101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja...

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by elrania » 31 May 2010, 01:15

15. Dead Birds (2004.)

Image

Director: Alex Turner
Writer: Simon Barrett
IMDB ocjena: 5,7/10

Radnja: In 1863, in Fairhope, Alabama, a group of former Confederate soldiers robbers a commerce bank and kills many clients and employees. While escaping to Mexico, they spend the night in an isolated house that belonged to a dead soldier of their company. When weird events happen in the stormy night, they find that the dwellers are demons.

Dojmovi: Dosta se pozitivnih komentara moglo nać na forumu i sve sam jedva čekala da pogledam neki dobar film s duhovima, a kad ono nešto ekstremno dosadno i isprazno.
Od trzavica ni t, radnja je ubi bože plošna i jednostavna, a usputne priče koje su priložene tu i tamo ne pridonose nicemu, nego djeluju samo bačeno u film.
Sjećam se da je netko bio napisao kako likovi samo kruže uokolo i idu za zvukovima; eto, to je otprilike sve što se i događa, izuzev nekoliko budalastih gore scena.

User avatar
dark_driving
Posts: 412
Joined: 12 Nov 2006, 20:28

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by dark_driving » 04 Jun 2010, 17:53

16. SKELETON KEY 2: 667 THE NEIGHBOR OF THE BEAST (2008)

imdb: http://www.imdb.com/title/tt1264111/
rezija: j. johnson

ovo je na imdb navedeno kao skeleton key 2 a ocjena mu je 1.3! 1.3!!!!! pa reko, ovako nesto moram pogledat ... film nema veze sa skeleton key, naravno, cak u spici ni ne pise tako pa ne znam zasto je na imdb pod tim imenom, ipak, ima scena kad na pocetku neko trci s dvdom skeleton key na kojem je dopisano 2 ali mislim stvarno ... e a zasto ga nisam pogledao? jer sam iskljucio nakon cca 2 minute, pogledao par scena na preskokce i to je bilo to a i onih 1.3 na imdb je debelo preuvelicano, ovakvo smece se rijetko kad viđa!!!! kad neko kaze nest protiv uve bolla natjerat cu ga da pogleda ovo sranje pa ce mu uve izgledat kao oscarovski materijal!!!
ocjena -7/10

Image
https://www.facebook.com/pages/Dark_Driving-Torrents/686406401480443

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by remike2 » 04 Jun 2010, 19:07

17. Son of the Mask (2005.)

Image

O filmu:
Son of the Mask is a 2005 action comedy film directed by Lawrence Guterman. It is the sequel to Chuck Russell's 1994 film The Mask. The movie had an $84 million budget and $57.6 million worldwide box office gross. The film stars Jamie Kennedy as Tim Avery, an aspiring cartoonist from Fringe City who's just had his first child born with the powers of the Mask. It also stars Alan Cumming as the god of mischief, Loki, who Odin has ordered to find the Mask. It co-stars Traylor Howard, Kal Penn, Steven Wright, and Bob Hoskins as Odin. Ben Stein makes a quick reappearence as Dr. Arthur Neuman from The Mask to reestablish the relationship with the mask and Loki. The film was widely panned by critics, mostly for not featuring Jim Carrey. It "won" the Golden Raspberry Award for Worst Remake or Sequel.

Uvjerljivo jedan od najgorih filmova svih vremena. Totalno nepotreban nastavak već kultnom klasiku The Mask iz 1994. godine prvenstveno jer Jim Carrey nije u njemu, jer je gluma očajna, scenarij je doslovce traljav te jer su specijalni efekti previše korišteni i naglašeni da u podosta momenata izgleda ko neki loš crtić i samo blijeda kopija prvog filma kome ovaj nastavak ne može ni primirisati. Nimalo smiješan, nimalo zanimljiv. Živa katastrofa od filma!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
dark_driving
Posts: 412
Joined: 12 Nov 2006, 20:28

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by dark_driving » 04 Jun 2010, 19:11

remike2 wrote:17. Son of the Mask (2005.)

Image

O filmu:
Son of the Mask is a 2005 action comedy film directed by Lawrence Guterman. It is the sequel to Chuck Russell's 1994 film The Mask. The movie had an $84 million budget and $57.6 million worldwide box office gross. The film stars Jamie Kennedy as Tim Avery, an aspiring cartoonist from Fringe City who's just had his first child born with the powers of the Mask. It also stars Alan Cumming as the god of mischief, Loki, who Odin has ordered to find the Mask. It co-stars Traylor Howard, Kal Penn, Steven Wright, and Bob Hoskins as Odin. Ben Stein makes a quick reappearence as Dr. Arthur Neuman from The Mask to reestablish the relationship with the mask and Loki. The film was widely panned by critics, mostly for not featuring Jim Carrey. It "won" the Golden Raspberry Award for Worst Remake or Sequel.

Uvjerljivo jedan od najgorih filmova svih vremena. Totalno nepotreban nastavak već kultnom klasiku The Mask iz 1994. godine prvenstveno jer Jim Carrey nije u njemu, jer je gluma očajna, scenarij je doslovce traljav te jer su specijalni efekti previše korišteni i naglašeni da u podosta momenata izgleda ko neki loš crtić i samo blijeda kopija prvog filma kome ovaj nastavak ne može ni primirisati. Nimalo smiješan, nimalo zanimljiv. Živa katastrofa od filma!

mislim da ovo nikak ne mozes proci kao horror film a topic je '101 najgori horror ...'
https://www.facebook.com/pages/Dark_Driving-Torrents/686406401480443

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by remike2 » 04 Jun 2010, 19:29

dark_driving wrote:
remike2 wrote:17. Son of the Mask (2005.)

