A Nightmare on Elm Street

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Dec 2007, 17:56

Unreal wrote:Ma da se ubojstva ne događaju u snovima ne bi bilo svih onih zabavnih smrti od Johnny Deppove u krevetu do one na konzoli. :lol:
A to da nije majstor gledao ijedan dio Nightmara ima smisla budući da koliko vidim nema kod nas u videoteki nijedan film na dvd :wink:
koliko dobrih filmova nema kod na na DVDu..tak da nema opravdanja.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 29 Dec 2007, 19:26

Freddy wrote:
majstoro wrote:moram pogledat taj film ali glupo je sto ih ubijau snu
kaj još nisi gledo ili se šališ....kolko god.imaš?
e pa to nije važno :D :D :D :D :D :D :D nisam gledo taj film lol
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Jan 2008, 01:42

Dok se ne stave detaljnije informacije o filmovima nema poante otvarati novi topic, pa evo ovdje:
Platinum Dunes partners Michael Bay, Brad Fuller and Andrew Form have been set by New Line to re-launch Freddy Krueger, the iconic psycho who haunts the subconscious dreams of teenagers and kills them in their sleep.

The trio will create a new franchise based on "A Nightmare on Elm Street," the 1984 Wes Craven film.

Originally played by Robert Englund, Krueger haunted nine films and two TV series, and was New Line's most lucrative franchise until "The Lord of the Rings."

The deal comes as Bay, Fuller and Form ready for an April start for "Friday the 13th," a New Line re-launch of another iconic baddie, Jason Voorhees. Marcus Nispel will direct a script by Damian Shannon and Mark Swift ("Freddy Vs. Jason").

Both franchises will be given a complete overhaul, something that Platinum Dunes provided in the Nispel-directed "The Texas Chainsaw Massacre." New Line won't hire a writer on "Nightmare" until the writer's strike ends.

Platinum Dunes is busy. At Rogue Pictures, the producers are prepping an untitled David Goyer-directed exorcism thriller which has "Cloverfield" star Odette Yustman set to star, and a "Near Dark" remake that will be directed by Samuel Bayer. Bay, Fuller and Form are also developing a Universal remake of Alfred Hitchcock's "The Birds," with Martin Campbell directing Naomi Watts.
Kužim New Line, od LOTR nisu imali neke uspjehe te su počeli stmoglavo padati. Što bolje nego da se izvuču na neke franšize, posebice recimo Freddya koji je studio dignuo do onoga što je postao u zadnjih 20 godina...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 Jan 2008, 01:46

nepotrebno razvodnjavanje serijala po meni...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Jan 2008, 01:51

filmophil wrote:nepotrebno razvodnjavanje serijala po meni...
serijal je već odavno nepotrebno razvodnjen, ovo je sada raspadanje molekularnih čestica :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Jan 2008, 01:59

Od ovoga mi se već :povrac: :yawinkle:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 30 Jan 2008, 08:24

Ma ja se veselim da dolazi sljedeći Nightmare on elm street filmu. Rađe bi nastavak,ali i novi početak će poslužit. Samo neka ne recikliraju priču iz orginala,ja bi nešto tipa batman begins(novi početak,ali drukčija priča).

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 30 Jan 2008, 11:43

Unreal wrote:Ma ja se veselim da dolazi sljedeći Nightmare on elm street filmu. Rađe bi nastavak,ali i novi početak će poslužit. Samo neka ne recikliraju priču iz orginala,ja bi nešto tipa batman begins(novi početak,ali drukčija priča).
pa bilo bi dobro da tak naprave....ma da bi ja recimo još više volio da samo naprave njegovo djetinjstvo ,kao klinac,pola sata,kak je bio u školi i tak pa kad ima 17,18 god.pola sata i na kraju kako su ga spalili i tak da završi....
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 Jan 2008, 11:52

to misliš po uzoru na halloween? da...bilo bi dobro da tako nešto naprave ali da onda ne skopiraju prvi dio radnju nego nešto novo naprave...
This is the Zodiac speaking.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 30 Jan 2008, 12:54

