cannibal holocaust

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

cannibal holocaust

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 11:03

na jednom forumu sam našao linkove za skinuti film, pa sam ispričao ovome o čemu se radi. I tako, sjetio da sam imao isto divix, ali je stari vidio film i završio je u smeću. A za mene je mislio da se palim na silovanje. :o :lol: Pa ionako mi se niti film nije pretjerano dopao. Bio je jebeno dosadan, a sve ove scene koje su šokirale javnost kao fetus u blato ili ubijanje kornjače, nisam se niti zgražao, stoviše, niti primijetio. :roll: Samo sam čekao da film završi ili da bude konačno scene kanibalizma. Inače, mi je odlična bila ideja snimati to u dokumentarističkom smislu, da su ljudi popušili da su snimatelji doista ubijeni.
kakav je dojam ostavio film na vas?

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 04 Dec 2006, 11:22

Osobno, Cannibal ferox mi je bio forniji, ali ni holocaust nije loš. Talijanska boleština u "true" izdanju. Moraš uzeti u obzir da je u ono vrijeme bilo nezamislivo prikazati takve vrstu kvazi dokumentarnog poremećenog nasilja. Smatram to bitnim filmom za horror žanr iako mi sam film nije nešto vrhunsko. Cilj filma je bio šok i on ga je postigao (talijanski "vioelenza e arte" [violence is art]). Deodato se povlačio po sudovima nakon izdanja filma jer su neki vjerovali da je nasilje nad ljudima pravo a ne iscenirano (sam Deodato je odma priznao da je mučenje životinja stvarno). Tko god je pogledao ovaj film, nikada ga neće zaboraviti, a time se ne mogu pohvaliti mnogi (bilo to dobro ili loše, stvar je osobne procjene).
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 11:28

a kakav je taj cannibal ferox? isto sam naletio na njega na imbd - u.

Je, poneke scene u cannibalu se nikako ne zaboravljaju... kao ona završnica.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Dec 2006, 11:30

NI FERLOX IN HOLOCOUST NISU LOŠI, ALI MI JE HOLOCAUST bolji. a što je najbolje film bi trebo pokazat da smo mi "civilizirani" ljudi ustvari veći primitivci, nasilnici od tih kanibala.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 11:34

Djuro19 wrote:NI FERLOX IN HOLOCOUST NISU LOŠI, ALI MI JE HOLOCAUST bolji. a što je najbolje film bi trebo pokazat da smo mi "civilizirani" ljudi ustvari veći primitivci, nasilnici od tih kanibala.
Je, i to je baš odlično prikazao.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Dec 2006, 11:37

na kraju holocousta, piše da je tip moro platit 10 000$ odšteta sudskom modlukom, a zaradio je oko 1 000 000$
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 12:05

A onaj glumac je pomislio da je u nekakvom snuff filmu kada su počeli ubijati majmune. :lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Dec 2006, 12:10

na to bi oni idioti iz prijatelja životinja ili kako ih ja nazivam, zoofila. burno reagirali
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 12:36

pa i jesu burno reagirali. Cijeli svijet se sablaznio na onu scenu ubojstva kornjače i svega oko toga. :roll: A što misle od čega se radi juha od kornjače?

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Dec 2006, 13:38

neka oni prosvjeduju. ko ih šiša. al najviše me živcira što tamo pale kombije, deru se da treba zatvorit onu ženu jer je ubila pjetla u svojoj "izložbi". Slažem se da to nije umjetnost. al dizat tolku strku oko pjetla i vandalizirat je sramotno. a što je najgore prije par godina neki balavac od 19 godina kome je tatica kupio BMW-a za maturu prođe kroz crveno i pokosi 8 pješaka na pješačkom prjelazu, i nije podignuta ni optužnica, pitam se zašto, i nikom ništa. Izgleda da je te zoofile više briga za životinje nego za ljude. to je sramota, da se diže prašina oko 1 pjetla a to što se bogatun izvuče s ubojstvom nikom ništa.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Dec 2006, 13:49

je, i ja isto mislim tako, stvarno je žalosno i jadno takvo što... Mislim, najviše me iznenadio idiotski komentar za film Hills have eyes remake. Toj curi je više bilo žao one papige, nego onih mrtvih žena i silovane djevojke. :roll:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Dec 2006, 13:54

valjda misle da su papigu zaista ubili.
jel neko vidio kad su ono ležali na trgu u nekim kutijama i glumili da su komadi mesa i stavili cjenu/kg na celofan koji je bio na kutiji. i tobože bude svjest da netrebamo jest meso nego tofu, sojuil neko drugo smeće bez okusa.
ti ljudi il nemaju pametnijeg posla il su teški zoofili
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 04 Dec 2006, 14:00

Sta nebi prosvjedovali pedercine ubijaju zivotinje....meni je to isto ko da ubijes covjeka...........

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 04 Dec 2006, 14:51

Djuro19 wrote:a što je najgore prije par godina neki balavac od 19 godina kome je tatica kupio BMW-a za maturu prođe kroz crveno i pokosi 8 pješaka na pješačkom prjelazu, i nije podignuta ni optužnica, pitam se zašto, i nikom ništa. Izgleda da je te zoofile više briga za životinje nego za ljude. to je sramota, da se diže prašina oko 1 pjetla a to što se bogatun izvuče s ubojstvom nikom ništa.
Baš me interesira ko bi imao muda prosvjedovati protiv čovjeka koji ima tako opake veze da se može nakon ovakve svinjarije izvući iz zatvora. Ne da bi prosvjednici popušili nego bi ih mrak progutao. :gorigori:

S druge strane, logika ti ne stoji. Po tvom razmišljanju ako netko protestira protiv nasilja nad životinjama a ne nad ljudima onda više voli životinje. Ako ćemo tako, jesi ti protestirao negdje radi ovog slućaja? Ako nisi, onda i ti mrziš ljude. 8)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 04 Dec 2006, 15:06

horrorfan wrote:Sta nebi prosvjedovali pedercine, ubijaju zivotinje....meni je to isto ko da ubijes covjeka...........
horrorfan wrote:Sta nebi prosvjedovali, pedercine ubijaju zivotinje....meni je to isto ko da ubijes covjeka...........

a di bi zarez stavio :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply