Koji je to film?

Razgovori ugodni o horor temama
The Great Duck

Re: Koji je to film?

Post by The Great Duck » 31 Mar 2020, 17:31

Taj film mi je već milijun puta ponuđen kao odgovor na svakom mjestu gdje sam ovo pitao, i, ne, nije.

john_constantine

Post by john_constantine » 31 Mar 2020, 17:34

Jedino ako nije puppet master, neki od nastavka... Ali ne sjećam se tih scena u serijalu...
Image

horkolerbus

Post by horkolerbus » 18 Apr 2020, 19:14

Gledao sam film ali nikako da se setim ,novije generacije,mislim da je neko ostrvo ili stari grad u Italiji,neki decko pocne radit i naleti na lepu devojku u gradu ali ona je jako cudna neko cudoviste... na kraju mislim da umire i da potice 1000 godina iz nekog grada sprzenog vulkanom i slicno ,.. ?
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

boyko

Post by boyko » 20 Apr 2020, 08:27

horkolerbus wrote:
18 Apr 2020, 19:14
Gledao sam film ali nikako da se setim ,novije generacije,mislim da je neko ostrvo ili stari grad u Italiji,neki decko pocne radit i naleti na lepu devojku u gradu ali ona je jako cudna neko cudoviste... na kraju mislim da umire i da potice 1000 godina iz nekog grada sprzenog vulkanom i slicno ,.. ?
vjerojatno ovo - https://www.imdb.com/title/tt3395184/?ref_=vp_back
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

horkolerbus

Post by horkolerbus » 20 Apr 2020, 17:47

boyko wrote:
20 Apr 2020, 08:27
horkolerbus wrote:
e jeste hvala ti ka \bratu ..... :partyman:
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

boyko

Post by boyko » 21 Apr 2020, 09:27

horkolerbus wrote:
20 Apr 2020, 17:47
boyko wrote:
20 Apr 2020, 08:27
horkolerbus wrote:
e jeste hvala ti ka \bratu ..... :partyman:
:partyman: :partyman:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

maddjuro

Post by maddjuro » 19 Jun 2020, 21:50

The Great Duck wrote:
31 Mar 2020, 00:44
Danas neko na FB napisao:
Vec dugo trazim jedan film koji sam davno posudio u videoteci (40++ godina..)
Grupa vojnika u WII zaluta i dolazi do neke ustanove i doceka ih zenska osoba u bijeloj kuti, predstavi se kao ravnateljica bolnice. U toj ustanovi, kao neki stari zamak, kurija.. se nalaze samo djeca i ta zenska.
Pojavi se neka curica koja u ruci nosi lutku sa kojom prica. Zapovjednik to skuzi. Dolazi do napada neprijatelja, padne granata i ta djevojcica padne i biva lakse ranjena. Zapovjednik joj pomogne. I vojnici odbiju napad, no ostanu "kratki" sa streljivom. Klinka uzme za ruku zapovjednika i odvede ga u podrum tog dvorca, otvori jedna vrata, a iza vrata oruzja ko u prici. Opskrbe se sa potrebnim oruzjem i potamane napadace.

Kako je tamo bilo i konzervi, svega vraga za jest, Zapovjednik zapovjedi svojima da odu po klopu i naprave za sve klopu.

I sad "pocinje film".
Oni se vrate, ali nisu donijeli i drugi kotlic, lonac, kazan:). Zapovjednik kaze da ce on otici, ali nek oni daju prvo djeci klopat, pa ce oni poslje. Curica ga opet primi za ruku i on ode s njom nazad u podrum. U podrumu iza jednog "kazana, kotlica" ugleda krv. Pogleda malu, mala ga gleda i suti. E da, nitko osim ove osobe u bijeloj kuti ne prica od curica. On odmakne jos par stvari i skuzi vrata. Mala dodje do njega, primi ga za ruku, odvede do jednog zida i pokaze mu kljuc. On otvori ta vrata i zapuhne ga miris leseva. Sidje u jos jedan nizi podrum, level dva;) I skuzi gomilu leseva svapskih vojnika.....

To je negdje 1/4 filma. Sad u stvari fakat film pocinje..

Da li netko prepoznaje taj film. Film je prastar. Stos je u tome sto FALI KRAJ filma na toj kazeti.
Inace ne volim kojekave vampire, vokodlake i sl.. a ovakve psiholoske horore obozavam. Gluma je fenomenalna. Atmosfera u filmu je pogodjena 100%. Pola filma niko nesta ne govori, ali zato gluma veli sve..
Film je .. kao da je snimam u "sepiji". Ima boje, normalno, ali cijela "atmosfera" je .. ne kuzim se u to.. ali kao da je namjerno snimana u "crno.bijeloj tehnici".. ali prije onda sivo.smedjoj tehnici sa "zatomljenim bojama".. Ako znate kaj je to SEPIJA efekt kod fotografije.. e tako nesto slicno.
Zna tko o čemu se radi?
Itko?
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply