Favorite TROMA movie

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 12 Oct 2009, 13:39

Odlično je to kada se skupe svi pa se užive u nešto, ono, efekt ekipe.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Oct 2009, 16:13

Ghrall wrote:Ja danas u zelenoj dvorani u Zaboku puštam poultrygeist. Prošli put je bio Terror firmer. Dvorana je kao malo kino, imamo projektor i samo na zid. Skupi se oko 30-tak ljudi i više. Ak ko hoće tu sa foruma neka dođe mada sumnjam da se nekom da. Projekcije su svaki tjedan.
pa ja sam pola sata od zaboka. :) Kada su te projekcije inače?
Michel puši karu.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 12 Oct 2009, 18:20

john_constantine wrote:
Ghrall wrote:Ja danas u zelenoj dvorani u Zaboku puštam poultrygeist. Prošli put je bio Terror firmer. Dvorana je kao malo kino, imamo projektor i samo na zid. Skupi se oko 30-tak ljudi i više. Ak ko hoće tu sa foruma neka dođe mada sumnjam da se nekom da. Projekcije su svaki tjedan.
pa ja sam pola sata od zaboka. :) Kada su te projekcije inače?
Svaki četvrtak puštamo neki film iako je to trebao prvobitno biti termin baš za neki treš. Baš zadnja projekcija je inaće bio crtić "9" pa sam ja odlučio neka bude bilo kad za treš jer i tak svi saznaju kad napravim event na fejsu ili ovak ljudima javim bar negdje 5 dana prije. Dođi danas, za pol sata stigneš.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 12 Oct 2009, 19:34

Toxic avenger mi je još uvijek najdraži
J...š film u kojem nema tuče

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Oct 2009, 19:42

Ghrall wrote:
john_constantine wrote:
Ghrall wrote:Ja danas u zelenoj dvorani u Zaboku puštam poultrygeist. Prošli put je bio Terror firmer. Dvorana je kao malo kino, imamo projektor i samo na zid. Skupi se oko 30-tak ljudi i više. Ak ko hoće tu sa foruma neka dođe mada sumnjam da se nekom da. Projekcije su svaki tjedan.
pa ja sam pola sata od zaboka. :) Kada su te projekcije inače?
Svaki četvrtak puštamo neki film iako je to trebao prvobitno biti termin baš za neki treš. Baš zadnja projekcija je inaće bio crtić "9" pa sam ja odlučio neka bude bilo kad za treš jer i tak svi saznaju kad napravim event na fejsu ili ovak ljudima javim bar negdje 5 dana prije. Dođi danas, za pol sata stigneš.
ok, kada nađem vremena, samo mi javi to pet dana prije idući put. :) Gdje je ta zelena dvorana?
Michel puši karu.

User avatar
daemon
Posts: 80
Joined: 05 Feb 2009, 01:15
Location: Rijeka
Contact:

Post by daemon » 12 Oct 2009, 20:38

Moram priznati da mi Troma ne ulijeva neko povjerenje, ali Killer condom mi je jedan od boljih filmova što sam gledao... Toxic avenger me čeka, ali nikako da krenem, hm....
:: [url=http://www.horror-xtra.bloger.hr/]Horror-Xtra[/url] - blog::

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 13 Oct 2009, 00:00

john_constantine wrote:
Ghrall wrote:
john_constantine wrote: pa ja sam pola sata od zaboka. :) Kada su te projekcije inače?
Svaki četvrtak puštamo neki film iako je to trebao prvobitno biti termin baš za neki treš. Baš zadnja projekcija je inaće bio crtić "9" pa sam ja odlučio neka bude bilo kad za treš jer i tak svi saznaju kad napravim event na fejsu ili ovak ljudima javim bar negdje 5 dana prije. Dođi danas, za pol sata stigneš.
ok, kada nađem vremena, samo mi javi to pet dana prije idući put. :) Gdje je ta zelena dvorana?
To ti je u staroj školi, odmah pokraj crkve. Danas je bilo odlično! Poultrygeist je jebeno dobar. Ajd javim ti kad bude sljedeći put pa navrati. Kasnije obično još na cugu otiđemo. Najbolje mi je kak rulja svaki put plješće nakon filma ko u kinu. E da, još onaj lik kaj organizira Tabor film festival je bio tamo i razgovaramo i kaže kak je bio na Grossmanu i razgovarao s Loyd Kaufmanom.
Last edited by Ghrall on 13 Oct 2009, 00:03, edited 1 time in total.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 13 Oct 2009, 00:02

Ghrall wrote:Danas je bilo odlično! Poultrygeist je jebeno dobar.
to je preodlican film! 8)

User avatar
_ esz _
Posts: 418
Joined: 14 Oct 2008, 20:15

Post by _ esz _ » 19 Oct 2009, 22:21

Ne znam zasto ali meni definitivno najdrazi - ZOMBIE ISLAND MASSACRE -
Vjerojatno jer je to bio prvi film koji sam pogledao na Horror channellu kad sam primjetio da postoji takav kanal :D

CovjekZeko
Posts: 117
Joined: 13 Aug 2010, 14:59

Re: Favorite TROMA movie

Post by CovjekZeko » 14 Sep 2010, 21:19

Hmmm, rekao bih Poultrygeist i naravno Rabid Grannies! 8)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Favorite TROMA movie

Post by john_constantine » 14 Sep 2010, 21:21

Trenutačno Toxic avenger i Class of Nuke 'Em High
Michel puši karu.

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Favorite TROMA movie

Post by kraykulla » 22 Oct 2011, 10:50

meni toxic avenger i bloodhook(nenadjebiva ideja o oružju serijskog killera) :lol:

Post Reply