Exorcist filmovi

Razgovori ugodni o horor temama
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Dec 2007, 13:06

dodo wrote:
Unreal wrote:Ma ne znam kaj da mislim o orginalu. Meni je taj film nije baš zabavan za pogledati ima par zbilja strašnih scena,ali ima i par scena na koje sam se nasmijao. :lol: Kako god meni film nije u top 20 horrora makar ga mnogi smatraju najboljih horrorcem :roll:
Poštujem tvoje mišljenje eto ja samo od onih koji ga smatram najboljim horrorcem. :wink: :lol:
Pa nije loš film,ali ipak mi nije nešto spektakularno(glazba mi je svakako zakon). :wink: E baš bi volio vidjeti face ljudi u kinu tamo 1973 kada nije bilo puno takvih šokantnih filmova :lol:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 08 Dec 2007, 13:11

Unreal wrote:
dodo wrote:
Unreal wrote:Ma ne znam kaj da mislim o orginalu. Meni je taj film nije baš zabavan za pogledati ima par zbilja strašnih scena,ali ima i par scena na koje sam se nasmijao. :lol: Kako god meni film nije u top 20 horrora makar ga mnogi smatraju najboljih horrorcem :roll:
Poštujem tvoje mišljenje eto ja samo od onih koji ga smatram najboljim horrorcem. :wink: :lol:
Pa nije loš film,ali ipak mi nije nešto spektakularno(glazba mi je svakako zakon). :wink: E baš bi volio vidjeti face ljudi u kinu tamo 1973 kada nije bilo puno takvih šokantnih filmova :lol:
Da to je ja mislim čak i prvi od starijih blocbustera koji je napravio boom u kinima isto tako i jaws itd.Siguran sam u to da su se usrtali jer ja kad sam ga gledao prvi put početkom devedesetih kad je več i bilo ohoho takvih filmova sam sdse dobro usrao. :lol:

User avatar
pure_evil
Posts: 226
Joined: 20 Nov 2007, 21:58
Location: Cakovec

Post by pure_evil » 08 Dec 2007, 14:26

Constantine?? Kako nisi to gledao?

evo ti torrent pa skini
mininova.org
tor/
451007

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Dec 2007, 14:45

ma nisam baš previše lud za takvim filmovima, mislim djevojčica kojoj je dosadno, i ima virozu, i seksualno se pali na vraga - i dodajmo tome staroga pedofila. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 08 Dec 2007, 15:25

Valjda ne misliš na Exorcista? Meni svakako nije najdraži horror ali imam poštovanja prema filmu jer je ipak bolji od 99,9 % sranja koja se snimaju u ovom žarnu bez obzira svidjela ti se takva vrsta filma ili ne

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 08 Dec 2007, 15:48

to su odlični filmovi al me je najviše prestrašio emily rose!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Dec 2007, 16:33

Boby wrote:Valjda ne misliš na Exorcista? Meni svakako nije najdraži horror ali imam poštovanja prema filmu jer je ipak bolji od 99,9 % sranja koja se snimaju u ovom žarnu bez obzira svidjela ti se takva vrsta filma ili ne
Kaj se ovaj post odnosi na mene :?: Pa vrlo dobar mi je film ,ali ipak mi baš nije odličan sorry. Ne znam malo je dosadan na trenutke i nisam baš fan filmova na temu exorcizma. Hellraiser mi je nekak bolje sjeo

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 08 Dec 2007, 18:11

jučer pogledao emily ruža,dobre su mi scene kad ruža vrišti i radi grimase,i još kad se ukoči.
Image

Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 08 Dec 2007, 18:39

The Exorcist od Friedkina obožavam. Gledao u kinu prvi put. Heretic je smeće teško. Nevjerojatan film. Exorcist III dosadaaaan. The Beginnig mi se nije dalo gledati a onaj Dominion Prequel uopće ne kužim. Što nije The Beginning Prequel? Čitao negdje nešto da je prvo snimljen taj Dominion ali je zbog loše kvalitete obustavljene distribucija. Emily Rose nema veze s ovim serijalom, imam je već neko vrijeme ali nikako da pogledam.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 08 Dec 2007, 19:02

Unreal wrote:
Boby wrote:Valjda ne misliš na Exorcista? Meni svakako nije najdraži horror ali imam poštovanja prema filmu jer je ipak bolji od 99,9 % sranja koja se snimaju u ovom žarnu bez obzira svidjela ti se takva vrsta filma ili ne
Kaj se ovaj post odnosi na mene :?: Pa vrlo dobar mi je film ,ali ipak mi baš nije odličan sorry. Ne znam malo je dosadan na trenutke i nisam baš fan filmova na temu exorcizma. Hellraiser mi je nekak bolje sjeo
Ma ne, na constantina :wink:

LORDIfan111
Posts: 137
Joined: 16 Jun 2009, 15:16
Location: gates of hell

Post by LORDIfan111 » 22 Jun 2009, 20:10

meni je The Exorcist jedan od najboljih horrora.
sweet killing machine

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Exorcist filmovi

Post by remike2 » 24 May 2010, 13:51

Definitivno jedan od najboljih horrora svih vremena (tu mislim prvenstveno na jedinicu koja je remek djelo žanra), dvojku sam gledao prije par godina, no sjećanje mi je onako kroz maglu, morat ću pogledati da se podsjetim, dok trojku nisam uopće gledao i planiram ju pogledati, dok ovaj noviji dio serijala me uopće ne zanima.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Re:

Post by Samhain » 24 May 2010, 16:39

HorrorHR wrote:"Exorcist" - se netreba ništa govoriti - film je kultno djelo i jedno od najboljih i najutjecajnijih filmova žanra.
"Exorcist 3" - prvi put kad sam ga gledao mi je bio sranje, drugi put mi je film bio čak dosta dobar, makar ne iz perspektive Exorcist sequela nego zasebnog filma (drugačiji je potpuno, više ide na thriller)

Emily Rose nisam gledao, makar čuje da je Jennifer Carpenter (kasnije standardna u seriji o serijskim ubojicama "Dexter") savršeno doradila ulogu (dobila je i nagradu na http://www.horrorhr.com/reportaza-o-hor ... ards-2006/ ).

Ima još X filmova sa temom egzorcizma, ali baš neznam koliko bi te zanimali jer su u rasponu od osrednjih filmova do indie horrora.
pain_of_salvation wrote:isse na svim forumima se uspoređuje ova 2 filma....
Pa nije ih baš usporedio nego je je naveo dva filma o istoj temi koje je gledao...
Treći dio nije niti planiran da bude službeni nastavak Exorcist serijala, no filmska kuća je to tražila.
no film je sasvim u redu, svakako je bolje gledati film kao zaseban koji ima nekoliko likova iz prvog filma. ;)
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Exorcist filmovi

Post by HorrorHR » 24 May 2010, 18:52

hel dvojka baš takvo sranje? DVD mi uvijek tu negdje pri ruci, ali nisam još imao snage :D

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Exorcist filmovi

Post by Sammy » 22 Jul 2010, 03:25

The Exorcist (1973) - eh, da sam ovo barem pogledao nekoliko godina prije. Sada uopce nije ostavio nekakv dojam na mene, mislim jeste kvalitetan i kultni horror, ali nije me dirnuo. Možda je problem u tome sto nisam dovoljno religiozan. Ima nekoliko jezivih scena i glazba je jebeno odlična. - 8/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

Post Reply