Poziv na snimanje hororca!

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Nov 2007, 17:23

FilmTV wrote:Glavni je problem što sam iz Rijeke... Hell, nedavno sam bio par dana u ZG čisto "turistički", šteta što tada nije bilo snimanje.
Ma nema veze, zapičimo se na jedan dan do ZGa, malo statiraš, zajebavaš se, poslikaš, upoznaš ekipu, popiješ par pivica i eto izlet i po' ;)

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 17:27

HorrorHR wrote:
FilmTV wrote:Glavni je problem što sam iz Rijeke... Hell, nedavno sam bio par dana u ZG čisto "turistički", šteta što tada nije bilo snimanje.
Ma nema veze, zapičimo se na jedan dan do ZGa, malo statiraš, zajebavaš se, poslikaš, upoznaš ekipu, popiješ par pivica i eto izlet i po' ;)
Ja sam za samo neznam kada je snimanje i dali bi mogao radi šljake ali vjerojatno ču moći jer radim sa frendom privatno.
Trebali bi saznat kada i nema beda možemo na snimanje i na :partyman:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 29 Nov 2007, 18:14

i :weedman:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Nov 2007, 18:19

nije loša ideja..mislim na priću ne na :weedman: :mrgreen:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 29 Nov 2007, 18:24

ako bude nesto samo javite 8) prica je bas short horror story :twisted: taman za amaterski trash filmic
Last edited by Aryx on 29 Nov 2007, 23:44, edited 1 time in total.
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 29 Nov 2007, 19:19

Drago mi je da ima toliko reakcija! Dapače, sviđa mi se da neki od vas imaju ideje kako poboljšati priču. Ta kvragu, uostalom, napisao sam je u roku pol sata-sat vremena! Evo ovako:
Ja sam iznio osnovnu shemu i svi ste je dobili na uvid. E sad, vidim da se kužim s nekima od vas i točno znaju koje su moje tendencije (kao Aryx). Dakle napraviti amaterski trash filmić koji će imati trashy/uvrnutu radnju, a da sve bude izvedeno što je zanimljivije moguće, ali opet, u domeni klasičnog trash filma (sjetite se Jacksonovog Bad Taste-a, to je meni remek djelo trasha, jer koliko god da je trash, tip je to tako dobro snimio da se objektivno ne može reći da je loše - upravo to! da bude na granici između dobrog i lošeg). Ako netko od vas ima ideju, kako priču učiniti zanimljivijom (dodo?), slobodno! Vi kojima se ne sviđa priča, probajte nešto sami smisliti, ali neka bude na foru šuma + 2-3 lika, mada po meni, ovo što sam ja iznio za trash nije loše, ali ako može i bolje, super! : ) Još jednom, moj mail je: d_vl@hotmail.com . Gledajte, ja bez zajebancije mislim ovo snimit (kažem bez zajebancije, jer većina toga što sam inicirao putem interneta imalo je odaziva, ali samo pismenog, niti smo se ikad našli niti su to ljudi shvatili ozbiljno).

Bajdvej! Greenhornet, pa ti si genijalac. Daj zamisli ovu briju:

DVA LIKA SE DOPISUJU PUTEM CHATA NA NETU I JEDAN OD NJIH DRUGOG PITA BI LI BIO ZAINTERESIRAN ZA SNIMANJE AMATERSKOG HORRORA. OVAJ KAŽE DA, I NAZOVE NEKOG SVOG FRENDA DA GA PITA DA LI JE I ON ZAINTERESIRAN ZA SURADNJU. U IDUĆOJ SCENI VIDIMO NJIH TROJICU U NEKOM BIRCU KAKO SE UPOZNAJU NETOM PRIJE NEGO KRENU SNIMATI FILM (KRATKO SJEDNU NA CUGU). NAKON TOGA SU U ŠUMI I SPREMAJU SE SNIMATI FILM, S TIM DA ONAJ ČIJA JE KAMERA (A TO JE TAJ KOJI JE POZVAO OSTALE NA SURADNJU) ŽICA JEDNOG OD NJIH DA SNIMA. UVALJUJE KAMERU JEDNOM OD NJIH, ALI OVAJ KAŽE DA NE BI JER NIKAD PRIJE NIJE SNIMAO I DA TO IZ NJEGOVE RUKE NEĆE VALJATI. OVAJ MANIJAK KAŽE DA NEMA VEZE (ČIME VEĆ MOŽEMO NASLUTITI KAKO NJEMU NIJE UOPĆE STALO DO KVALITETE FILMA) I UVALJUJE MU KAMERU. PRVA SCENA - UDARNO - ODMAH KOLJAŽA. OVAJ JADAN SNIMA, JEDVA DRŽI KAMERU I KAD SKUŽI DA MU JE LUĐAK ZAKLAO FRENDA ZAOZBILJNO. U IDUĆOJ SCENI PA SVE DO KRAJA PRATIMO KAKO MANIJAK NJEGA GANJA, ALI IZ PERSPEKTIVE OBJEKTIVA KAMERE KOJOM SU IŠLI SNIMATI FILM (DA ISPADNE MOŽDA KAO U VJEŠTICI IZ BLAIRA). I NA KRAJU OVAJ MU NE USPIJE POBJEĆI I MANIJAK GA, JEL'TE, NORMALNO, ZAKOLJE! : ) A PORUKA FILMA MOŽE BITI NEŠTO TIPA: PAZITE S KIM SE VEŽETE PUTEM INTERNETA, JER IMA NAS SVAKAKVIH!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 20:07

