najgori horrori

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
cactus
Posts: 2280
Joined: 23 Oct 2008, 01:15
Location: nemam pojma di sam

Post by cactus » 12 Jul 2009, 09:28

Slaughtered Vomit Dolls 2006
Najgori film svih vremena,bez sadržaja,glume,ideje,smisla. Vjerovatno solo uradak čovjeka koji se nazvao Lucifer Valentine koji je ovo producirao,režirao i skoro sve drugo :lol: i jedini film koji je zasad snimio što je najbolji dio ovog teksta :lol: .
Taktika je kad znaš što da radiš kad nešto može da se uradi.
Strategija je kad znaš šta da radiš kad ništa ne može da se uradi.

User avatar
maharet
Posts: 31
Joined: 15 Oct 2009, 13:01
Location: Sarajevo

Post by maharet » 15 Oct 2009, 13:20

Ghost Lake (2004)...cini mi se da sam u zivotu gledala jako puno prelosih filmova, sto radnjom, sto pricom i porukom, ali ovaj GL je nesto najlosije definitino. Nezanimljiv, jako losa scenografija, glumci koji veze nemaju s glumom, kamera neprestano "svrlja"...

ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog), ocito se scenarista morao osloniti na jedan tako primitivan nacin popunjavanja praznog prostora ionako suplje tikve :pomast:

jednom rijecju - prelose!

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 15 Oct 2009, 14:15

maharet wrote:Ghost Lake (2004)...cini mi se da sam u zivotu gledala jako puno prelosih filmova, sto radnjom, sto pricom i porukom, ali ovaj GL je nesto najlosije definitino. Nezanimljiv, jako losa scenografija, glumci koji veze nemaju s glumom, kamera neprestano "svrlja"...

ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog), ocito se scenarista morao osloniti na jedan tako primitivan nacin popunjavanja praznog prostora ionako suplje tikve :pomast:

jednom rijecju - prelose!
Za taj ghost lake sam i ja več dosta prije napisao isto tak nešto. Ja ga nisam ni do kraja uspio pogledati koliko je loš .

User avatar
maharet
Posts: 31
Joined: 15 Oct 2009, 13:01
Location: Sarajevo

Post by maharet » 15 Oct 2009, 14:29

Ghrall wrote:
maharet wrote:Ghost Lake (2004)...cini mi se da sam u zivotu gledala jako puno prelosih filmova, sto radnjom, sto pricom i porukom, ali ovaj GL je nesto najlosije definitino. Nezanimljiv, jako losa scenografija, glumci koji veze nemaju s glumom, kamera neprestano "svrlja"...

ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog), ocito se scenarista morao osloniti na jedan tako primitivan nacin popunjavanja praznog prostora ionako suplje tikve :pomast:

jednom rijecju - prelose!
Za taj ghost lake sam i ja več dosta prije napisao isto tak nešto. Ja ga nisam ni do kraja uspio pogledati koliko je loš .
:D iskreno, volim pogledati sve do kraja, pa koliko to lose bilo...iznimka je Seventh Moon, spasio me dvd koji nije mogao biti ocitan do kraja :mrgreen:

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 15 Oct 2009, 18:10

maharet wrote:
Ghrall wrote:
maharet wrote:Ghost Lake (2004)...cini mi se da sam u zivotu gledala jako puno prelosih filmova, sto radnjom, sto pricom i porukom, ali ovaj GL je nesto najlosije definitino. Nezanimljiv, jako losa scenografija, glumci koji veze nemaju s glumom, kamera neprestano "svrlja"...

ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog), ocito se scenarista morao osloniti na jedan tako primitivan nacin popunjavanja praznog prostora ionako suplje tikve :pomast:

jednom rijecju - prelose!
Za taj ghost lake sam i ja več dosta prije napisao isto tak nešto. Ja ga nisam ni do kraja uspio pogledati koliko je loš .
:D iskreno, volim pogledati sve do kraja, pa koliko to lose bilo...iznimka je Seventh Moon, spasio me dvd koji nije mogao biti ocitan do kraja :mrgreen:
Ma i ja isto ali ovo nisam mogao izdržati.

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Sharan » 15 Oct 2009, 18:51

maharet wrote:ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog)
PING!
WUI!
LEE!
PING!
LEE!
ELLY!
WUI!
PING!
ELLY!
WUI!
WUI!

:D :D :D :D
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 15 Oct 2009, 19:42

definitivno naaaajgori i najdosadniji horror koji sam pogledao zove se 'tavan'
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
maharet
Posts: 31
Joined: 15 Oct 2009, 13:01
Location: Sarajevo

Post by maharet » 16 Oct 2009, 10:03

Sharan wrote:
maharet wrote:ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog)
PING!
WUI!
LEE!
PING!
LEE!
ELLY!
WUI!
PING!
ELLY!
WUI!
WUI!

:D :D :D :D
Kako ces Yul-a zaboraviti !? :mrgreen: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 16 Oct 2009, 10:38

Sharan wrote:
maharet wrote:ruku na srce, u isti kos svrstavam i Seventh Moon.....i dalje mi u usima odzvanjaju imena glavnih protagonista filma ( konstantno dozivanje jedan drugog)
PING!
WUI!
LEE!
PING!
LEE!
ELLY!
WUI!
PING!
ELLY!
WUI!
WUI!

:D :D :D :D
zvuci zabavno.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Damned_Thing
Posts: 145
Joined: 17 Oct 2009, 12:44

Post by Damned_Thing » 21 Oct 2009, 19:12

Pogledah gomilu sranja evo nekih "strahota"
-House of dead..majko mila kakvo sranje,radnja glupa puna klisea,likovi glupi,gluma losa,dosadnooo.. Najgore je bilo kad u toku scene borbe sa zombijima pustaju delove iz igrice(!?) ili bas na to ostrvu je zakopano oruzije(i to sve vrste)(!?).. smece glupo..
-Bloody Rayne..jedan od najgorih filmovima sa vampirima..dosadan,glup i pamtim ga po jednom liku sa uzasnom fake perikom :vom: :vom:
-Nightmare on elm st. 6.. fuj dosadno kvari mi serijal..
-Puls(americki).. Dosadno,razvuceno mnogo ali mnogo cgi,duhovi deluju fake...ima par scena nista vise
-Halloween resurrection.. glupo i bespotrebno..Od onog repera mi se povracalo i sve vreme cekam kad ce da umre ka ono.. :x
-Dracula 2000 i 3000.. katastrofa,uzas.. mislim dracula u svemiru :vom:
-Halloween remake.. nepotrebno i razvuceno
-Ring 2 americki.. dosadno i bez veze
-I Still Know What You Did Last Summer..bespotrebno kao i mnogi nastavci
i jos punoo toga :o

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Oct 2009, 19:49

super ukus za filmove koliko god da su ti dosadni..glupi..razvuceni..uzivas u njima..priznaj..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Raz
Posts: 4
Joined: 19 Oct 2009, 11:32
Location: Zagreb

Post by Raz » 21 Oct 2009, 20:09

maddjuro wrote:trol 2- ovaj je film tako loš da je postao svojevrsni kultni film

Definitivno se slažem, bez sumnje odnosi titulu...

User avatar
Raz
Posts: 4
Joined: 19 Oct 2009, 11:32
Location: Zagreb

Post by Raz » 21 Oct 2009, 20:13

I da, (skoro zaboravih) Dracula 3000. Kad sam ga gledao, mislio sam da fali pola filma... Eto, ipak bih blagu prednost dao Draculi.

MADMalice
Posts: 15
Joined: 21 Oct 2009, 16:01

Post by MADMalice » 22 Oct 2009, 08:49

The Ring 2 naravno americka verzija...Prvi dio i moze proci ali dvojka plashi od dosade i predvidljivosti a za horror je nagore kad je sve predvidljivo :)

User avatar
Damned_Thing
Posts: 145
Joined: 17 Oct 2009, 12:44

Post by Damned_Thing » 22 Oct 2009, 13:22

A$H wrote:super ukus za filmove koliko god da su ti dosadni..glupi..razvuceni..uzivas u njima..priznaj..
Neki su zabavni jer cekam da vidim koliko losi mogu da budu...kao na primer House of dead samo cekam da vidim koliko jos glosti mogu da ubace u film :lol: :evil:

Post Reply