Koji je to film?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 17 Nov 2006, 09:19

Ajd pomognite mi s ovim filmom gledao sam ga jako davno te mi je dosta toga mutno...
film je smjesten u srendjem vijeku. te narod pohara kuga te neka ekipica ima zadatak otici u buducnost ( sadasnjost ) te naci lijek ili tako nesto da spase svoj narod ... pola njih pomre u buducnoste te se sjecam da samo par njih prezivi te se vracaju u sadasnjost ( proslost) ali ako me sjecanje ne vara ne uspijevaju spasiti svoj narod...
par scena koih se sjecam : - lik bjezi pred nekom dizalicom ili vlakom hehe :D
- neki djecak se penje u neku crkvu ima vizije , na kraju pada
ajd help pls :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Nov 2006, 15:38

E, davno prije kada sam gledao samo evil dead 2 i 3, a tek onda poslije evil dead, bila je odlična stranica www.monstrous.com koja je imala super slike, ali su je poslije izmijenili i sada danas to naplaćuju, izgleda. No, bila je tu jedna slika za koju sam mislio da je iz Evil dead. Imao sam sliku, ali mi se window sjebao i sve što sam marljivo skupljao je otišlo u kurac, ali savršeno znam sliku.

Radnja je pomalo u stilu evil dead, očigledno je drvena koliba u šumi, otvorena vrata, a vani je magla. Desno stoji kratkokosi mladić za naočalima i puškom u ruci, a gore za visine visi neki leš unakažena lica koji u ruci drži čitavu ljudsku glavu koja vjerojatno govori i smješi se. Mislim da je bio nekakav tekst: našao sam prijatelja. Mislio sam da je evil dead, ali očito je riječ o nekom drugom filmu?

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 29 Nov 2006, 15:46

Možda je Within the woods. Prva inkarnacija Evil deada.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Nov 2006, 16:02

hm, moguće. To bi mogao A$H potvrditi ili netko drugi tko je gledao taj film. Ali mislim da je baš pisalo gore "evil dead".

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 29 Nov 2006, 18:34

Aryx wrote:Ajd pomognite mi s ovim filmom gledao sam ga jako davno te mi je dosta toga mutno...
film je smjesten u srendjem vijeku. te narod pohara kuga te neka ekipica ima zadatak otici u buducnost ( sadasnjost ) te naci lijek ili tako nesto da spase svoj narod ... pola njih pomre u buducnoste te se sjecam da samo par njih prezivi te se vracaju u sadasnjost ( proslost) ali ako me sjecanje ne vara ne uspijevaju spasiti svoj narod...
par scena koih se sjecam : - lik bjezi pred nekom dizalicom ili vlakom hehe :D
- neki djecak se penje u neku crkvu ima vizije , na kraju pada
ajd help pls :wink:
zna tko ? :oops:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Nov 2006, 19:36

john_constantine wrote:E, davno prije kada sam gledao samo evil dead 2 i 3, a tek onda poslije evil dead, bila je odlična stranica www.monstrous.com koja je imala super slike, ali su je poslije izmijenili i sada danas to naplaćuju, izgleda. No, bila je tu jedna slika za koju sam mislio da je iz Evil dead. Imao sam sliku, ali mi se window sjebao i sve što sam marljivo skupljao je otišlo u kurac, ali savršeno znam sliku.

Radnja je pomalo u stilu evil dead, očigledno je drvena koliba u šumi, otvorena vrata, a vani je magla. Desno stoji kratkokosi mladić za naočalima i puškom u ruci, a gore za visine visi neki leš unakažena lica koji u ruci drži čitavu ljudsku glavu koja vjerojatno govori i smješi se. Mislim da je bio nekakav tekst: našao sam prijatelja. Mislio sam da je evil dead, ali očito je riječ o nekom drugom filmu?
nije to Within the woods..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 30 Nov 2006, 20:16

hm, čudno, no probati ću pronjuškati po toj stranici....

pinhead.bih
Posts: 49
Joined: 27 Nov 2006, 17:34
Location: BIH
Contact:

ODGOVOR NA TEMU

Post by pinhead.bih » 30 Nov 2006, 22:28

Taj fim sa kolibom ,maglom ,tipom sa naočarima sa glavom u ruci može biti samo Demon Wind ako me sjećanje ne vara!!!
CREATURE FROM MIDIAN LAND

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: ODGOVOR NA TEMU

Post by HorrorHR » 30 Nov 2006, 23:32

pinhead.bih wrote:Taj fim sa kolibom ,maglom ,tipom sa naočarima sa glavom u ruci može biti samo Demon Wind ako me sjećanje ne vara!!!

jel valja što Demon Wind? Djeluje mi fora, ali nisam baš ništa čuo o njemu pa mi je tek samo u next 50 listi. Jel ga se isplati dignuti po rankingu? ;)

pinhead.bih
Posts: 49
Joined: 27 Nov 2006, 17:34
Location: BIH
Contact:

DEMON WIND

Post by pinhead.bih » 02 Dec 2006, 00:16

Film je dobar ako imaš 10-11 godina priča filma nije loše zamišljena ali glumci i cijelokupna realizacija filma je totalno slaba!!!Znam samo da se pojavljuju neki križanci demona i zombija slično kao u Deamons filmovima a izlaze iz neke magle koju vjetar raznosi po dolini u kojoj se odvija radnja.Pa stoga se nebi isplatilo bacati se u trošak da bi se nabavio ovaj film osim ako nemate viška novaca!!!!!!
CREATURE FROM MIDIAN LAND

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Dec 2006, 12:45

Film je dobar ako imaš 10-11 godina priča filma nije loše zamišljena ali glumci i cijelokupna realizacija filma je totalno slaba!!!Znam samo da se pojavljuju neki križanci demona i zombija slično kao u Deamons filmovima a izlaze iz neke magle koju vjetar raznosi po dolini u kojoj se odvija radnja.Pa stoga se nebi isplatilo bacati se u trošak da bi se nabavio ovaj film osim ako nemate viška novaca!!!!!!
Ma neću trošiti lovu imam ga doma. Gle ako liči na Demonse iliti ovako okvirno kako sam vidio na imdbu (ekipa u kolibi) na Night of the Demons, definitivno me zanima za pogledati. Zapravo dobro si me sjetio da to imam, u moru filmova i zaboravim na neke filmove koje sam htio pogledati...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Dec 2006, 12:47

je, kada ćeš pogledati onog motora - vampira? :lol:

Impaler
Posts: 63
Joined: 05 Oct 2006, 19:52

Post by Impaler » 28 Dec 2006, 22:41

zna neko ime filma:
- neko cudoviste svijetlo crvene boje od zelatine IIRC
- u pocetku je maleno ali raste sve vise i vise, na kraju je veliko kao cijeli grad. i radi pizdarije
NO FATE

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Dec 2006, 22:53

Impaler wrote:zna neko ime filma:
- neko cudoviste svijetlo crvene boje od zelatine IIRC
- u pocetku je maleno ali raste sve vise i vise, na kraju je veliko kao cijeli grad. i radi pizdarije
Blob. :lol:

Impaler
Posts: 63
Joined: 05 Oct 2006, 19:52

Post by Impaler » 29 Dec 2006, 08:44

zahvaljujem
NO FATE

Post Reply