Hvala probat ču nešto smislit što ne zahtjeva puno para a da ljudi mogu progutat. :wink:

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 29 Nov 2007, 20:33

Po mogućnosti što ne zahtijeva skoro uopće para. :) Ma što se mene tiče priča je ok, ali treba je malo (ali ne previše) doraditi i to je to. Dakle, trebati će troje glumaca ziher (4 po mogućnosti). Svi koji ćemo raditi na projektu, trebali bi biti zadovoljni s pričom. Tko me hoće kontaktirati mailom (a bilo bi poželjno, da vidim tko uistinu misli sudjelovati), već sam ga dvaput naveo. Vi koji ste zainteresirani, a niste iz ZG, nema veze već ćemo se dogovoriti za angažman. :D

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 20:39

slešer wrote:Po mogućnosti što ne zahtijeva skoro uopće para. :) Ma što se mene tiče priča je ok, ali treba je malo (ali ne previše) doraditi i to je to. Dakle, trebati će troje glumaca ziher (4 po mogućnosti). Svi koji ćemo raditi na projektu, trebali bi biti zadovoljni s pričom. Tko me hoće kontaktirati mailom (a bilo bi poželjno, da vidim tko uistinu misli sudjelovati), već sam ga dvaput naveo. Vi koji ste zainteresirani, a niste iz ZG, nema veze već ćemo se dogovoriti za angažman. :D
mogli bi se ja i horror dogovoriti nešto jer smo iz rijeke pa ti javimo preko e maila. :wink: I meni je priča ok ali malo je samo treba doradit,ulickat kako bi neki rekli i biče super.ja ti se javim na email sa novim prijedlozima. :wink:

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 29 Nov 2007, 23:12

DVA LIKA SE DOPISUJU PUTEM CHATA NA NETU I JEDAN OD NJIH DRUGOG PITA BI LI BIO ZAINTERESIRAN ZA SNIMANJE AMATERSKOG HORRORA. OVAJ KAŽE DA, I NAZOVE NEKOG SVOG FRENDA DA GA PITA DA LI JE I ON ZAINTERESIRAN ZA SURADNJU. U IDUĆOJ SCENI VIDIMO NJIH TROJICU U NEKOM BIRCU KAKO SE UPOZNAJU NETOM PRIJE NEGO KRENU SNIMATI FILM (KRATKO SJEDNU NA CUGU). NAKON TOGA SU U ŠUMI I SPREMAJU SE SNIMATI FILM, S TIM DA ONAJ ČIJA JE KAMERA (A TO JE TAJ KOJI JE POZVAO OSTALE NA SURADNJU) ŽICA JEDNOG OD NJIH DA SNIMA. UVALJUJE KAMERU JEDNOM OD NJIH, ALI OVAJ KAŽE DA NE BI JER NIKAD PRIJE NIJE SNIMAO I DA TO IZ NJEGOVE RUKE NEĆE VALJATI. OVAJ MANIJAK KAŽE DA NEMA VEZE (ČIME VEĆ MOŽEMO NASLUTITI KAKO NJEMU NIJE UOPĆE STALO DO KVALITETE FILMA) I UVALJUJE MU KAMERU. PRVA SCENA - UDARNO - ODMAH KOLJAŽA. OVAJ JADAN SNIMA, JEDVA DRŽI KAMERU I KAD SKUŽI DA MU JE LUĐAK ZAKLAO FRENDA ZAOZBILJNO. U IDUĆOJ SCENI PA SVE DO KRAJA PRATIMO KAKO MANIJAK NJEGA GANJA, ALI IZ PERSPEKTIVE OBJEKTIVA KAMERE KOJOM SU IŠLI SNIMATI FILM (DA ISPADNE MOŽDA KAO U VJEŠTICI IZ BLAIRA). I NA KRAJU OVAJ MU NE USPIJE POBJEĆI I MANIJAK GA, JEL'TE, NORMALNO, ZAKOLJE! : ) A PORUKA FILMA MOŽE BITI NEŠTO TIPA: PAZITE S KIM SE VEŽETE PUTEM INTERNETA, JER IMA NAS SVAKAKVIH!
jako dobro!!! kako je počelo snimit cemo pravi horror! :wink:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 29 Nov 2007, 23:43

dodo wrote:
slešer wrote:Po mogućnosti što ne zahtijeva skoro uopće para. :) Ma što se mene tiče priča je ok, ali treba je malo (ali ne previše) doraditi i to je to. Dakle, trebati će troje glumaca ziher (4 po mogućnosti). Svi koji ćemo raditi na projektu, trebali bi biti zadovoljni s pričom. Tko me hoće kontaktirati mailom (a bilo bi poželjno, da vidim tko uistinu misli sudjelovati), već sam ga dvaput naveo. Vi koji ste zainteresirani, a niste iz ZG, nema veze već ćemo se dogovoriti za angažman. :D
mogli bi se ja i horror dogovoriti nešto jer smo iz rijeke pa ti javimo preko e maila. :wink: I meni je priča ok ali malo je samo treba doradit,ulickat kako bi neki rekli i biče super.ja ti se javim na email sa novim prijedlozima. :wink:
Može, odlično! Ako još tko ima kakve ideje...samo dajte! : ) Ima da pokupimo sve one zlatne motorke koje kao nagrade dijele na varaždinskom TFF-u! 8)

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 23:45

slešer wrote:
dodo wrote:
slešer wrote:Po mogućnosti što ne zahtijeva skoro uopće para. :) Ma što se mene tiče priča je ok, ali treba je malo (ali ne previše) doraditi i to je to. Dakle, trebati će troje glumaca ziher (4 po mogućnosti). Svi koji ćemo raditi na projektu, trebali bi biti zadovoljni s pričom. Tko me hoće kontaktirati mailom (a bilo bi poželjno, da vidim tko uistinu misli sudjelovati), već sam ga dvaput naveo. Vi koji ste zainteresirani, a niste iz ZG, nema veze već ćemo se dogovoriti za angažman. :D
mogli bi se ja i horror dogovoriti nešto jer smo iz rijeke pa ti javimo preko e maila. :wink: I meni je priča ok ali malo je samo treba doradit,ulickat kako bi neki rekli i biče super.ja ti se javim na email sa novim prijedlozima. :wink:
Može, odlično! Ako još tko ima kakve ideje...samo dajte! : ) Ima da pokupimo sve one zlatne motorke koje kao nagrade dijele na varaždinskom TFF-u! 8)
:partyman:

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 30 Nov 2007, 00:02

ja sam za,predobro
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 30 Nov 2007, 00:09

je li postoji u varaždinu studentski dom?!lik iz neke male sredine,lud za horrorima dolazi u varaždin na dodjelu toga tff-a...na kolodvoru ga dočeka frend koji mu kaže da nije uspio napraviti horror a namjeravao je...svakako ovoga odvodi u dom i kaze mu da se vraca sa važnog ispita za par sati a da se on opusti jer je skoro cijeli dom prazan radi tih rokova bla bla...ovaj odlazi pod tuš gdje nalazi zaklanog domara...odjednom u domu nestaje struje...pokusava zvati caje,nema signala a govornica u domu razvaljena...sa gornjeg kata se čuje morbidni smijeh...
PIJAN SAM :lol: pa mi se neda tipkati ali uglavnom ubojica je prijatelj koji je odlučio ubiti naj frenda jer nije snimio horror misleći da će se na sudu vaditi na ludilo i kad izađe potati slavan radi toga...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 30 Nov 2007, 07:53

E ajde ovak', idemo se držati zadane sheme, jer ipak, ak' se krene sad izmišljati nešto skroz novo, to može trajati u nedogled i na kraju bu bilo 100 ideja, a ništa nećemo realizirati. Osim toga, to treba biti nešto ful jednostavno. jedna, najviše dvije lokacije i troje, četvero ljudi koji će stati pred kamere. Ovako ionako bi, pretpostavljam, film snimili u par sati jedan dan prek' vikenda. Uz dobru organizaciju to može ispasti relativno dobro. Mislim, ne treba sad ciljati na to da radnja bude breathless, već da bude trashy i mislim da je prvotna ideja za takvo nešto ok (i većina se složila), samo bi je se moglo možda malčice doraditi. I tko bude zainteresiran za realizaciju istog, već ćemo se dogovoriti za snimanje.



P.S. - Ako je ovo što sam radio ispalo ovak kak' je u dva sata užurbane, čiste improvizacije (što je šteta jer je uistinu moglo ispasti puno bolje), onda bi uz organizaciju i ciljanu priču hororac mogao biti i više nego ok. Ček dis aut:

http://www.youtube.com/watch?v=aFtHVdxSoP8

Kratko je jer je rađeno za onu debilanu, 100 sekundi slave, a snimano s idejom da film traje kojih 10-15 min. What more can I say? :D
Al' dobro, s obzirom da je u pitanju bila čista improvizacija, moglo je to ispasti i puno gore. Montaža je, doduše, po meni, malo popravila stvar.

Post Reply