Gay horrori

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Gay horrori

Post by DrugsBunny » 29 Jan 2010, 16:47

Ghostface wrote:Jebiga, te stvari su potpuno neprirodne, nisan homofob, ali neka ljudska logika mi govori da je normalno da mi te stvari budu odbojne. I ka neki mladi medicinar, smatran to ozbiljnim psihološkim poremećajem.
Svima je već jasno da studiraš medicinu. Možeš se komotno prestat kurčit gdje god stigneš :wink:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Gay horrori

Post by Scarface » 29 Jan 2010, 17:11

DrugsBunny wrote:
Ghostface wrote:Jebiga, te stvari su potpuno neprirodne, nisan homofob, ali neka ljudska logika mi govori da je normalno da mi te stvari budu odbojne. I ka neki mladi medicinar, smatran to ozbiljnim psihološkim poremećajem.
Svima je već jasno da studiraš medicinu. Možeš se komotno prestat kurčit gdje god stigneš :wink:
Opet ti nastavljaš, a taman san te maka s ignore-a. A zašto bi to bilo kurčenje? Ako se već slobodno iznose studiji ostalih članova, po čemu san ja poseban? Nije vrag da misliš da je medicina high class. :lol: :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Gay horrori

Post by DrugsBunny » 29 Jan 2010, 17:19

Ghostface wrote:Opet ti nastavljaš, a taman san te maka s ignore-a. A zašto bi to bilo kurčenje? Ako se već slobodno iznose studiji ostalih članova, po čemu san ja poseban? Nije vrag da misliš da je medicina high class. :lol: :lol:
Aha, super, već sam mislio da opet displayeaš moje postove :roll:
Zapravo ja nisam niti jednom rekao da je medicina nešto posebno (niti tako mislim), ali bojim se da ti to takvime smatraš.
Gdje god stigneš, napomeneš kako si ti medicinar.
Mislim da je najgore bilo kada je Asfodel rekla da ima problema na faxu, a ti si joj odgovorio kako ti ideš na medicinu i da uspiješ puno toga raditi povrh toga te naglasio kako je organiziranost bitna.
Da, baš će njoj nešto pomoć i riješiti problem ako zna šta ti studiraš i kako tebi super sve ide. Rekao bih da može čak napraviti i kontradiktoran efekt.
I s tim stalnim naglašavanjem i pričanjem daješ drugima dojam kako si zapravo blago umišljen sa svojim fakultetom.
Doduše, mislim da nije to problem samo u tebi (ako uopće ima tog problema) jer puno doktora koje znam su isto glavom u oblacima zbog svoje struke :wink:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Gay horrori

Post by Scarface » 29 Jan 2010, 17:28

DrugsBunny wrote:
Ghostface wrote:Opet ti nastavljaš, a taman san te maka s ignore-a. A zašto bi to bilo kurčenje? Ako se već slobodno iznose studiji ostalih članova, po čemu san ja poseban? Nije vrag da misliš da je medicina high class. :lol: :lol:
Aha, super, već sam mislio da opet displayeaš moje postove :roll:
Zapravo ja nisam niti jednom rekao da je medicina nešto posebno (niti tako mislim), ali bojim se da ti to takvime smatraš.
Gdje god stigneš, napomeneš kako si ti medicinar.
Mislim da je najgore bilo kada je Asfodel rekla da ima problema na faxu, a ti si joj odgovorio kako ti ideš na medicinu i da uspiješ puno toga raditi povrh toga te naglasio kako je organiziranost bitna.
Da, baš će njoj nešto pomoć i riješiti problem ako zna šta ti studiraš i kako tebi super sve ide. Rekao bih da može čak napraviti i kontradiktoran efekt.
I s tim stalnim naglašavanjem i pričanjem daješ drugima dojam kako si zapravo blago umišljen sa svojim fakultetom.
Doduše, mislim da nije to problem samo u tebi (ako uopće ima tog problema) jer puno doktora koje znam su isto glavom u oblacima zbog svoje struke :wink:


