Vaši uradci

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Vaši uradci

Post by DrugsBunny » 04 Nov 2009, 23:18

Zanima me imate li vi koji svoj snimljeni film ili nešto takvo možda? :D
Evo ja imam 17 godina i iz Osijeka sam pa sam malo odlučio eksperimentirati sa kamerom ovo ljeto
Ako vas zanima kako je to ispalo, pogledajte ovdje:
http://www.youtube.com/watch?v=M6neRKCfLRg
Svaki komentar je dobro došao. :D

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 04 Nov 2009, 23:39

trebao si na pocetku kada tip baci limenku snimiti krupni plan limenke iz koje iscuri malo krvi:):):)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 05 Nov 2009, 00:02

Tip koji baci limenku sam ja ^^
Nisam se baš želio bazirati na takvim nekakvim bloody elementima već više stvoriti nekakvu mračniju atmosferu.
Kako god planiram nastaviti eksperimentirati sa filmovima pa ćemo ubuduće vidjeti što će biti.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 05 Nov 2009, 00:44

khm, pise se 'uratci'. de, bar da topic ima ispravan naziv.

User avatar
ShadowZ
Posts: 123
Joined: 01 Nov 2009, 10:23
Location: My Sweet Shadow

Post by ShadowZ » 05 Nov 2009, 10:08

Mogo si otic mal prosetat do kopike i tak...^^
Nisam ga pogledao cijelog ali samo dio njega, ali sve sto sam vidio i cuo je neka scary glazba i lik koji seta (to pretpostavljam da si ti )
[color=red]U našem selu više nema ljudoždera, jučer smo pojeli posljednjega [/color]
.

[img]http://i255.photobucket.com/albums/hh129/Kovacu/signshadowz.jpg[/img]

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 05 Nov 2009, 11:09

Jesam, ispričavam se na gramatičkoj pogrešci.

User avatar
Malteras
Posts: 226
Joined: 24 Oct 2009, 15:03

Post by Malteras » 05 Nov 2009, 16:52

Nije gramaticka , nego pravopisna greska:)
Pogledao sam film, pa i nije lose, s obzirom da ti je ovo pocetak. Glavni lik, to jest ti, je mozda trebao imati drugaciju odjecu. Svidio mi se uzurban hod sa pognutim i uvucenim ramenima (to govori da je osoba nesigurna, psihoticna, da zeli pobjeci od svijeta i ljudi, sto otvara potencijal elementima horora, ili da joj je samo hladno, i da zuri kuci, sto je vise vjerovatno:)) Takodje je isfrustrirana i bijesna, alkohol i bacanje limenke (ako je bila limenka) mogu uputiti na to. Muzika, po mom misljenju i nije na mjestu, osim one na pocetku, ali nisam bas strucnjak za to:) Trebao si se vise pokusati igrati sjenama, znam da to nije lako, ali imao si na par dijelova mogucnost da se vise pozabavis njima, posto su vazan dio kreiranja atmosfere...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 05 Nov 2009, 21:28

Malteras wrote:Nije gramaticka , nego pravopisna greska:)
Pogledao sam film, pa i nije lose, s obzirom da ti je ovo pocetak. Glavni lik, to jest ti, je mozda trebao imati drugaciju odjecu. Svidio mi se uzurban hod sa pognutim i uvucenim ramenima (to govori da je osoba nesigurna, psihoticna, da zeli pobjeci od svijeta i ljudi, sto otvara potencijal elementima horora, ili da joj je samo hladno, i da zuri kuci, sto je vise vjerovatno:)) Takodje je isfrustrirana i bijesna, alkohol i bacanje limenke (ako je bila limenka) mogu uputiti na to. Muzika, po mom misljenju i nije na mjestu, osim one na pocetku, ali nisam bas strucnjak za to:) Trebao si se vise pokusati igrati sjenama, znam da to nije lako, ali imao si na par dijelova mogucnost da se vise pozabavis njima, posto su vazan dio kreiranja atmosfere...
Lol za pogrešku ^^.
Prvo bih se zahvalio na konstruktivnom komentaru :]. Svjestan sam da svih nedostataka filma koji je bio sniman lošom opremom :]
Svakako ću to sve ispraviti u svom idućem projektu koji će se sigurno dogoditi.
Imam 17 godina tek, mlad sam još i eksperimentirat ću dosta :].

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 06 Nov 2009, 00:01

ma samo naprijed!!...neka treba i samo nemoj odustat!da vidis moje prvo djelo!hahahahah...a koliko sam napredovao od tada!tako da samo deri!ako trebas kakvu pomoc ili savijet javi!
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 06 Nov 2009, 00:29

Budem, hvala :D, nego što ti ne staviš neki svoj rad da ga vidimo? Zanima me jako ^^

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 06 Nov 2009, 01:03

Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

Post Reply