Horror filmovi kojih ste se najvise bojali kao klinci

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 16 Jan 2007, 00:52

variola vera , to imam doma ali nikako da pogledam
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Jan 2007, 00:56

Aryx wrote:kakav je intruder ?
http://www.horrorhr.com/intruder-1989/

Btw dr_gonzo, šta je bilo Intrudera kod na na VHSu?

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 16 Jan 2007, 00:59

Nevjerojatno ali istinito NIJEDNOG. I kad god imam noćne more nikad nisu povezane s horrorima.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 16 Jan 2007, 01:06

HorrorHR wrote:
Aryx wrote:kakav je intruder ?
http://www.horrorhr.com/intruder-1989/

Btw dr_gonzo, šta je bilo Intrudera kod na na VHSu?
downloading now :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 16 Jan 2007, 01:20

http://www.horrorhr.com/intruder-1989/

Btw dr_gonzo, šta je bilo Intrudera kod na na VHSu?
Jeste, ali onih legendarnih iliegalnih :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 16 Jan 2007, 13:06

ni ja nisam imo tako reć noćnemora, al nisam mogo zaspat.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 16 Jan 2007, 16:12

night of the living dead (68´)
pet semetary
poltergeist
re-animator (bolnica na kraju)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Jan 2007, 11:58

Clash of the titans - film čak nije niti horor, ali kvragu, imao sam noćne more od tog filma kao klinac. A sada pogledam film i kvragu, odličan mitološki film, stari efekti i sve to, pa kako sam se samo to ga bojao kao klinac? :lol: :lol: Je, volim grčku mitologiju, sto puta sam pročitao knjige Klasične priče iz grčke starine. :wink:

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 18 Jan 2007, 12:09

huh i ja sam se toga bojao zbog one gorgone sa zmijama na glavi,inače i ja sam obožavatelj grčke mitologije....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 18 Jan 2007, 16:35

RETURN OF THE LIVING DEAD

neke recimo 96 godine ,a moji su mi zabranjivali tu kasetu i jednog dana kada sam bio sam u sobi ja ubacim ,i usro sam se ziv,nisam vise hteo da je pipnem,ali posle nekog vremena ,mene je stalno privlacilo i privlacilo i odgledam ja tu kasetu sa nekim strahom ,e posle nije mogao niko da me zaustavi cale se drao na mene sto gledam strasne filmove ,i cak je otisao u video klub doneo mi 10 filma od dzeki cena 10 filma od cak norisa i 10 od van dama i rekao gledaj ove filmove,,ali dzabe ljubav prema horrorima i danas raste

posle nekog vremena kada sam malo porastao saznao sam od mame da se moj cale plasi horrora :lol:
a moj brat i dan danas u 23 godini nesme nigde ici po mraku :twisted:

chupakabra
Posts: 32
Joined: 21 Jan 2007, 18:41
Location: Ivanić Grad
Contact:

Post by chupakabra » 27 Jan 2007, 12:58

valjda jedini hororac koji me mucio nekoliko mjeseci (još me uvijek prolaze trnci dok ga gledam) je Carpenterov Halloween, prvi dio...sjećam se scene dok Jaime Lee Curtis uđe u kuču i pogleda kroz prozor u dvorište i počne ona muzika i u jednom trenutku Michael Myers stoji nepomično i samo gleda u nju, sa onom bijelo facom, a u drugom trenutku ga nema...brrrrrrrrr....neznam zašto taj film toliko utječe na mene, ali mi je i danas jedan od najdražih horroraca!!
također se sjećam dok je prije nekoliko godina u kino došao Exorcist, ona directors cut verzija, svi su pričali kak je film prestrašan, da ćeš završit u ludnici ak ga gledaš i te gluposti, i taman u to vrijeme mi je bratić donio kazetu Exorcista i znam da sam ju držao ispod fotelje da ju starci ne nađu i kad sam ga napokon pogledao...neznam, film me uopće nije prestrašio, bilo mi je to smiješno kak sam se bojao ga pogledat, a onda ništa!!
znam da me još dobro prestrašio Dawn Of the Dead (stara verzija), to sam poskrivečki gledao kod bratića i Ralje....eto, to bi bilo to...

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 27 Jan 2007, 17:45

Vorador wrote:Nevjerojatno ali istinito NIJEDNOG. I kad god imam noćne more nikad nisu povezane s horrorima.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 27 Jan 2007, 18:02

john_constantine wrote:Clash of the titans - film čak nije niti horor, ali kvragu, imao sam noćne more od tog filma kao klinac. A sada pogledam film i kvragu, odličan mitološki film, stari efekti i sve to, pa kako sam se samo to ga bojao kao klinac? :lol: :lol: Je, volim grčku mitologiju, sto puta sam pročitao knjige Klasične priče iz grčke starine. :wink:
mene time u skoli trpaju svaki dan..jebenih 3 sata grckog tjedno... :lol:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Jan 2007, 18:53

horkolerbus wrote:RETURN OF THE LIVING DEAD

neke recimo 96 godine ,a moji su mi zabranjivali tu kasetu i jednog dana kada sam bio sam u sobi ja ubacim ,i usro sam se ziv,nisam vise hteo da je pipnem,ali posle nekog vremena ,mene je stalno privlacilo i privlacilo i odgledam ja tu kasetu sa nekim strahom ,e posle nije mogao niko da me zaustavi cale se drao na mene sto gledam strasne filmove ,i cak je otisao u video klub doneo mi 10 filma od dzeki cena 10 filma od cak norisa i 10 od van dama i rekao gledaj ove filmove,,ali dzabe ljubav prema horrorima i danas raste

posle nekog vremena kada sam malo porastao saznao sam od mame da se moj cale plasi horrora :lol:
a moj brat i dan danas u 23 godini nesme nigde ici po mraku :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jesi car haha 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 Jan 2007, 17:33

john_constantine wrote:Clash of the titans - film čak nije niti horor, ali kvragu, imao sam noćne more od tog filma kao klinac. A sada pogledam film i kvragu, odličan mitološki film, stari efekti i sve to, pa kako sam se samo to ga bojao kao klinac? :lol: :lol: Je, volim grčku mitologiju, sto puta sam pročitao knjige Klasične priče iz grčke starine. :wink:
Čudi me kako nisu danas kad je tehnika uznapredeovala snimili neki prvoklasni film na tu temu?
Bilo bi to nešto odlično kad bi se našao neki pristojni redatelj...a zamislite samo Gorgonu, Kerbera, Kiklope, Hidru...uf
Znam da su neki filmovi (većinom mini-serije) već bili snimljeni, ali su vrlo slabi (neki su imali jaka glumačka imena ali CGI efekti su bili vrlo loši).
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply