David Cronenberg

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 21 Dec 2006, 20:44

pogledao sve njegove filmove osim crasha,eXistenZa i m. butterfilya , svi su posebni ali definitivno mi je najbolji Videodrome i Dead Ringers :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 04 Feb 2008, 19:57

undying wrote:Legenda!!! Najbolji njegov film definitivno Videodrom!! Odmah iza ide the Fly!! Od novijih definitivno "Spider" super bolestan film!!! Povijest nasilja mi je smece iz mnogo razloga.. izgleda da akcija nije mjesto gdje se Cronenberg dobro snalazi.. Ima tu jos mnogo filmova ali ovom prilikom moram da budem kratak posto zurim.. zaboravi Dead Zone isto odlican... pozz

Constantine nemoj mi odmah zamjeriti sto sam Povijest nasilja nazvao akcionim filmom :lol: nema smisla... mislio sam iskljucivo na akcione scene, vise je drama..
eh gledam ovaj moj stari post i mislim kako nisam bio u pravu sto se tice cronenberga i akcionih scena.. povijest nasilja mi se jednostavno nije svidila, ali cronenbergov novi film "Eastern Promises" (2007) je odlican, briljira v. cassel i v. mortensen - sjajno.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 05 Feb 2008, 16:43

odličan režiser i jako dobri filmovi ali ne za široku populaciju zbog izrazito osebujnih priča i likova

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 04 Nov 2009, 17:22

pogledao njegov Naked Lunch..ovo je bilo drugo gledanje..

Naked Lunch - 4/5 - po meni malo podcjenjen film..a opet ziher ga vecina nije bas ni shvatila..malo je tesko polovit tko koga..kako..zasto..a da ne spominjem odlicnu pricu o pricajucem supku..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 04 Nov 2009, 17:34

A$H wrote:pogledao njegov Naked Lunch..ovo je bilo drugo gledanje..

Naked Lunch - 4/5 - po meni malo podcjenjen film..a opet ziher ga vecina nije bas ni shvatila..malo je tesko polovit tko koga..kako..zasto..a da ne spominjem odlicnu pricu o pricajucem supku..
Odličan uradak koji uspjeva spojiti Borroughsa s Kafkom. Malo ga jest teže pratiti ali jednom kada pogledaš Kaufmanov "Synecdoche, New York" ovo će se činiti poput laganog štiva.
Usput, jel ovaj lik odustao od snimanja još jedne Muhe?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2009, 17:42

Boby wrote:
A$H wrote:pogledao njegov Naked Lunch..ovo je bilo drugo gledanje..

Naked Lunch - 4/5 - po meni malo podcjenjen film..a opet ziher ga vecina nije bas ni shvatila..malo je tesko polovit tko koga..kako..zasto..a da ne spominjem odlicnu pricu o pricajucem supku..
Odličan uradak koji uspjeva spojiti Borroughsa s Kafkom. Malo ga jest teže pratiti ali jednom kada pogledaš Kaufmanov "Synecdoche, New York" ovo će se činiti poput laganog štiva.
Usput, jel ovaj lik odustao od snimanja još jedne Muhe?
nije, snimati će remake Muhe...
Michel puši karu.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 04 Nov 2009, 19:49

john_constantine wrote: nije, snimati će remake Muhe...
da,navodno rimejka svoj rimejk
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Post Reply