Hills have eyes vs Wrong turn

Razgovori ugodni o horor temama

Koji vam je film najbolji od ovih navedenih?

Wrong turn
0
No votes
hills have eyes
11
100%
 
Total votes: 11

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Hills have eyes vs Wrong turn

Post by john_constantine » 09 Oct 2006, 20:47

Gledao sam oba dva filma, inače imam uvijek loša mišljenja prema remakeovima, ali Hills have eyes me oduševio, tako prejebeni film, s žestokim scenama, naročito ono silovanje u prikolici.... Ma ostatak možete pročitati i u mojoj recenziji. A wrong turn mi je bio takvo sranje da je nevjerojatno glupo, naročito završetak - doktor pičkica cijelo vrijeme bježi od kanibala, ali kada ju otmu, onda postaje posljednji akcijski junak.
No, prvo sam gledao wrong turn, pa onda tek Hills have eyes i baš sam imao dojam kao da sam taj film već vidio: ono mjesto za napuštenim autima, krvoločni kanibali, i takve stvari....
A sada po vama, koji vam je najbolji film od tih dva? :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Oct 2006, 00:13

Pod Hills Have Eyes je po postu očito da misliš na remake (trebao si specificirati). Meni je original prejeben, a ni remake nije za baciti. Wrong Turn mi je malo u komi, pa glasam za Hills (Alexandre Aja je to vrlo solidno odradio).

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2006, 12:44

Hills naravno..ali ti fali obavjest da misliš na remake..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Oct 2006, 12:48

Ah, pa vi ste ipak filmofili. :D To biste trebali i sami shvatiti. :lol: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2006, 12:51

pa i jesmo,ali uvijek se nađe neki n00b.. :twisted:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 12 Oct 2006, 20:09

Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 12 Oct 2006, 20:41

Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Wrong Turn je snimljen par godina prije Hills Hava Eyes koji je tema ovog posta.
Freddy Krueger wrote:Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
"Degenerici" koji napadaju, tako uobičajena stvar u horror filmovima. Samo što sam u zadnjih par tjedana gledao ima jedan sčičan šumski "degenerik" u Don't go in the woods ( http://www.horrorhr.com/dont-go-in-the-woods-1982/ ).

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Oct 2006, 20:52

Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
A jebate, kako si u vrlo, vrlo teškoj zabludi. Wrong turn je snimljen 2003, a hills have eyes 2006. Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Oct 2006, 09:43

john_constantine wrote:
Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
A jebate, kako si u vrlo, vrlo teškoj zabludi. Wrong turn je snimljen 2003, a hills have eyes 2006. Image
Možda je čovjek mislio na original iz tamo 60-ih, 70-ih godina, a ne remake :wink:

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 13 Oct 2006, 09:47

john_constantine wrote:
Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
A jebate, kako si u vrlo, vrlo teškoj zabludi. Wrong turn je snimljen 2003, a hills have eyes 2006. Image
Jos cemo mi cuti, vidim ja, da je Dawn of the Dead teska kopija House of the Dead...:D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Oct 2006, 11:27

Mairosu wrote:
john_constantine wrote:
Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
A jebate, kako si u vrlo, vrlo teškoj zabludi. Wrong turn je snimljen 2003, a hills have eyes 2006. Image
Jos cemo mi cuti, vidim ja, da je Dawn of the Dead teska kopija House of the Dead...:D

:onajsmailikojisevaljanapoduodsmijeha: rotfflmfao
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 13 Oct 2006, 14:34

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
Freddy Krueger wrote:Ja jos uvijek tvrdim da je Wrong Turn teeeeska kopija Hillsa...
Ima neke scene totalno prekopirane...Bas ti auti i ono uho na pocetku...Cisto sama zamisao sa degenericima kako napadaju je kopija...
A jebate, kako si u vrlo, vrlo teškoj zabludi. Wrong turn je snimljen 2003, a hills have eyes 2006. Image
Možda je čovjek mislio na original iz tamo 60-ih, 70-ih godina, a ne remake :wink:
Duuuuh... :shock:
I vi stre mi neki filomofili... :roll:
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 13 Oct 2006, 15:37

Wrong Turn mi se baš i nije nešto posebno dopao dok sam hills have eyes remake baš jučer po noći gledao i nisam ga stigao do kraja pogledati (zaspao sam), pa ću danas završiti, čini mi se jako dobar, barem ova polovica koju sam ja pogledao :)

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 14 Nov 2006, 00:06

ne kužim poantu topika jerbo osim slične ideje, ova dva filma nemaju ništa zajedničkog. Hills su film koji kritizira američku vladu i grijehe iz prošlosti, i to radi na odličan način, dočim je Wrong Turn bzvz film koji ima jedino jednu dobru stranu - Eliza Duskhu. Sve otalo u tom filmu je banana.

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 14 Nov 2006, 00:13

e da, dovoljno je samo poslušati tekst pjesme na uvodnoj špici i odmah kužite čime se film bavi:

More and more 'im forgeting the past
more and more i'm living at last
More and More i'm loosing my blues
More and more i'm forgeting 'bout you

I kad to spojite sa scenama nuklearnih pokusa i deformirnih bebača kaj se vrte u pozadini sve vam je jasno. A da ne spominjem da se obitelj vozi sa američkom zastavicom na autu a na kraju poginu skoro svi zbog prljavih stvari koje je radila njihova država. Zakon.

Post Reply