MEETING!

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: MEETING!

Post by Wendigo » 21 May 2012, 19:06

sandi wrote:samo nam je jos falila košara i karirana dekica... :supz:
horor piknik. :mrgreen:

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: MEETING!

Post by Alastorus » 22 May 2012, 02:29

Ipak sam izgubio torbu :facepalm: :facepalm:
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: MEETING!

Post by Decadentor » 22 May 2012, 10:08

Zadnji put smo se vracali po nju na kolodvoru :lol:
Image

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: MEETING!

Post by Aryx » 22 May 2012, 12:46

Samo da kazem da sam jako zadovoljan meetingom, te steta sto mi je takav dan bio da sam kasno dosao, rano otisao :\.... cijela ekipa je super.
Najvise sam pricao sa alostrosom(spelling?), decom, cat te s dragom od asowa (budem sljedeci put i sa losijom polovicom obavezno ;) hehe :lol:, al to na neko duze vrijeme da se stignemo svi zapiti kak spada).
Dragonhearth je kad sam dosao lezao pored svoje bljuvotine ali je kasnije dosao k sebi te izvodio najglasnije i duze podrigivanje koje sam u zadnje vrijeme cuo :zubifale: :supz: (nisam mu stigao zaspojlati cabin in the woods makar me molio :lol: (drugi put ;)).
Wendigo bio fun and drunk, cat mu je morala popraviti lanac s bicikla koji je pao, takvo je bilo stanje pijanstva :lol: + vracao se po ruksak. :lol:
Callac se isto razbila te zgiftala doma :axe: , nismo bas stigli puno popricati ali ajde budemo neku kavu rijesili nije da smo daleko.
Sandi je bio nesto povucen ili razbijen, nisam mogao razaznati tocno sto :lol:, but cool guy.
Zadro je bio tihi, pristojni deckic sa upaljenim pirsom na obrvi ( znam kak je to :P) :zubifale: koji totalno hate-a Drive :D hehe :axe:
Alostros dobro baratao znanjem stripova, metala te kako najbolje isprovocirati murjake da te odvedu u cuzu :lol: haha car .
Dec je bio za dobru zajebanciju + veseljak cuger = fun, to se cijeni :D.
Cat je bila tolko happy da se meeting odrzao da je osijavala srecom, pogotovo kada je dosao pesek Dexter nenajavljeno haha :D, odmah cuddling. Steta sto nismo malo vise pricali, ali budemoi drugi put ;). Uz to isto hater Drive-a :axe: :lol:
S Asfodel nisam bas stigao pricati :(, carape su bile na mjestu, hornet bi bio zadovoljan. :P
Asow se puno derao, barem je tako bilo receno, takodjer nisam bas stigao popricati :(
Draga od Asowa(ana) je super cura te svestrana, obavio sam u kratkom roku raciju informacija od nje :P te dobio vizitku da posjetim opasni blog :lol: :P
hmm... mislim da je to bilo to od ljudi i mojih dojmova, ako sam nekoga slucajno zaboravio nhf makar sam siguran da nisam ::P. :butthead:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: MEETING!

Post by Alastorus » 22 May 2012, 13:34

Alastorus je, tak se i čita :D Al nema veze, dam ti i upute kak zbrisat iz zemlje, ak ćeš trebat xD
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: MEETING!

Post by Aryx » 22 May 2012, 13:36

Alastorus wrote:Alastorus je, tak se i čita :D Al nema veze, dam ti i upute kak zbrisat iz zemlje, ak ćeš trebat xD
A nije mi se dalo ici traziti da ispravim, znam sada za ubuduce :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 22 May 2012, 15:10

Bla, ja se ne derem, to moja draga samo čuje mene jer joj se zvukovi dok putuju kroz prostor savijaju te se disperziraju kroz rupu u prostoru u paralelni svemir.
Je i meni je žao qe nismo malo popričali, ali kasnili smo bili na meeting i ranije ošli.
Jbg.
--------
Last.fm

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: MEETING!

Post by dragonheart » 22 May 2012, 15:16

TAN TARA - RAAAAAAAAAAAN :)

Evo i mene... Ima toliko texta koji bi htio onako profi quotati (al sam zbunki,ne znam i lijen sam) koje ste pisali, no ugl....

