Pomoć oko jednog filma

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Pomoć oko jednog filma

Post by Paranoid » 06 Oct 2006, 15:18

Trebam pomoć oko identificiranja jednog filma :D Već duže vrijeme postoji ovaj topic na forum.hr al mi nitko nije uspio pomoći, pa eto... možda će se tu netko naći

film se događa u nekoj opsjednutoj kući, ostao mi je u sječanju završetak filma, gdje glavni junaci, muž i žena mislim pronalaze u podrumu kuće neki tajni prolaz i u njemu nađu nekog lika sa rogovima, vjerojatno vraga, i ubijaju ga, sječam se još da film završava tako da kamera gleda u prozor kuće u kojoj se vidi lik nekog muškarca.

ovo sam gledao kao mali i još i dan danas me mući koji je to film.

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 07 Oct 2006, 13:22

Neznate? Šteta :(

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Oct 2006, 14:14

Baš mi nije poznato, slično mi je na kraj Amytivillea. Isto je bračni par, nađu nekakvu tajnu sobu u podrumu, ali neznam baš dali je na kraju zoom na nekog tipa tipa na prozoru (ima tijekom filma jedan zoom na prozor gdje se vidi nekakava silueta - kad pauziraš vidiš nekakvu svinju - http://www.horrorhr.com/the-amityville-horror-1979/)

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 07 Oct 2006, 14:20

nije amytiville, imam taj film. nešto drugo je u pitanju, mada je moguće da je koji od nastavaka

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Re: Pomoć oko jednog filma

Post by undying » 20 Oct 2006, 10:06

Paranoid wrote:Trebam pomoć oko identificiranja jednog filma :D Već duže vrijeme postoji ovaj topic na forum.hr al mi nitko nije uspio pomoći, pa eto... možda će se tu netko naći

film se događa u nekoj opsjednutoj kući, ostao mi je u sječanju završetak filma, gdje glavni junaci, muž i žena mislim pronalaze u podrumu kuće neki tajni prolaz i u njemu nađu nekog lika sa rogovima, vjerojatno vraga, i ubijaju ga, sječam se još da film završava tako da kamera gleda u prozor kuće u kojoj se vidi lik nekog muškarca.

ovo sam gledao kao mali i još i dan danas me mući koji je to film.
mislim da govoris o filmu kojeg su kod nas preveli kao "kuca"ima vise nastavaka i bas u jednom dijelu koliko se ja sjecam pronalaze tajni prolaz..+u jednom se pojavljuje neki vojni veteran pod imenom "big ben"to su mi kao klincu bili odlicni filmovi,sad ?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Pomoć oko jednog filma

Post by A$H » 20 Oct 2006, 15:02

undying wrote:
Paranoid wrote:Trebam pomoć oko identificiranja jednog filma :D Već duže vrijeme postoji ovaj topic na forum.hr al mi nitko nije uspio pomoći, pa eto... možda će se tu netko naći

film se događa u nekoj opsjednutoj kući, ostao mi je u sječanju završetak filma, gdje glavni junaci, muž i žena mislim pronalaze u podrumu kuće neki tajni prolaz i u njemu nađu nekog lika sa rogovima, vjerojatno vraga, i ubijaju ga, sječam se još da film završava tako da kamera gleda u prozor kuće u kojoj se vidi lik nekog muškarca.

ovo sam gledao kao mali i još i dan danas me mući koji je to film.
mislim da govoris o filmu kojeg su kod nas preveli kao "kuca"ima vise nastavaka i bas u jednom dijelu koliko se ja sjecam pronalaze tajni prolaz..+u jednom se pojavljuje neki vojni veteran pod imenom "big ben"to su mi kao klincu bili odlicni filmovi,sad ?
ovo o kejem ti prićaš je prvi nastavak i to nije taj film..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Oct 2006, 23:49

Raspitah se malo sa strane, jel jedan od slijedećih:

House by the Cemetery
The Doorway
Ghosthouse
Monster in the Closet

8)

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 20 Oct 2006, 23:56

undying wrote: mislim da govoris o filmu kojeg su kod nas preveli kao "kuca"ima vise nastavaka i bas u jednom dijelu koliko se ja sjecam pronalaze tajni prolaz..+u jednom se pojavljuje neki vojni veteran pod imenom "big ben"to su mi kao klincu bili odlicni filmovi,sad ?
nije kuća, imam taj film tako da sam siguran :) vidjet ću za nastavke još što kažu

btw. horror... sad ću baš provjeriti ove filmove koje si naveo, moguće da je neki od tih... javim ti
Last edited by Paranoid on 21 Oct 2006, 00:04, edited 1 time in total.

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 00:03

moguće da je house by the cemetary ili ghosthouse, doorway nije sigurno jer je taj film iz 2000. a vjerujem da nije niti monster in the closet jer kolko vidim na imdb to je horror komedija, a ovaj film koji ja tražim nije bio komedija.

najvjerojatnije house by the cemetary pa ako je netko gledao taj film dajte mi više informacija :)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 00:14

Paranoid wrote:najvjerojatnije house by the cemetary pa ako je netko gledao taj film dajte mi više informacija :)
daj mi par minuta 8)

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 00:14

makar gledam sad screenshote na netu i čini mi se nekako da nije ni house by the cemetary, ovaj demon iz podruma tog filma izgleda retardirano ko zombie, onog kojeg se ja sjećam je više izgledao kao čovjek sa rogovima baš, i film se više koncentrirao na duhove, lupanje vratima... prozorima itd.

sad, moguće da je ista stvar i u ovom filmu, al poznavajući fulcia nisam siguran baš

pokušat ću ti pomoći još sad, sjećam se da žena i muž na kraju guraju neku ploču il spomenik kako bi pronašli tog demona, onda slijedi i neki razgovor s njim prije nego ga ubiju.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 00:23

Imam DVD doma, ne sjećam se baš nekoga sa "horns", ali evo napravih ti par skrinshota ukljucujuci zadnji kadar kuce

negativac
Image

malo gorea
Image

familja:
Image

finalni kadar
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 00:25

Paranoid wrote:pokušat ću ti pomoći još sad, sjećam se da žena i muž na kraju guraju neku ploču il spomenik kako bi pronašli tog demona, onda slijedi i neki razgovor s njim prije nego ga ubiju.
Znaš što je najgore u svemu - i meni je već na početku bio poznat taj tvoj film, a sada još više... ali nemogu se sjetiti nikako

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 00:28

HorrorHR wrote:
Paranoid wrote:pokušat ću ti pomoći još sad, sjećam se da žena i muž na kraju guraju neku ploču il spomenik kako bi pronašli tog demona, onda slijedi i neki razgovor s njim prije nego ga ubiju.
Znaš što je najgore u svemu - i meni je već na početku bio poznat taj tvoj film, a sada još više... ali nemogu se sjetiti nikako
hvala na trudu, al nije to house by the cemetary ipak :(

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 00:35

Da isto tako Doorway nije imam to doma (isto na DVDu OTLFMAO) em premlad film em nema tih scena koje si tražio. Ali ima Roy Scheidera :wink:

Post Reply