filmophil wrote:to misliš po uzoru na halloween? da...bilo bi dobro da tako nešto naprave ali da onda ne skopiraju prvi dio radnju nego nešto novo naprave...
da tako nešto bi bilo ok. samo neka još nabave boljeg redatelja i scenarista nego rob zombia :wink:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 Jan 2008, 13:04

meni baš paše rob zombie...house of 1000 corpses i devils rejects su mi odlični filmovi a halloween mi je već sam po sebi dovoljan da ga volim...vjeruj mi, ako će pokušat napravit nešto kao halloween ispast će im puno gore nego što je zombie to napravio...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Jan 2008, 13:06

Nemam pojma ja sam protiv tih prequela sa objašnjenjima zašto, kako i kada je netko postao manijak. Ako već idu dalje, slažem se da bi najbolje (u toj situaciji) bilo krenuti nešto ala Batman Begins. Već kad žele novu franšizu nek deru ispočetka, pa se neće gubiti u problemima povezivanja nekih događaja sa prošlim filmovima.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 30 Jan 2008, 21:41

filmophil wrote:meni baš paše rob zombie...house of 1000 corpses i devils rejects su mi odlični filmovi a halloween mi je već sam po sebi dovoljan da ga volim...vjeruj mi, ako će pokušat napravit nešto kao halloween ispast će im puno gore nego što je zombie to napravio...
Kaj je moguče napraviti gore od njegove prerade klasika? :lol: Sorry,ali meni je taj film bio shit i ne želim da se isto dogodi Nightmare on Elm streetu i Friday the 13th
HorrorHR wrote:Nemam pojma ja sam protiv tih prequela sa objašnjenjima zašto, kako i kada je netko postao manijak. Ako već idu dalje, slažem se da bi najbolje (u toj situaciji) bilo krenuti nešto ala Batman Begins. Već kad žele novu franšizu nek deru ispočetka, pa se neće gubiti u problemima povezivanja nekih događaja sa prošlim filmovima.
Ma i meni bi bolje bilo bez prikaza njegove prošlosti,ionako me ne zanima kako je bio vodio djecu silovao ih i ubijao. Ma neka samo imaju priču da ubija u snovima,nove likove i događanja,nešto više ozbiljnosti od četvorke i petice ,ali ipak malo crnog humora. 8)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jan 2008, 22:15

Moviehole just reported that Englund “will be approached to reprise the role that he made famous.” With that said it is a safe bet that Englund will be back as Freddy…You can all relax now.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 05 Feb 2008, 18:22

A number of industry sources recently phoned in to shed some light on the early discussions going on behind-the-scenes regarding “Nightmare”…and none of them include Englund starring as Krueger. The franchise facelift includes discovering a new actor to polish up the finger knives and play the iconographic dream role Englund has practically made his second skin since ‘84.

Disheartening news for the fans, maybe, but rumor has it Michael Bay’s Platinum Dunes is taking “Nightmare” back to square one…as in fresh start, hitting the reset button, making it their own (think “Texas Chainsaw Massacre” ‘03 and Friday the 13th ‘09). Because of this decision, they’d like to find another actor to carry the new Krueger into future films.
hmmmm Robert Englund je glumio Freddya več 20 godina pa mi je teško zamisliti nekog drugog i boljeg u ulozi i vjest će vjerojatno naljutit ostale fanove,ali ja baš imam mješano mišljenje u vezi ovoga. znam da će me mnogi upucat,ali ipak Robert Englund je malo star i više mi nije strašan kao Freddy Kruger,a ovo je novi početak i raditi će se sigurno o ozbiljnom filmu(kao TCM koj je navodno ozbiljan za razliku od nastavka i Friday the 13th se vrača na staro kao prva 4 filma) pa je možda nije loša ideja probati uzeti nekog drugog glumca koj bi naravno (kako bi na engleskom rekli)"make the character his own" i učinio Feeddya opet strašnim. ma iskreno ne znam,kao što sam rekao imam mješano mišljenje o ovom. :roll:

Post Reply