Prije neg započnem isto bi se samo ispričao ako sam nekom zgadio život sizrigavanjem. Nisam se napio ovako od 2008.,a :povrac: nijednom od 2008. BILIV IT OR NAT :)

Da odmah svi znate : KAD SAM SE PENJAO NA DRVO BIO SAM JOŠ UVIJEK clean and silver... zna mi tak doć eto da napravim glupost :D No,oni koji su ostali duže mogu mi bit witnesses da nisam dugo bio u banani.. već nakon nekih sat i po sam bio totalno priseban...

Što se tiče ekipe koju nisam upoznao : metallicat je presuper i cool i cute i sve, također i Asfodel (potpis na ono za naočale,nikad leće nemoj da nosiš)... E i da, METALLICAT ima NAJLJEPŠA LEĐA IKADDDD !!!!! TATTOOO JE super, a za boju kose ko što rekoh... I da,totalno mi super kad su cure ko sve naše s foruma. Na mjestu potpuno. Žao mi što s Asf nisam više malo prozborio, eto nadam se sljedeći put...

CALLAC ,nema beda za crtić- čućmo se :)

Što se tiče "male" dijela, ma epic dtrugovi... Alastorus,pfff nisi niš čuo vjeruj mi... Nema lika na svijetu koji može burpat jače od mene :zubifale: :zubifale: :supz: :supz:

Wendigo,care da nisi išao sa mnom u pol tri ujutro pješke ( a mogo si (možda :rolleyes: )) ne znam kak bi došo do kuće... THANKS !!! I najjača fora da ne zaboravim ...

SANDI i ja se nađemo na kolodvoru i i kaže : aj'dmo u trgov'nu... Uzmemo kolica i ni 5 ni 6 neg 9 litara piva ak se ne varam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ZADRO,ajm very sorry za avengers spoilere :) Ašowe,ovaj put nismo neš se napričali,al zadnji put jesmo....:) ALASTORUSE :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: Čovjek je pokazo dupe cijelom Zagrebu.... Btw- very weird feeling kad ti neko ko može tolko popit kaže da moraš pazit si na "granicu" :)

I da CALLAC, na onoj fotci zadnjoj samo ostaje jedna stvar za reći.... TRINITY WHO ???

Can't wait for next time... Svima koji nisu došli treba vam bit ŽAOOOO :prayer:
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: MEETING!

Post by dragonheart » 22 May 2012, 15:22

Sad skontah... Pomiješah nickove... Ono gore je trebalo pisat : ARYX nisi ništa još čuo, ne Alastorus heheh...

I zaboravih na zemljaka heheh,od svih... Na ZEMLJAKA... Decadentor, šta da kažem ispravan čovjek na kvadrat... That would be it from me now... Nadam se da nikog niisam zaboravio više...

Trebalo bi neš skontat, kao jedan vikend u mjesecu barem da se ovo ponovi.... A ne ovo, mjesecima planiramo ovaj meeting hheheheh... Al ispao je odličan i da kao i wendigo kontam da sada znam bar 95% foruma....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: MEETING!

Post by Alastorus » 22 May 2012, 15:45

Ja sam uvijek za, i ovak češće rokanje :D
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: MEETING!

Post by Asfodel » 22 May 2012, 15:57

Drago mi je da nisam jedina koja je bljucnula :lol: i sljedeći put ostajem do kraja, tih 5 i pol sati (koliko već) je bilo premalo!
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: MEETING!

Post by Decadentor » 22 May 2012, 16:17

ja bi dolazio najradje na svakoj placi :lol: :lol: :partyman:
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 22 May 2012, 16:23

Idući put se nadam i ja da ću biti cijelo vrijeme u igri.
Kad bi mogli? Za ljeto negdje kad završe ispitni rokovi recimo?
--------
Last.fm

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: MEETING!

Post by GreenHornet » 22 May 2012, 16:50

ja sam u zg pocetkom 12.mjeseca...je li postoji kakva veca povrsina za okupljanje kad je hladno?osim kolodvora... :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: MEETING!

Post by john_constantine » 22 May 2012, 17:43

pa na jedno drugom forumu, kada sam bio član, znali smo se skupljati dolje u podrumu u onom, tamo gdje je Cinestar blizu kolodvora. Dolje ima neki kafić ili restoran s posebnim mjestima gdje može sjesti 30 - 40 ljudi... A sada, koliko košta, treba li rezervirati ili nešto, ne bi znao.

Ali da, ne vidim zašto se ne bi mogao opet organizirati susret na bundeku. Biti će toplije i sve to. A i ja bi baš sudjelovao. :rock:
Michel puši karu.

Post Reply