Slasher film

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Slasher film

Post by undying » 04 Nov 2006, 22:04

cudno da na horor forumu nema ove teme,a dala je mnogo popularnih horora!
koji vam je najbolji?
moj vec znate :lol: :lol: i sebi sam vec postao dosadan :lol: naravno halloween 8) drugi bi stavio teksaski masakr a treci bi stavio psiho dalje ne bih isao dok se ne sjetim..+petak 13 mi je u ono vrijeme bio dobar ali ni blizu noci vjestica,mislim da je jason uvijek bio blijeda kopija michaela 8) a ni cravenov vrisak ne bi stavio u drustvo one gore trojke jel je izasao puno iza ona tri a i nekako nikad nisam osjecao toliku napetost kad gledam vrisak kao kad gledam teksaski ili halloween 8) a psiha mora covjek respektovati zbog godina,i zbog stvarno fantasticne price!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 22:14

texas chainsaw massacre.
Michel puši karu.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 04 Nov 2006, 22:22

john_constantine wrote:texas chainsaw massacre.
uh..teksaski je stvarno opak film!!!bas pravi jebeni strah :!: kad ganja onu djevojku kroz kucu kao da ganja neku zivotinju spremnu za klanje ili ona tisina i odjednom ono zujanje muhe -uzas!!!!nema tog cudovista koje u meni moze probuditi ajmo reci strah od ludjaka "koji ne konta da tako ne idu stvari":twisted: stvarno tobi je napravio super film,film koji jednostavno mora biti medju najboljim hororima a kad se uzme da film nije b produkcija vec Ž :lol: film dobija na jos vecoj vrijednosti :!:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 22:26

undying wrote:
john_constantine wrote:texas chainsaw massacre.
uh..teksaski je stvarno opak film!!!bas pravi jebeni strah :!: kad ganja onu djevojku kroz kucu kao da ganja neku zivotinju spremnu za klanje ili ona tisina i odjednom ono zujanje muhe -uzas!!!!nema tog cudovista koje u meni moze probuditi ajmo reci strah od ludjaka "koji ne konta da tako ne idu stvari":twisted: stvarno tobi je napravio super film,film koji jednostavno mora biti medju najboljim hororima a kad se uzme da film nije b produkcija vec Ž :lol: film dobija na jos vecoj vrijednosti :!:
Je, ta scena kada ganja djevojku mi je prestrašna.... :shock: Mislim, takva uvjerljivost, njezino vrištanje, i sve to.... A tek kada ju nabije na kuku. uh... :shock: I onda izreže motorkom lice od njezina dečka. E to se zove horor. Pri kraj je malo smiješno ono Marilyn burns mahanje rukama dok vrišti i njezino ganjanje dok gunar hansenu smeta njegov trbuh, ali izvrstan film. Obožavam ga. :D
Pa drugi slasher filmovi, Nightmare of elm street, i dalje tvrdim da je dvojka jedini najgori nastavak ma što god drugi govorili. Nikada se nisam tako dobro zabavio u takvom ubijanju mladih. :lol: :lol: Svaka scena smrti je poslastica za samog sebe.
Michel puši karu.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 04 Nov 2006, 22:39

ne smijem da pricam o frediju jel sam ga jako davno gledao88,89,90 :lol: bas davno ali kad se sjetim price..mislim da je prica ok,a sad koliko je djecija :?: davno gledao!

+ma masakr je legendaran film stvarno od mene ima respekt do neba!!!

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 05 Nov 2006, 01:27

mda meni je freddy drazi........

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 05 Nov 2006, 10:46

Teksaški masakar nije slasher. Možda bi ga se moglo i tako ocjeniti, ali tamo ima svega par mrtvih i ne ubije ih sve negativac. Prije bi rekao da je shocker.
Freddy i Jason su majka. Njih dva su ubila omanji gradić i to na zabavne načine.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Nov 2006, 12:06

Zombiemachine wrote:Teksaški masakar nije slasher. Možda bi ga se moglo i tako ocjeniti, ali tamo ima svega par mrtvih i ne ubije ih sve negativac. Prije bi rekao da je shocker.
Freddy i Jason su majka. Njih dva su ubila omanji gradić i to na zabavne načine.
opet ti pametujes :mrgreen: ajde ti nama reci sta je slasher :lol: +onda po tvom nisu ni halloween a niti psycho :lol: koji se smatraju predvodnicima slashera!
..........................................................................................................................................................................



mislim da su slasher filmovi popularni u svijetu zato sto obican gledaoc moze da zamisli recimo nekoga manijaka koji ubija zrtvu a tesko moze da zamisli neko cudoviste koje ubija ljude..mislim reci da ih obican gledatelj moze poistovjetiti sa stvarnoscu!i da su zbog toga popularni jel su blizi!

