MEETING!

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: MEETING!

Post by dragonheart » 22 May 2012, 17:55

john_constantine wrote: Ali da, ne vidim zašto se ne bi mogao opet organizirati susret na bundeku. Biti će toplije i sve to. A i ja bi baš sudjelovao. :rock:
Prošla baka s kolačima :)
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 22 May 2012, 18:38

bude opet :)
--------
Last.fm

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: MEETING!

Post by metallicat » 22 May 2012, 23:47

Aryx wrote:Samo da kazem da sam jako zadovoljan meetingom, te steta sto mi je takav dan bio da sam kasno dosao, rano otisao :\.... cijela ekipa je super.
Najvise sam pricao sa alostrosom(spelling?), decom, cat te s dragom od asowa (budem sljedeci put i sa losijom polovicom obavezno ;) hehe :lol:, al to na neko duze vrijeme da se stignemo svi zapiti kak spada).
Dragonhearth je kad sam dosao lezao pored svoje bljuvotine ali je kasnije dosao k sebi te izvodio najglasnije i duze podrigivanje koje sam u zadnje vrijeme cuo :zubifale: :supz: (nisam mu stigao zaspojlati cabin in the woods makar me molio :lol: (drugi put ;)).
Wendigo bio fun and drunk, cat mu je morala popraviti lanac s bicikla koji je pao, takvo je bilo stanje pijanstva :lol: + vracao se po ruksak. :lol:
Callac se isto razbila te zgiftala doma :axe: , nismo bas stigli puno popricati ali ajde budemo neku kavu rijesili nije da smo daleko.
Sandi je bio nesto povucen ili razbijen, nisam mogao razaznati tocno sto :lol:, but cool guy.
Zadro je bio tihi, pristojni deckic sa upaljenim pirsom na obrvi ( znam kak je to :P) :zubifale: koji totalno hate-a Drive :D hehe :axe:
Alostros dobro baratao znanjem stripova, metala te kako najbolje isprovocirati murjake da te odvedu u cuzu :lol: haha car .
Dec je bio za dobru zajebanciju + veseljak cuger = fun, to se cijeni :D.
Cat je bila tolko happy da se meeting odrzao da je osijavala srecom, pogotovo kada je dosao pesek Dexter nenajavljeno haha :D, odmah cuddling. Steta sto nismo malo vise pricali, ali budemoi drugi put ;). Uz to isto hater Drive-a :axe: :lol:
S Asfodel nisam bas stigao pricati :(, carape su bile na mjestu, hornet bi bio zadovoljan. :P
Asow se puno derao, barem je tako bilo receno, takodjer nisam bas stigao popricati :(
Draga od Asowa(ana) je super cura te svestrana, obavio sam u kratkom roku raciju informacija od nje :P te dobio vizitku da posjetim opasni blog :lol: :P
hmm... mislim da je to bilo to od ljudi i mojih dojmova, ako sam nekoga slucajno zaboravio nhf makar sam siguran da nisam ::P. :butthead:
dragonheart wrote:TAN TARA - RAAAAAAAAAAAN :)

Evo i mene... Ima toliko texta koji bi htio onako profi quotati (al sam zbunki,ne znam i lijen sam) koje ste pisali, no ugl....

Prije neg započnem isto bi se samo ispričao ako sam nekom zgadio život sizrigavanjem. Nisam se napio ovako od 2008.,a :povrac: nijednom od 2008. BILIV IT OR NAT :)

Da odmah svi znate : KAD SAM SE PENJAO NA DRVO BIO SAM JOŠ UVIJEK clean and silver... zna mi tak doć eto da napravim glupost :D No,oni koji su ostali duže mogu mi bit witnesses da nisam dugo bio u banani.. već nakon nekih sat i po sam bio totalno priseban...

Što se tiče ekipe koju nisam upoznao : metallicat je presuper i cool i cute i sve, također i Asfodel (potpis na ono za naočale,nikad leće nemoj da nosiš)... E i da, METALLICAT ima NAJLJEPŠA LEĐA IKADDDD !!!!! TATTOOO JE super, a za boju kose ko što rekoh... I da,totalno mi super kad su cure ko sve naše s foruma. Na mjestu potpuno. Žao mi što s Asf nisam više malo prozborio, eto nadam se sljedeći put...

