HorrorHR Hall of Fame...(komentari)

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Oct 2009, 15:46

kao i uvijek svi su zagrijani za sve..a kad pocne onda svi nestanu..bas zbog tog bi trebalo pojednostavit jos listu..koji vrag ce producent, tvrtka za specijalne efekte, mesetar za iste..itd..ako netko zna 2 lika nabrojat to je vec super..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 Oct 2009, 17:44

pa nije ovo neki veliki projekt za koji nebi imali vremena...radi se samo o glasovanju i izdvajanju najboljih za što svakom treba 5min...ali neka se nešto napravi, admin ili mod neka pokrenu to
This is the Zodiac speaking.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Oct 2009, 18:04

filmophil wrote:pa nije ovo neki veliki projekt za koji nebi imali vremena...radi se samo o glasovanju i izdvajanju najboljih za što svakom treba 5min...ali neka se nešto napravi, admin ili mod neka pokrenu to
modova nema, ali kakve veze admini imaju sa pokretanjem..topic je star preko godine dana..svatko moze(i mogao je u tom vremenu) otvorit topic i napisat listu za glasanje..nije tesko glasat naravno..ali treba napravit prvo liste i svaki clan ponudit prijedloge filmova pa izabrat koji ce uci u izbor za glasanje..pa glumci, redatelji..itd..a to je veci dio posla..

osim ako se nece skidat gotove liste sa wikipedije pa ce se tu samo nabacat glasovi..lol..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 Oct 2009, 18:06

onda bi valjda dr_gonzo trebao osmislit koncept i otvorit temu...dakle, čekamo njega :)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 31 Oct 2009, 06:17

Evo sam se potrudio biti fer istavio izbor koji bi trebao za prvi put zadovoljiti sve, a nisam favorizirao nikoga od nominiranih. Nadam se da izbor odgovara ali da nije niti prelagan...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 31 Oct 2009, 07:08

mislio sam da ce se prvo forumasi dogovorit koji filmovi i osobe/likovi ce u izbor, a ne da ces samo svoje favorite stavit jer ruku na srce popis naj glumaca i glumica nije nista drugo nego to..kaj onda za tvoju listu glasamo..jer se sa nekim bas i ne slazem..ponajvise da nema Tom Savini-a pod make-up ekipom..ima ih vise od toga..pa ako treba i Lakobriju bih stavio..a mogao je i naj pozitivac izbor bit(tipa R.J. MacReady, Ash J. Williams, Jack Brooks..itd) ..a naj glumac lista Robert Shaw? wtf..Tony Todd dobar, ali nije za ovu listu..Peter Vincent tko je on? Christopher Lee najbolji na list..iako bih Pricea uvijek stavio prije njega..a Donald Pleasenceitd samo zbog lika Dr. Loomisa..ali nije za listu..zenske su isto li-la..a ok producenata je i vise od 3 ziher..lol..naj negativci..i o tome se da raspravljat..ima ih boljih od candymana ili djinna..
jos uvijek mislim da su clanovi foruma trebali sudjelovat u stvaranju liste..
to je samo par komentara od mene..ne da mi se sve pisat..lol..
kako god, sretno sa tim..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Oct 2009, 09:59

I ja bih imal par primjedbi ali dal sam svoje bodove za slučaj da lista ostane ovakva kakva jest.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Oct 2009, 10:35

@Cons
Za ove nominacija što imaju po tri izbora biraš samo jednog a na dva

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Oct 2009, 11:13

ispravljeno
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 31 Oct 2009, 12:09

@john_constantine i Bobby - ono gdje je naj glumac zabunom stavih Petera Vincenta (nekidan sam gledao Fright Night pa mi se ovo ime omaklo :oops: ), pa sam ispravio jer je trebalo biti Vincent Price (hvala na ispravci A$H :wink: ).
Eto nemojte zaboraviti ispraviti svoj izbor za naj glumca, ako vam je Vincent među naj 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 31 Oct 2009, 12:59

A$H wrote:mislio sam da ce se prvo forumasi dogovorit koji filmovi i osobe/likovi ce u izbor
- nemam ništa protiv, ali mislim da koja bi svrha bila izbora? Jedino recimo da se ima žiri od recimo 5 ljudi (administratori i moderator) koji bi sastavili listu, a drugi da glasuju.
Inače mišljenja sam da bi se forumaši teško dogovorili koji bi izbor trebalo staviti, jer uvijek svatko ima svog favorita (baš me zanima kad bi za nagradu Oskar dali da ljudi sa neta sastavljaju bi li se uspijelo išta napraviti :lol: )


A$H wrote:, a ne da ces samo svoje favorite stavit jer ruku na srce popis naj glumaca i glumica nije nista drugo nego to..kaj onda za tvoju listu glasamo..jer se sa nekim bas i ne slazem..
- očigledno da nisi čitao moj prošli post (Evo sam se potrudio biti fer istavio izbor koji bi trebao za prvi put zadovoljiti sve, a nisam favorizirao nikoga od nominiranih. Nadam se da izbor odgovara ali da nije niti prelagan...). Nisam želio da se misli da se glasa za moju listu, nego sam birao nominirane hladne glave tako da sam radio svoju listu naj svega onda bi vjeruj mi izbor bio mnogo drugačiji i žešći. Ovako sam se trudio da izbor svih pode kako tako podjednak i da svi imaju kako tako podjednake šanse. Inače, povodio sam se onime što po netu i našem forumu drugi govore o svojim izborima tako da sam i to uzeo u obzir