Samo ću ovaj put na forumu branit svoj faks, jer je ovo jako nekorektno s tvoje strane. Misliš da san umišljen? U redu, možda jesan, ako ti tako misliš, ionako ništa šta napišen to neće prominit. Dalje, misliš da san se Asfodel obraća svisoka kad san to pisa i da san tija istaknit svoj uspjeh? Ako si steka takav dojam, ja tu opet ništa ne mogu. Tad san samo tija istaknit koliko se sve može postić s malo organizacije, ali tek u njenom sljedećem postu vidija san da su u njenom slučaju stvari malo ozbiljnije od toga, i više to nisan spominja, zar ne? I sad ovo: metalcamp ionako spominje mišljenje doktora i zašto se ja ne bi uključija sa svojim mišljenjem? Bilo je na forumu i par pravnih savjeta, tako da je ovo smiješno o čemu pričaš. I kažeš da je većina doktora umišljena sa svojom strukom: znaš šta, itekako se slažen s tobom. Ali, ja to definitivno nisan, niti želin da takvo mišljenje drugi imaju o meni. Struka ka struka jest na cijeni, pa ljudi (ka i ti) automatski misle da se ja (ili neko drugi) sad kurčim ako spomenem da studiram taj faks. Sam po sebi je dovoljno težak, i čeka me mučenje s knjigom cili život, a da o bezbroj stvari koje mogu poć ukrivo ka i ogromnoj odgovornosti da i ne govorin, ali hej, to san izabra, i gotovo, moja stvar. Prema tome, misli šta oćeš, ja tebi ni ikom drugom sigurno neću polagat račune, pa makar bija smatran umišljenkom zbog toga. I dosta više offtopica, te bi te molija da mi se više ne obraćaš s ovakvim stvarima, ne slijedim ni ja tebe po ostalim topicima.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Gay horrori

Post by Metalcamp » 29 Jan 2010, 17:37

Opet vas dvoje :mrgreen:

DrugsBunny, Ghostface je spomenuo da je medicinar zato sto sam ja pokrenuo raspravu o homoseksualcima, i spomenuo sam doktore tako da ne bi ga trebao napadati zbog toga, a i uostalom, cemu rasprave oko toga... :wink:
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Gay horrori

Post by Asfodel » 29 Jan 2010, 18:16

Metalcamp wrote:Opet vas dvoje :mrgreen: DrugsBunny, Ghostface je spomenuo da je medicinar zato sto sam ja pokrenuo raspravu o homoseksualcima, i spomenuo sam doktore tako da ne bi ga trebao napadati zbog toga, a i uostalom, cemu rasprave oko toga... :wink:
Potpis.

@Drugs - možda nisi dovoljno ovdje da stigneš upoznati nekoga kroz postove, ali UVJERAVAM te da si u krivu. Niti je Ghost umišljen (u ovom ili onom mom postu), niti ima razloga napadat ga svako malo zato što ga ne obožavaš u bilo kojem topicu (možda ti to tako ne vidiš, ali sa strane tako izgleda).
Uostalom, kakve veze ima nečija svađa u topicu o tom i tom filmu, s recimo topicom Što ste jeli.. Ionako ste se počupali zbog debilne stvari kao što je UKUS :mrgreen: (De gustibus, jel...)

A što se tiče Ghostove struke, ja sam prva koja ga gnjavi bilo sa čime što ima ili nema veze s medicinom. Da sutra dođe majmunska gripa, odmah bih ga napala s pitanjem o tome. A koliko se sjećam i drugi su ga pitali za zdravstvene savjete. Tako da obožavamo što imamo nekoga takvoga ovdje :wink: I općenito dosta pričamo o faksovima, maturi, bologni ...pogotvo dok je bilo shoutboxa

A što se tiče ovog topica imam za reći:
Jergović mode on -Bolest je to što oni misle da je to bolest- Jergović mode off :!:
(i ovo nije tema o homoseksualizmu, nego o filmovima, pa bih zamolila Metalcampa da nas poštedi svojih stavova o tome, belj :lol: )
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Gay horrori

Post by Metalcamp » 29 Jan 2010, 18:20

Postedit cu vas, ne brinite :D , ali bi bilo dobro otvoriti takvu temu :mrgreen:
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Gay horrori

Post by Studeni » 29 Jan 2010, 18:32

Metalcamp wrote: Ma bzvz uopce raspravljat s takvima kao sto si ti...
niti smo raspravljali niti ćemo raspravljati, a pošto nemaš pojma kakav sam, ne seri bezveze...
a, ako slučajno imaš problema samnom, javi se riješit ćemo to u nekoliko poteza...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Gay horrori