CALLAC ,nema beda za crtić- čućmo se :)

Što se tiče "male" dijela, ma epic dtrugovi... Alastorus,pfff nisi niš čuo vjeruj mi... Nema lika na svijetu koji može burpat jače od mene :zubifale: :zubifale: :supz: :supz:

Wendigo,care da nisi išao sa mnom u pol tri ujutro pješke ( a mogo si (možda :rolleyes: )) ne znam kak bi došo do kuće... THANKS !!! I najjača fora da ne zaboravim ...

SANDI i ja se nađemo na kolodvoru i i kaže : aj'dmo u trgov'nu... Uzmemo kolica i ni 5 ni 6 neg 9 litara piva ak se ne varam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ZADRO,ajm very sorry za avengers spoilere :) Ašowe,ovaj put nismo neš se napričali,al zadnji put jesmo....:) ALASTORUSE :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: Čovjek je pokazo dupe cijelom Zagrebu.... Btw- very weird feeling kad ti neko ko može tolko popit kaže da moraš pazit si na "granicu" :)

I da CALLAC, na onoj fotci zadnjoj samo ostaje jedna stvar za reći.... TRINITY WHO ???

Can't wait for next time... Svima koji nisu došli treba vam bit ŽAOOOO :prayer:
haha predobri postovi, pogotovo zadnja rečenica :mrgreen:
mogli bi ponovit kroz ljeto, dok je još lijepo i toplo..
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: MEETING!

Post by metallicat » 23 May 2012, 00:21

Aryx wrote: Wendigo bio fun and drunk, cat mu je morala popraviti lanac s bicikla koji je pao, takvo je bilo stanje pijanstva :lol:
a na ovo sam skroz zaboravila :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Image

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: MEETING!

Post by Aryx » 23 May 2012, 01:38

metallicat wrote:
Aryx wrote: Wendigo bio fun and drunk, cat mu je morala popraviti lanac s bicikla koji je pao, takvo je bilo stanje pijanstva :lol:
a na ovo sam skroz zaboravila :mrgreen: :mrgreen: :lol:
ja sve popamtio :D :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: MEETING!

Post by Wendigo » 23 May 2012, 08:21

Ja se sjecam da je pao, ali ne i toga da je cat popravila. :lol:
Jao, kako sam se napio... Onu prvu bocu vina sam slistio u sat vremena, zatim sam odmah odpedalirao po novu i jos je dec kasnije neke pive iskopao... XD haos!
I da, mogli bi ponoviti ovo, dok je jos za biti vani.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 23 May 2012, 16:13

Ja dođem sad na rokaj fest, tak da gg :)
biće još svega, a ima festivala po Slavoniji i tak, pa :D
--------
Last.fm

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: MEETING!

Post by Decadentor » 25 May 2012, 15:14

Ajmo rokaj woooo :D
Image

John_Ryder
Posts: 12163
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: MEETING!

Post by John_Ryder » 25 May 2012, 18:37

idem i ja na rokaj :rock:
Image

Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 26 May 2012, 01:40

Rekao sam alastorusu, reći ću i vama.
Kada počne Slayer, ja vas ne poznam.
--------
Last.fm

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: MEETING!

Post by Wendigo » 26 May 2012, 03:09

i meni si rekao.. :lol:

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 26 May 2012, 10:27

eee, sry qe se nisam odma sjetio, ali da. :D
--------
Last.fm

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: MEETING!

Post by Decadentor » 01 Jun 2012, 17:06

jel jos uvjek postoji inaj popust na kolicinu karata?? Posto sad vise nije rokaj nego samo koncert :lol:
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MEETING!

Post by Ašow » 02 Jun 2012, 11:26

Što se tiče vlaka jel?
Postoji, da.
--------
Last.fm

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: MEETING!

Post by Decadentor » 02 Jun 2012, 13:22

ja mislio da je to popust na ulaznice :lol:
Image

Post Reply