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 05 Nov 2006, 14:07

undying wrote:
Zombiemachine wrote:Teksaški masakar nije slasher. Možda bi ga se moglo i tako ocjeniti, ali tamo ima svega par mrtvih i ne ubije ih sve negativac. Prije bi rekao da je shocker.
Freddy i Jason su majka. Njih dva su ubila omanji gradić i to na zabavne načine.
opet ti pametujes :mrgreen: ajde ti nama reci sta je slasher :lol: +onda po tvom nisu ni halloween a niti psycho :lol: koji se smatraju predvodnicima slashera!
..........................................................................................................................................................................
Slasher je vrsta filma gdje obično manijak ide okolo i ubija svoje žrtve. Halloween je čisti slasher.
A kad već "pametujem" evo ti quotovi od ljudi koji su "face" u horror krugovima

"In 1974 Tobe Hooper released the scalp-freezing ferociously terrifying shocker......his reliance on cinema verite realism coupled with true horror of anticipation and suggestion..... a scream-filled suspense movie"
-Alan Jones

"It's a film about meat, about people who have gone beyond dealing with animal meat and rats and dogs and cats. Crazy retards going beyond the line between animal and human.
-Tobe Hooper
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 14:24

Zombiemachine wrote:
undying wrote:
Zombiemachine wrote:Teksaški masakar nije slasher. Možda bi ga se moglo i tako ocjeniti, ali tamo ima svega par mrtvih i ne ubije ih sve negativac. Prije bi rekao da je shocker.
Freddy i Jason su majka. Njih dva su ubila omanji gradić i to na zabavne načine.
opet ti pametujes :mrgreen: ajde ti nama reci sta je slasher :lol: +onda po tvom nisu ni halloween a niti psycho :lol: koji se smatraju predvodnicima slashera!
..........................................................................................................................................................................
Slasher je vrsta filma gdje obično manijak ide okolo i ubija svoje žrtve. Halloween je čisti slasher.
A kad već "pametujem" evo ti quotovi od ljudi koji su "face" u horror krugovima

"In 1974 Tobe Hooper released the scalp-freezing ferociously terrifying shocker......his reliance on cinema verite realism coupled with true horror of anticipation and suggestion..... a scream-filled suspense movie"
-Alan Jones

"It's a film about meat, about people who have gone beyond dealing with animal meat and rats and dogs and cats. Crazy retards going beyond the line between animal and human.
-Tobe Hooper
Ima pravo, Texas chainsaw nije slasher film. Više je to horor shocker triler potaknut na istinitom događaju. Vidi se da je to retardirana obitelj koju nadzire otac koji niti sam nije baš previše normalan, ali ih ostavlja bez nadzora. A klinci su išli u potragu za benzinom, a kako nitko nije nadzirao to "čudovište", dogodile su se nesretna ubojstva. I naravno da su morali dovršiti svjedokinju.
Michel puši karu.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Nov 2006, 14:27

za Zombiemachine:

naravno da pametujes pogledaj druge teme..nisam ni ja nista bolji :P i ne kontam zasto si mi poslao nesto sto je skinuto sa neta?predlazem da onda ukucas na google slasher texas chainsaw massacre i pogledaj sta ce da ti izbaci..slasher je mnogo siri pojam..za mene su alien i the thing sf ali su i horori!

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Nov 2006, 14:28

john_constantine wrote:
Zombiemachine wrote:
undying wrote: opet ti pametujes :mrgreen: ajde ti nama reci sta je slasher :lol: +onda po tvom nisu ni halloween a niti psycho :lol: koji se smatraju predvodnicima slashera!
..........................................................................................................................................................................
Slasher je vrsta filma gdje obično manijak ide okolo i ubija svoje žrtve. Halloween je čisti slasher.
A kad već "pametujem" evo ti quotovi od ljudi koji su "face" u horror krugovima

"In 1974 Tobe Hooper released the scalp-freezing ferociously terrifying shocker......his reliance on cinema verite realism coupled with true horror of anticipation and suggestion..... a scream-filled suspense movie"
-Alan Jones

"It's a film about meat, about people who have gone beyond dealing with animal meat and rats and dogs and cats. Crazy retards going beyond the line between animal and human.
-Tobe Hooper
Ima pravo, Texas chainsaw nije slasher film. Više je to horor shocker triler potaknut na istinitom događaju. Vidi se da je to retardirana obitelj koju nadzire otac koji niti sam nije baš previše normalan, ali ih ostavlja bez nadzora. A klinci su išli u potragu za benzinom, a kako nitko nije nadzirao to "čudovište", dogodile su se nesretna ubojstva. I naravno da su morali dovršiti svjedokinju.
nema pravo.objasnio vec :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 14:31

undying wrote:za Zombiemachine:

naravno da pametujes pogledaj druge teme..nisam ni ja nista bolji :P i ne kontam zasto si mi poslao nesto sto je skinuto sa neta?predlazem da onda ukucas na google slasher texas chainsaw massacre i pogledaj sta ce da ti izbaci..slasher je mnogo siri pojam..za mene su alien i the thing sf ali su i horori!
Pa i meni je Terminator bio više horor, nego SF. Ali sam bio tada klinac, a kako bi trebao reagirati na onu scenu kada Swarci upali svjetlo i pokaže svoje unakaženo lice...
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 05 Nov 2006, 14:32

ja bas ne volim previse slashere...neznam zasto..naravno volim neke ali opcenito horori kao slasheri me ne privlace... recimo vec 2 god mi na kompu stoje Maniac , Nightmare i henry: portrait of serial killer ( makar mislim da henry nije dobar primjer hehe ) :twisted: :twisted:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 14:33

Aryx wrote:ja bas ne volim previse slashere...neznam zasto..naravno volim neke ali opcenito horori kao slasheri me ne privlace... recimo vec 2 god mi na kompu stoje Maniac , Nightmare i henry: portrait of serial killer ( makar mislim da henry nije dobar primjer hehe ) :twisted: :twisted:
A horror je već sam rekao da film Maniac nije slasher, nego prikaz uma serijskog ubojice. Ne interesira te ona scena kada ženske golim rukama otkinu glavu manijaku?
Michel puši karu.

Post Reply