A$H wrote:ponajvise da nema Tom Savini-a pod make-up ekipom..ima ih vise od toga..pa ako treba i Lakobriju bih stavio..
- eto primjera kako bi se teško moglo napraviti kad bi mnogo ljudi sa ovog foruma biralo (zato je ta opcija od recimo 5 ljudi najbolje paše). Savinija nisam namjerno stavio jer bi on ovu trojicu pomeo sa 100% osvojenih bodova, a ovako ljudi glasuju ako ne po imeno onda prema efektima koju su radili (inače Dick Smith je jedan od ljudi koji je Savininja naučio poslu, a ujedno je jedan od pionira šminke). Što se tiče Lakobrije ima on toga još raditi da bi odmah došao na listu (vjeruj mi da ima mnogo odličnih mešatara specijalnih efekata koji su jebeno dobri a nisu uspijeli doć na listu)


A$H wrote:a mogao je i naj pozitivac izbor bit(tipa R.J. MacReady, Ash J. Williams, Jack Brooks..itd)
- ovo je jako dobar prijedlog..ja sam za. A što kažu drugi?



A$H wrote: ..a naj glumac lista Robert Shaw? wtf..Tony Todd dobar, ali nije za ovu listu..Peter Vincent tko je on? Christopher Lee najbolji na list..iako bih Pricea uvijek stavio prije njega..a Donald Pleasenceitd samo zbog lika Dr. Loomisa..ali nije za listu..zenske su isto li-la..
Ponekad glumac samo jednom svojom ulogom zaduži horor žanr više nego neki drugi koju su glumili u njih 30, a takav je naš Robert Shaw. Tony Todd je jedna od legendi horor žanra i zašto baš upravo on ne bio imao tu čast da bude među prvim nominiranima (isto tako namjerno nisam želio staviti Bruce Campbella odmah koliko god to želio ja i to, jer niti najveći ne dolaze na liste odmah...pogledaj NBA Hall of Fame, gdje je Jordan tek ove godine došao na red).
Hvala što si me podsjetio da sam se zajebao i stavio Petere Vincenta iz fright Nighta umjesto Vincenta Pricea. Grešku sam ispravio :wink:
Eto, tebi je C. Lee nabolji...no nekome nije.
Donald Pleasence nije glumio 'samo' Dr. Loomisa u horor žanru (no svakako mu je ovo najbolja uloga u karijeri), jer ovaj legendarni glumac ima čak 45 uloga u raznim hororima (Prince of Darkness, Phenomena, Dracula, Buried Alive...) i ti onda kažeš da nije za listu :roll:
Što fali izboru najglumice? Mislim da je totalno fer izbor za prvi put.


A$H wrote:a ok producenata je i vise od 3 ziher..lol..naj negativci..i o tome se da raspravljat..ima ih boljih od candymana ili djinna..
- ponekad samo zbog pruducenta idem pogledati neki film i ima ih jako mnogo koji su zasluženi za neke od najboljih filmova ikad napravljenih, jer da oni nisu uložili lovu tih filmova nikad ne bi bilo


A$H wrote:to je samo par komentara od mene..ne da mi se sve pisat..lol..
kako god, sretno sa tim..
- 'sretno sa tim' kažeš to kao da ne želiš sudjelovati u izboru? :cry:
ja sam samo preuzeo inicijativu, a lako se izbor može ponoviti ako ljudima sa foruma ovo što sam ja napisao ne paše pa neću dignuti nos :lol:
Inače ovo je tek prvi izbor jer do Božića ima vrlo malo, a drugi bi trebao biti i još bolji.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Oct 2009, 13:15

Ma u stvari je dobro da nisu odmah izneseni svi najjači igrači ali bilo bi možda bolje kada bi se ovo radilo češće nego jednom godišnje, recimo dolaskom novog godišnjeg doba. Tko zna tko će uopće biti ovdje za par godina.
Inače, primljeno je na znanje vezano za Pricea.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 31 Oct 2009, 13:23

Znaš da sam i ja istu stvar pomsilio. Vidjet ćemo što drugi kažu, ali mislim da bi bilo najbolje svaka tri mjeseca glasati.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 31 Oct 2009, 13:49

Svi navaljuju da se rade nominacije, a naravno nitko se ne želi primiti posla. I onda kad se netko primi - ne valja...bokte kao da će biti jedne jedine...

Gonzo svaka čast, bez obzira što se ne slažem s nekim navedenim stvarima :yawinkle:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 31 Oct 2009, 14:45

bilo bi najbolje da za svaku kategoriju svatko da svojih 5 favorita i onda pošalje to nekome (dr_gonzu npr) i onda on zbroji nominacije i napravi ovakav hall of fame...recimo ovako...

najbolji negativac (bubam bezveze)

1. predator 5 bodova
2. alien 4 boda
3. michael myers 3 boda
4. jason voorhees 2 boda
5. candyman 1 bod

i oni s najviše bodova sveukupno ulaze u nominacije...ova lista koju je dr_gonzo dao je u najmanju ruku bezveze, tolko da sam si razmišljao dal da uopće glasam jer se s gotovo ničim ne slažem
This is the Zodiac speaking.

Post Reply