Pomoć oko jednog filma

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 00:37

u biti čisto sumnjam da se radi o talijanima tako da ni ovaj ghosthouse vjerojatno nije

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Oct 2006, 10:14

HorrorHR wrote:Raspitah se malo sa strane, jel jedan od slijedećih:

House by the Cemetery
The Doorway
Ghosthouse
Monster in the Closet

8)
Monster in the Closet - to je ona horor komedija o čudovištu koje se skriva u ormaru i obožava muziku? :lol:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Oct 2006, 14:26

john_constantine wrote:
HorrorHR wrote:Raspitah se malo sa strane, jel jedan od slijedećih:

House by the Cemetery
The Doorway
Ghosthouse
Monster in the Closet

8)
Monster in the Closet - to je ona horor komedija o čudovištu koje se skriva u ormaru i obožava muziku? :lol:

nije ni house by the cemetery - tu je obitelj protiv nekih zombia,te bivaju ubijeni...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 19:19

izgleda da nikad neću saznati koji je to film :(

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Oct 2006, 19:48

polako moji je stari našao pjesmu preko neta nedavno koju je tražio oko 25 god.. :D

budeš jednom našao..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 21 Oct 2006, 20:19

A$H wrote:polako moji je stari našao pjesmu preko neta nedavno koju je tražio oko 25 god.. :D

budeš jednom našao..
koja je to bila pjesma ako se smije znati? :)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Oct 2006, 20:42

Paranoid wrote:
A$H wrote:polako moji je stari našao pjesmu preko neta nedavno koju je tražio oko 25 god.. :D

budeš jednom našao..
koja je to bila pjesma ako se smije znati? :)
radi se o Concert for Bangla Desh od George-a Herrisona...neznam koja točno stvar...ali nije znao ni jedan naziv pa je to bio problem...ali eto uspio je.. :)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Oct 2006, 21:02

A$H wrote:
Paranoid wrote:
A$H wrote:polako moji je stari našao pjesmu preko neta nedavno koju je tražio oko 25 god.. :D

budeš jednom našao..
koja je to bila pjesma ako se smije znati? :)
radi se o Concert for Bangla Desh od George-a Herrisona...neznam koja točno stvar...ali nije znao ni jedan naziv pa je to bio problem...ali eto uspio je.. :)
eto stvar se i zove Bangla Desh
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 23:18

Paranoid da jos neke detalje o tom filmu - ako se sjećaš još čega :wink:

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 22 Oct 2006, 00:06

HorrorHR wrote:Paranoid da jos neke detalje o tom filmu - ako se sjećaš još čega :wink:
sjećam se da su muž i žena glavni likovi, u filmu ima dosta poltergeist sranja, lupanje vrata, prozora itd, čak mislim da ima i neki svečenik koji dođe blagosloviti kuću al pobjegne kad vidi o čemu se radi (za ovo nisam siguran), na kraju pronalaze tajni prolaz ili što već u podrumu, pronađu tog nekog vraga i onda se s njim razgovaraju, vrag je dosta prefrigan, nešto ko lucifer, na kraju ga ubiju. evo to je sve što mogu izvuči iz glave

e da i vrag izgleda normalno, ko robert de niro u angel heartu, dakle nikakav zombie itd, sjećam se da je u biti izgledao dosta blijedo, puno bijelog makeupa Very Happy

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 22 Oct 2006, 00:42

nadam se da ne spamam jer isto pitanje u biti postavljam -kako je kod nas preveden ovaj film kojeg je john konstantin postavio
na plakatima- http://i93.photobucket.com/albums/l76/r ... ompany.jpg -jer me plakat podsjeca na jedan film kojeg sam kao klinac htio ici gledati u kino ali vjerovatno sam dobio 1 pa :Dmislim da sam ga poslije na kaseti pogledao ali nisam siguran- plakata se sjecam,zanima me jel dobar film i kako je kod nas preveden jel isto drustvo vukova ili?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Oct 2006, 10:13

undying wrote:nadam se da ne spamam jer isto pitanje u biti postavljam -kako je kod nas preveden ovaj film kojeg je john konstantin postavio
na plakatima- http://i93.photobucket.com/albums/l76/r ... ompany.jpg -jer me plakat podsjeca na jedan film kojeg sam kao klinac htio ici gledati u kino ali vjerovatno sam dobio 1 pa :Dmislim da sam ga poslije na kaseti pogledao ali nisam siguran- plakata se sjecam,zanima me jel dobar film i kako je kod nas preveden jel isto drustvo vukova ili?
U društvu vukova. Dobar horor klasik. I bio je jedanput na HRT za vrijeme ciklusa filmova Neila Jordana. Kao klinac sam se prestravio od one scene kada si onaj čovjek strgne kožu za lica i preobrazi se u vuka. A danas, malo su zastarjeli efekti, ali dobar film. To ti je kao horor verzija crvenkapice.
Michel puši karu.

Post Reply