Post by Metalcamp » 29 Jan 2010, 18:43

Studeni wrote:
Metalcamp wrote: Ma bzvz uopce raspravljat s takvima kao sto si ti...
niti smo raspravljali niti ćemo raspravljati, a pošto nemaš pojma kakav sam, ne seri bezveze...
a, ako slučajno imaš problema samnom, javi se riješit ćemo to u nekoliko poteza...
Ok, ajmo na PM...
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Gay horrori

Post by Studeni » 29 Jan 2010, 19:16

mislim da me nisi shvatio,ali ako imaš potrebu, a ti se javi na PM...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Gay horrori

Post by Hec » 29 Jan 2010, 20:26

mislim da ljudi krivo shvacaju sve zbog nedostatka smajlica u internetskim textovima, tako sve izgleda grubo i ne prepoznatljivo i zato se precesto zakace, kad bi istu tu recenicu reko u stvarnosti, vjerovatno bi reko s osmjehom ili na drugi nacin pa bi onda svi to drugacije gledali mada uvjek postoje tvrdoglavci i osjecaju se uvrijedjeno na svaku glupost.

al bolje da nejdete off topic
"Six strings to cover fear..."

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Gay horrori

Post by elrania » 29 Jan 2010, 22:15

Ghostface wrote:I ka neki mladi medicinar, smatran to ozbiljnim psihološkim poremećajem.
i ja ko mladi psiholog to ne smatram :D no dobro, tu su ukljucena i neka moja osobna uvjerenja.
bas me zanima hoce li o tome biti ozbiljnijih rasprava na psihopatologiji :lol:


sto se samog topica tice, nisam gledala niti jedan ovakav film, ali ne bih imala nista protiv. nabavit ce se nesto s tom tematikom kad se bude bilo u mogucnosti.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Gay horrori

Post by Metalcamp » 29 Jan 2010, 23:20

elrania wrote:
Ghostface wrote:I ka neki mladi medicinar, smatran to ozbiljnim psihološkim poremećajem.
i ja ko mladi psiholog to ne smatram :D no dobro, tu su ukljucena i neka moja osobna uvjerenja.
bas me zanima hoce li o tome biti ozbiljnijih rasprava na psihopatologiji :lol:


sto se samog topica tice, nisam gledala niti jedan ovakav film, ali ne bih imala nista protiv. nabavit ce se nesto s tom tematikom kad se bude bilo u mogucnosti.
A jbg., bolest ko bolest :D
"Good night boils and ghouls."

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Gay horrori

Post by DrugsBunny » 29 Jan 2010, 23:37

Hec wrote:mislim da ljudi krivo shvacaju sve zbog nedostatka smajlica u internetskim textovima, tako sve izgleda grubo i ne prepoznatljivo i zato se precesto zakace, kad bi istu tu recenicu reko u stvarnosti, vjerovatno bi reko s osmjehom ili na drugi nacin pa bi onda svi to drugacije gledali mada uvjek postoje tvrdoglavci i osjecaju se uvrijedjeno na svaku glupost.
Upravo to. Bogme nisam ni ja bio ne znam koliko ozbiljan u svim mojim postovima upućenima Ghostfaceu.
Zato predlažem da je najbolje da zakopamo sjekire. :mrgreen:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Gay horrori

Post by Scarface » 29 Jan 2010, 23:40

DrugsBunny wrote:
Hec wrote:mislim da ljudi krivo shvacaju sve zbog nedostatka smajlica u internetskim textovima, tako sve izgleda grubo i ne prepoznatljivo i zato se precesto zakace, kad bi istu tu recenicu reko u stvarnosti, vjerovatno bi reko s osmjehom ili na drugi nacin pa bi onda svi to drugacije gledali mada uvjek postoje tvrdoglavci i osjecaju se uvrijedjeno na svaku glupost.
Upravo to. Bogme nisam ni ja bio ne znam koliko ozbiljan u svim mojim postovima upućenima Ghostfaceu.
Zato predlažem da je najbolje da zakopamo sjekire. :mrgreen:
U redu, šta je bilo, bilo je. :wink: :D
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply