A Nightmare on Elm Street

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 05 Feb 2008, 18:56

ja stvarno ne bih želio da itko osim englunda glumi freddya. razumijem to sa novim glumcima koji se nekako trebaju "probit" i to.. ali jedan je freddy i zna se tko ga mora glumiti.. 8)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Feb 2008, 18:58

Nije baš Freddy pre star za ulogu, iovako je pod maskom kao Krueger tako da se to ne bi ni primjetilo. Pa bio je i prije par godina u Freddy vs Jason...
Mislim da bez njega NOES nije ono isto, dok su Myers i Jason persone koje može doslovno svatko glumiti, Krueger mi djeluje kao duša Freddya...

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 05 Feb 2008, 19:01

HorrorHR wrote:Nije baš Freddy pre star za ulogu, iovako je pod maskom kao Krueger tako da se to ne bi ni primjetilo. Pa bio je i prije par godina u Freddy vs Jason...
Mislim da bez njega NOES nije ono isto, dok su Myers i Jason persone koje može doslovno svatko glumiti, Krueger mi djeluje kao duša Freddya...


potpis (vjerojatno si mislio na englunda :D ).
a što se tiče maske, dobro se vidi i raspoznaje englundova karakteristična faca ispod te šminke, maske whatever, a da ne govorim o glasu..

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Feb 2008, 19:06

Wendigo wrote:potpis (vjerojatno si mislio na englunda :D ).
a što se tiče maske, dobro se vidi i raspoznaje englundova karakteristična faca ispod te šminke, maske whatever, a da ne govorim o glasu..
Je to sam mislio, neka viroza me dere od vikenda pa neznam šta pričam :) Pa to ti ja kažem, njegova faca je vitalna stvar za cjelokuopnu Freddy famu, tako mislim da su ovo neke medijske bombe/nagađanja oko toga tko će biti Freddy a sve u svrhu dizanja pozornosti za mogući hit. Hit koji jednostavno treba Universalu da se malo pomakne od financijske letargije.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 05 Feb 2008, 20:29

Neće mi biti žao ako Englund ostane ali volio bih da se netko drugi pojavi u ovoj ulozi. Film kreće ispočetka; vjerojatno sa inovativnim idejama po pitanju koncepta cijelog serijala pa bi novi glumac ovdje više nego dobro došao. OK, ja nisam toliko vezan za sam lik Freddya pa moje mišljenje i nije najkompetentnije ali da netko krene raditi remake "The Silence of the Lambs" bio bih prvi za to da Lectera ne glumi Hopkins bez obzira koliko mi je njegov lik jedan od najdražih negativaca. Jednostavno nešto što je staro i dobro treba ići u arhivu i otvoriti prostor novome

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 05 Feb 2008, 21:09

Boby wrote:Neće mi biti žao ako Englund ostane ali volio bih da se netko drugi pojavi u ovoj ulozi. Film kreće ispočetka; vjerojatno sa inovativnim idejama po pitanju koncepta cijelog serijala pa bi novi glumac ovdje više nego dobro došao. OK, ja nisam toliko vezan za sam lik Freddya pa moje mišljenje i nije najkompetentnije ali da netko krene raditi remake "The Silence of the Lambs" bio bih prvi za to da Lectera ne glumi Hopkins bez obzira koliko mi je njegov lik jedan od najdražih negativaca. Jednostavno nešto što je staro i dobro treba ići u arhivu i otvoriti prostor novome
da tako je nekak i moje mišljenje.meni ne bi isto smetalo da Robert ostane i nezamjenjiv je,ali ipak budući da je ovo novi početa za serijal ipak je bolje da pokušaju ići u drugi smjer(više hororu nego humoru) i izbjegnu usporedbu sa starim filmovima.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 26 Feb 2008, 17:55

From Lex Luthor To Freddy Krueger
After playing Lex Luthor for seven years now on The CW's "Smallville", you'd think actor Michael Rosenbaum would be sick of playing a household name villain.

Not so according to Cinema Blend who've picked up the interesting rumor that Rosenbaum was seen out and about lunching with Michael Bay in Hollywood this past weekend, and that they were talking business.

What business? Why the planned reboot of the classic horror movie "A Nightmare on Elm Street" that Bay's Platinum Dunes is producing is the best guess. Could this mean Rosenbaum is slipping on the sharp claws that Robert Englund made famous? (trivia: Englund and Rosenbaum starred together in 1998's "Urban Legend").

Even the site admits the casting "is all wild conjecture" but "Bay and Rosenbaum are definitely up to something". A voice for "Transformers 2" is another guess.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 26 Feb 2008, 21:36

Dragonrage wrote:From Lex Luthor To Freddy Krueger
After playing Lex Luthor for seven years now on The CW's "Smallville", you'd think actor Michael Rosenbaum would be sick of playing a household name villain.

Not so according to Cinema Blend who've picked up the interesting rumor that Rosenbaum was seen out and about lunching with Michael Bay in Hollywood this past weekend, and that they were talking business.

What business? Why the planned reboot of the classic horror movie "A Nightmare on Elm Street" that Bay's Platinum Dunes is producing is the best guess. Could this mean Rosenbaum is slipping on the sharp claws that Robert Englund made famous? (trivia: Englund and Rosenbaum starred together in 1998's "Urban Legend").

Even the site admits the casting "is all wild conjecture" but "Bay and Rosenbaum are definitely up to something". A voice for "Transformers 2" is another guess.
hmm čuo sam to,ali čuo sam i ovo na bloody-disgusting
Before this rumor spreads like wildfire we're going to put it out. Cinema Blend reported that Michael Rosenbaum has been "lunching" with Michael Bay and implies that this means that the "Smallville" star is in talks to play Freddy Krueger in Platinum Dunes' remake of A Nightmare on Elm Street. How two people having lunch turns into a casting speculation is hilarious to me, especially when Platinum Dunes is casting two other movies at the moment. But back on track, we checked our sources and have confirmed that this news is 100% pure BS - even to the extent that Michael Bay has NOT has lunch with Rosenbaum. Worst rumor of the year so far. Keep 'em coming.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: A Nightmare on Elm Street

Post by HorrorHR » 11 Feb 2010, 01:33

Jedinica sa kioska:

Image

Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: A Nightmare on Elm Street

Post by copycat » 06 Aug 2015, 10:54

Evo sam da prosljedim dalje..
radi se remake
‘Nightmare on Elm Street’ Is Getting Remade Again
New Line is planning to bring the dream demon back for a second time after the failed 2010 ‘A Nightmare on Elm Street’ remake went nowhere.
http://movieweb.com/nightmare-on-elm-street-remake-2/

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: A Nightmare on Elm Street

Post by filmofil » 12 Aug 2015, 14:48

ne kužim smisao beskonačnih rimejkova po sistemu 'ako prođe, prođe' umjesto da s nekom jasnom vizijom rade reboot tih poznatih franšiza. recimo, po meni je rob zombie uspio napraviti to sa halloweenom kada je prvi puta prikazan malo detaljniji michaelov background. friday the 13th i noes rimejkovi su bili obične šablone prijašnjih filmova bez imalo inovacije i truda.
This is the Zodiac speaking.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: A Nightmare on Elm Street

Post by Wheel Smith » 16 Aug 2015, 00:05

dream worriors ostaje najbolji nastavak tog serijala - eto samo da kažem
:supz: :supz:

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: A Nightmare on Elm Street

Post by Shp86 » 21 Aug 2015, 10:53

Wheel Smith wrote:dream worriors ostaje najbolji nastavak tog serijala - eto samo da kažem
:supz:
It's in your nature to destroy yourselves...

Post Reply