pod navodno bjeze jer otmicar zna cijelu kucu i tajne prolaze i ubijaju ovoga drugoga jer ih nije tio pustiti a taj drugi ih je cijelo vrijeme snimao!
Uvod je kao neki slasher film kako neku zenu rezu na komade a posli nicega film je kao napeti triler i CAK JE DOBAR
Radnja se desava u nekakvoj dobro blindiranoj kuci resetkama kao u gradu samo je malo zapustenija izvanka.
Valjda ce biti neko ko zna o kojem je filmu rijec!
Film je dobro snimljen i nije neki low-budget tako da bi trebao biti ja sam ga nasao preko horor hr portala a sada ga nemogu nikako nac ni preko imdb-a nicega
POZZ i Hvala

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: O kojem je filmu riječ?

Post by HorrorHR » 09 Jun 2010, 10:16


Locked