Poziv na snimanje hororca!

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
dalibor
Posts: 95
Joined: 30 May 2008, 03:14

Post by dalibor » 31 May 2008, 15:16

ja sam prije imao neke filmske uratke, ali samo iz zajebancije (osim nečeg neznačajnog u Sedlarovom filmu :D)
imam volje za snimiti nešto ambicioznije, ali da od tog stvarno bude nešto...
ovaj film je ok, vidi se da imate smisla za to, ali može se i svašta bolje snimiti, čak i amaterski
samo treba dobra ekipa
ako itko bude nešto planirao snimiti, neka mi se slobodno javi na chabad88@gmail.com pa ćemo se dogovoriti :wink:

pozdrav
Last edited by dalibor on 05 Jun 2008, 22:40, edited 1 time in total.

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 31 May 2008, 19:04

dalibor wrote:ja sam prije imao neke filmske uratke, ali samo iz zajebancije (osim kad sam glumio nacista u Sedlarovom filmu :D)
imam volje za snimiti nešto ambicioznije, ali da od tog stvarno bude nešto...
ovaj film je ok, vidi se da imate smisla za to, ali može se i svašta bolje snimiti, čak i amaterski
samo treba dobra ekipa
ako itko bude nešto planirao snimiti, neka mi se slobodno javi na chabad88@gmail.com pa ćemo se dogovoriti :wink:

pozdrav
Slažem se. Ma gle, ovo je filmić koji je fora i to je bila osnovna ideja, da se napravi nešto što će biti trashy, ali u pozitivnom smislu. Nadam se da sam u tome i uspio. Svakako mi je drago da si zainteresiran za nešto ambicioznije. Imam već neke stvari u planu koje apsolutno ne bi imale veze sa trashom. Javiti ću ti se mailom, pa ćemo se probati dogovoriti.
Last edited by slešer on 31 May 2008, 19:06, edited 3 times in total.

User avatar
Betmen
Posts: 347
Joined: 22 Dec 2006, 18:50

Post by Betmen » 31 May 2008, 19:04

ja bi volio glumiti u horror filmu onog lika koji se sexsa sa nekoj random glumicom....


e i da i mora biti zgodna :)
Last edited by Betmen on 31 May 2008, 19:05, edited 1 time in total.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 01 Jun 2008, 12:40

Pogledah upravo, dobar uradak :rock: Mjuza paše, gluma sasvim solidna.

Fora je onaj Screamovski trenutak kada onako brzo potegne nož 8)

User avatar
dalibor
Posts: 95
Joined: 30 May 2008, 03:14

Post by dalibor » 01 Jun 2008, 14:54

spoiler najbolja je scena s glavom u ruksaku :D
Last edited by dalibor on 01 Jun 2008, 16:12, edited 1 time in total.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 01 Jun 2008, 15:20

ovo je odlično...svaka čast...

kojom kamerom je snimano i koji software je korišten za efekte?
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 01 Jun 2008, 17:07

dalibor wrote:spoiler najbolja je scena s glavom u ruksaku :D
E da 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 01 Jun 2008, 17:26

e mogu li i ja bit glumac,npr.da glumim koda me neko od glumaca zove ja nes izbrbljam etc.sam je problem sto zivim u mostaru
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 02 Jun 2008, 01:45

filmophil wrote:ovo je odlično...svaka čast...

kojom kamerom je snimano i koji software je korišten za efekte?
Ma neka mala Panasonic digitalna kamerica starijeg datuma. Sama montaža je izvedena u Movie Makeru, a efektići još u Vegas movie studiju i tak...u principu, ovo mi je bilo prvi put da tako nešto radim (mislim na samu montažu i sl.). Vjerujem da mogu još više izvući, samo mi treba malo više iskustva. Svašta se može postići i s minimalnim sredstvima. :wink:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 02 Jun 2008, 12:17

slešer wrote:
filmophil wrote:ovo je odlično...svaka čast...

kojom kamerom je snimano i koji software je korišten za efekte?
Ma neka mala Panasonic digitalna kamerica starijeg datuma. Sama montaža je izvedena u Movie Makeru, a efektići još u Vegas movie studiju i tak...u principu, ovo mi je bilo prvi put da tako nešto radim (mislim na samu montažu i sl.). Vjerujem da mogu još više izvući, samo mi treba malo više iskustva. Svašta se može postići i s minimalnim sredstvima. :wink:
Stvarno odlično, pogotovo za tako malo opreme i iskustva. Samo naprijed :D

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 03 Jun 2008, 18:15

A paz' ovu pizdariju, trailer za trešić koji sam radio prije par godina (zvuk je slab, pa treba poglasnit' do kraja):

http://www.youtube.com/watch?v=mYSVKUt2u5E :axe:

Jel' dovoljno sick?

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 03 Jun 2008, 18:38

slešer wrote:A paz' ovu pizdariju, trailer za trešić koji sam radio prije par godina (zvuk je slab, pa treba poglasnit' do kraja):

http://www.youtube.com/watch?v=mYSVKUt2u5E :axe:

Jel' dovoljno sick?
Fora je!

User avatar
SpectralRipper
Posts: 45
Joined: 03 Jun 2008, 16:01

re

Post by SpectralRipper » 08 Jun 2008, 16:41

trebalo bi sredit neki normalni plot.
tipa nešta na spiku Fritzl-a samo da je lik mesar i da prodaje mljevenu djetetinu koju mu 5-6- kćeri rađaju svezane u podrumu.u stilu soylent green. al više krvarije. nešto tipa eksploatacija/gore/slasher/kozjak. treba samo nać 4 tipa i 5-6 žena za što realističnije scene...već ih vidim da stoje u redu za snimanje.
uglavnom kratki sadržaj:

ugledni mesar (hehe) ima svoju mesnicu u kojoj se pojave žohari.
dolazi mu inspekcija i on sve zataška plavom kuverticom i unajmi lika iz dezinsekcije al se balavi asistent iz te firme zapilji u mesarovu ženu ( lik brije na milfice) osim toga liči na mesara dok je bio mlađi pa se baba dodatno zatreska.
lik sav izvan sebe ju počinje opsjedati a ova ubrzo popusti jer je sva sjebena i kara se s njom.oh hoće nekaj oziljnije i skuži da baba ima rane po leđima i počne ju nafukavat da mu priča o svom životu.
baba mu naravno usrana nikaj ne kaže neg se objesi jedno jutro a prije tog ostavi liku neki ključ ( od podruma ) u motelu dok su se karali.
lik skuži da u cijeloj priči nekaj smrdi i počne njuškati okolo mesnice.ionak mora u podrum jer ga je papak unajmio da šprica podrum svaki tjedan. lik počne malo pratit mesara i skuži da ovaj ne pije vodu iz pipe nego neku mutnu koju ima u boci sa strane te da ide u podrum po vodu. dezinsektor ga krene pratit i skuzi da ovaj ima zavezane djevojke od kojih jedna ima ekstremno veliki hidrocefalus sa malo pipom ugrađenom u lubanju gdje ovaj toči svoju bocu. i lik otkrije sve kaj se događa u podrumu. mesar se ritualno spušta ljedo, fura neku hranu, i obučen je u plesačicu ko na karnevalu u Rio-u i kara tako svezane kćeri i uz sve to pjevuši "hajde da ludujemo" od tajči.
ove svezane vršte iritantno ko stoka. u to mladi dezinsketor skuži da je mesar zapravo inscinirao samoubojstvo žene da bi nasljedivši njene pare kupio još par klinki na crno od tajlandske mafije. u hiru čopi neku palicu da će lika po glavi ali odjednom se zapilji u neku točkui na zidu ko hrčak. DODATAK : Onak skupi šake ko hrčak i prisloni ih uz sebe ali su mu oba strednja prsta umrtvljena pa mu strše iz šaka ko da pokazuje kurčiće KRAJ DODATKA,...u to ga mesar zkuži te ga opali palicom posred bulje sveže na stolicu pored kćerki i zaljepi mu selotejp preko ustiju. the end.

verzija hollywoodskoj the end-a . dok se mesar približava palici dezinsektor ga napadne sa zubima ko hrčak i odrgize mu glavu, oslobodi sve kćeri i oženi se sa najzgodnijom od njih.

verzija dario argento/yuzna/cronenberg - ovaj ga sveže i ode van iz podruma a dezinsektor skuži da nije zapravo mesar mastermind svega nego je on kao i kćeri na mentalnoj razini insekata a hidrocefalna im je svima mastermind matica.
Last edited by SpectralRipper on 10 Jul 2008, 15:32, edited 2 times in total.
[img]http://darkhorizon666.com/NEWSITE/LINKS_files/ConquerorBanner.gif[/img]

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Re: re

Post by slešer » 14 Jun 2008, 01:10

SpectralRipper wrote:trebalo bi sredit neki normalni plot.
tipa nešta na spiku Fritzl-a samo da je lik mesar i da prodaje mljevenu djetetinu koju mu 5-6- kćeri rađaju svezane u podrumu.u stilu soylent green. al više krvarije. nešto tipa eksploatacija/gore/slasher/kozjak. treba samo nać 4 tipa i 5-6 žena za što realističnije scene...već ih vidim da stoje u redu za snimanje.
uglavnom kratki sadržaj:

ugledni mesar (hehe) ima svoju mesnicu u kojoj se pojave žohari.
dolazi mu inspekcija i on sve zataška plavom kuverticom i unajmi lika iz dezinsekcije al se balavi asistent iz te firme zapilji u mesarovu ženu ( lik brije na milfice) osim toga liči na mesara dok je bio mlađi pa se baba dodatno zatreska.
lik sav izvan sebe ju počinje opsjedati a ova ubrzo popusti jer je sva sjebena i kara se s njom.oh hoće nekaj oziljnije i skuži da baba ima rane po leđima i počne ju nafukavat da mu priča o svom životu.
baba mu naravno usrana nikaj ne kaže neg se objesi jedno jutro a prije tog ostavi liku neki ključ ( od podruma ) u motelu dok su se karali.
lik skuži da u cijeloj priči nekaj smrdi i počne njuškati okolo mesnice.ionak mora u podrum jer ga je papak unajmio da šprica podrum svaki tjedan. lik počne malo pratit mesara i skuži da ovaj ne pije vodu iz pipe nego neku mutnu koju ima u boci sa strane te da ide u podrum po vodu. dezinsektor ga krene pratit i skuzi da ovaj ima zavezane djevojke od kojih jedna ima ekstremno veliki hidrocefalus sa malo pipom ugrađenom u lubanju gdje ovaj toči svoju bocu. i lik otkrije sve kaj se događa u podrumu. mesar se ritualno spušta ljedo, fura neku hranu, i obučen je u plesačicu ko na karnevalu u Rio-u i kara tako svezane kćeri i uz sve to pjevuši "hajde da ludujemo" od tajči.
ove svezane vršte iritantno ko stoka. u to mladi dezinsketor skuži da je mesar zapravo inscinirao samoubojstvo žene da bi nasljedivši njene pare kupio još par klinki na crno od tajlandske mafije. u hiru čopi neku palicu da će lika po glavi ali odjednom se zapilji u neku točkui na zidu ko hrčak. u to ga mesar zkuži te ga opali palicom posred bulje sveže na stolicu pored kćerki i zaljepi mu selotejp preko ustiju. the end.

verzija hollywoodskoj the end-a . dok se mesar približava palici dezinsektor ga napadne sa zubima ko hrčak i odrgize mu glavu, oslobodi sve kćeri i oženi se sa najzgodnijom od njih.

verzija dario argento/yuzna/cronenberg - ovaj ga sveže i ode van iz podruma a dezinsektor skuži da nije zapravo mesar mastermind svega nego je on kao i kćeri na mentalnoj razini insekata a hidrocefalna im je svima mastermind matica.
Svaka čast! :o

Post Reply