Image

O filmu:
Son of the Mask is a 2005 action comedy film directed by Lawrence Guterman. It is the sequel to Chuck Russell's 1994 film The Mask. The movie had an $84 million budget and $57.6 million worldwide box office gross. The film stars Jamie Kennedy as Tim Avery, an aspiring cartoonist from Fringe City who's just had his first child born with the powers of the Mask. It also stars Alan Cumming as the god of mischief, Loki, who Odin has ordered to find the Mask. It co-stars Traylor Howard, Kal Penn, Steven Wright, and Bob Hoskins as Odin. Ben Stein makes a quick reappearence as Dr. Arthur Neuman from The Mask to reestablish the relationship with the mask and Loki. The film was widely panned by critics, mostly for not featuring Jim Carrey. It "won" the Golden Raspberry Award for Worst Remake or Sequel.

Uvjerljivo jedan od najgorih filmova svih vremena. Totalno nepotreban nastavak već kultnom klasiku The Mask iz 1994. godine prvenstveno jer Jim Carrey nije u njemu, jer je gluma očajna, scenarij je doslovce traljav te jer su specijalni efekti previše korišteni i naglašeni da u podosta momenata izgleda ko neki loš crtić i samo blijeda kopija prvog filma kome ovaj nastavak ne može ni primirisati. Nimalo smiješan, nimalo zanimljiv. Živa katastrofa od filma!

mislim da ovo nikak ne mozes proci kao horror film a topic je '101 najgori horror ...'
Greška moja, ja se zabunio misleći općenito o filmovima, neka administrator obriše komentar, još jednom isprika!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by john_constantine » 04 Jun 2010, 19:30

17.Phantasm IV: Oblivion

Image
Taking off immediately where the last one ended, in this episode Mike travels across dimensions and time fleeing from the Tall Man, at the same time he tries to find the origins of his enemy, and what really happened the night that his brother died. Meanwhile, Reggie (accompanied by a beauty he picked up on the road) battles the spheres and the undead in a quest to find Mike before the Tall Man can complete his transformation.
He, ja sam jedan od ljubitelja ovog serijala i uživao sam u toj količini ludosti: zombiji, razne smrtonosne kugle koje buše mozak, Tall man, gnomovi, dimenzije, robovi, nebuloze, nasilje, motorna pila, humor, specijalni efekti i krvave scene. Drugi dio je ipak najbolji u serijalu baš radi scene s motornom pilom i količine zabave. Treći dio je bio slabiji, ali koji urnebesni preokret na kraju filma, jbt. I onda očekuješ da će četvrti dati konačne odgovore na sva tri nastavka, i dobiješ čistu dosadnu nebulozu koja govori o Tall manu... A peti nastavak propao...
Last edited by john_constantine on 04 Jun 2010, 19:53, edited 1 time in total.
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: 101 najgori horor film po izboru HorrorHR posjetitelja..

Post by remike2 » 04 Jun 2010, 19:45

18. The Hills Run Red (2009.)


Image

Uploaded with ImageShack.us

REDATELJ: Dave Parker

SCENARISTI: John Carchietta, John Dombrow i David J. Schow

GLUMAČKA POSTAVA: Sophie Monk, Tad Hilgenbrink, William Sadler, Janet Montgomery, Mike Straub, itd…

GODINA IZLASKA: 2009. godina

VRIJEME TRAJANJA: 81. minuta

ZEMLJA: USA

UKRATKO RADNJA:
Filmski fanatik koji ima opsesiju pronaći kompletnu kopiju čuvenog izgubljenog slasher The Hills Run Red što ga navodi da zajedno sa par svojih prijatelja krene na putovanje prema lokaciji gdje je film originalno sniman. Kad stignu u šumsku zabit pronađu prve tragove koji govore da su na dobrom putu u pronalaženju filma. No kako se sve više približavaju usamljenoj kući u kojoj su snimani njegovi zadnji djelovi spoznaju da sva krvava ubojstva koja su vidjeli u foršpanu su stvarna, a kad ih zaskoči i sam ubojica Babyface ostaje im samo da pokušaju spasiti vlastite živote ili će se i oni sami naći kao dio filma i to samo kao jedne od mnogobrojnih stvarnih žrtava maskiranog luđaka.

Uvjerljivo jedan od najgorih slashera koje sam ikad vidio, jedino što valja u filmu jest sam početak te solidan ubojica, ubojstva su previše uništena specijalnim efektima, radnja je nimalo originalna i poprilično dosadna, previše se film izgubio kombinirajući razne žanrove horrora, gluma je očajna ko i sam dijalog, karakterizacija je svedena na nula dok sam redatelj nije nikakvu atmosferu napravio te gotovo nikako nije iskoristio scenografiju, uz to sama završnica je boli glava loša, da nije smiješno bilo bi žalosno. Katastrofa od filma!

PS: Isprika još jednom za pogrešno stavljen film, nije bilo namjerno i molim da se obriše post!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply