Children of the Corn serijal

Razgovori ugodni o horor temama
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Children of the Corn serijal

Post by Unreal » 22 Sep 2007, 15:09

Kao klinac sam gledao neke filmove iz ovog serijala, ali sam totalno zaboravio na njih. No dobro općenito imam volju da pogledam filmove , a ono što vas hoću pitat dali uopće valjaju?Po kritikama izgleda da ne. :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Sep 2007, 16:39

lol, baš pitaš gluposti. Serijal kao nightmare street, friday the 13th. :wink: Ono, svaki nastavak je sve lošiji, ali ti svejedno to dalje gledaš.

Hm, meni se baš iznova gleda friday the 13th serijal. :D
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 22 Sep 2007, 17:40

john_constantine wrote:lol, baš pitaš gluposti. Serijal kao nightmare street, friday the 13th. :wink: Ono, svaki nastavak je sve lošiji, ali ti svejedno to dalje gledaš.
Ma svaka budala poput mene zna kako teće to sa serijalima , da ide od dobrih filmova prema lošijim. Mene općenito zanimalo kakav je sveukopno serijal gledljiv(sigurno nije dobar kao Nightmare on elm street i Friday the 13th :wink: )
john_constantine wrote: Hm, meni se baš iznova gleda friday the 13th serijal. :D
A kada ćeš pogledaš ostala tri djela Hellraisera :wink: , i mogao bi pogledati Nightmare on elm street filmove, rekao si na HorrorHr recenziji Nightmre on Elm streeta 5 da si već zaboravio malo na serijali i da bi ga trebao opet pogledati :D

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 22 Sep 2007, 18:17

Pogledal sam ti sve nastavke ovog serijala; jedino kaj sam šesticu izdržao gledati desetak minuta pa sam zgasio. Jedinca ti je zapravo dio jednog filma od nekoliko priča temeljenih na Kingovim pripovjetkama. Dosta je kratka i čini se vjerna pripovjetki. Dvojka se nastavlja na jedinicu i možda je posljednji nastavak koji kolko-tolko valja (gledal sam dok mi je bilo 8 pa ne znam koliko mi je mišljenje vjerodostojno). Trojka se preseljava sa sela u grad, ima par jezivih scena ali ne valja. Četvorka je dosta uznemirujuća, svakako bolja od trojke ali ništa posebno. E, petica ti je film za novu publiku jer je nastala u vrijeme promjena koje je izazvala pojava "Vriska" i malo osvježava serijal (više nisu klinci u pitanju već procvjetala adolescencija). Šesticu sam posudio u videoteci baš u vrijeme kada mi je cijeli horror žarn išao na živce i toliko mi je bila bezvezna da sam odustao. Preporučam ti da pogledaš kad ne buš imal kaj pametnije. Inače, si uspio pogledat "Američkog vukodlaka u Londonu"?

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 22 Sep 2007, 18:35

Boby wrote:Pogledal sam ti sve nastavke ovog serijala; jedino kaj sam šesticu izdržao gledati desetak minuta pa sam zgasio. Jedinca ti je zapravo dio jednog filma od nekoliko priča temeljenih na Kingovim pripovjetkama. Dosta je kratka i čini se vjerna pripovjetki. Dvojka se nastavlja na jedinicu i možda je posljednji nastavak koji kolko-tolko valja (gledal sam dok mi je bilo 8 pa ne znam koliko mi je mišljenje vjerodostojno). Trojka se preseljava sa sela u grad, ima par jezivih scena ali ne valja. Četvorka je dosta uznemirujuća, svakako bolja od trojke ali ništa posebno. E, petica ti je film za novu publiku jer je nastala u vrijeme promjena koje je izazvala pojava "Vriska" i malo osvježava serijal (više nisu klinci u pitanju već procvjetala adolescencija). Šesticu sam posudio u videoteci baš u vrijeme kada mi je cijeli horror žarn išao na živce i toliko mi je bila bezvezna da sam odustao. Preporučam ti da pogledaš kad ne buš imal kaj pametnije. Inače, si uspio pogledat "Američkog vukodlaka u Londonu"?
Pa nisi pogledao sve nastavke ostao ti je još jedan http://www.imdb.com/title/tt0279730/ :lol:
BTW hvala na informacijama,pa pogledat ću orginal ,a nastavke gledaću dokle budu gledljivi. A Američkog vukodlaka u Londonu još nisam pogledao , no nabavavim si DVD u Algoritmu za 69 kn uskoro. :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Sep 2007, 19:54

Unreal wrote:
john_constantine wrote:lol, baš pitaš gluposti. Serijal kao nightmare street, friday the 13th. :wink: Ono, svaki nastavak je sve lošiji, ali ti svejedno to dalje gledaš.
Ma svaka budala poput mene zna kako teće to sa serijalima , da ide od dobrih filmova prema lošijim. Mene općenito zanimalo kakav je sveukopno serijal gledljiv(sigurno nije dobar kao Nightmare on elm street i Friday the 13th :wink: )
john_constantine wrote: Hm, meni se baš iznova gleda friday the 13th serijal. :D
A kada ćeš pogledaš ostala tri djela Hellraisera :wink: , i mogao bi pogledati Nightmare on elm street filmove, rekao si na HorrorHr recenziji Nightmre on Elm streeta 5 da si već zaboravio malo na serijali i da bi ga trebao opet pogledati :D
Hm, ma uskoro. :wink: Mislio sam već prije pogledati šesti nastavak, ali izgleda da se opet radi o unutarnjem paklu, pa sam pomalo izgubio interes, ali uskoro da vidim ostale nastavke. A freddi serijal će morati čekati, moram provjeriti u kakvom su stanju ostali nastavci.

American werewolf in london u Algoritmu? nadam se da to ima i kod mene, odmah to nabavljam. :D
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 22 Sep 2007, 19:57

prvi nastavci su dobri što su noviji to su gori
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 23 Sep 2007, 23:28

Ja sam gleda 4. dobar je, peti nije loš, volio bih jedino prvog pogledat!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 23 Sep 2007, 23:33

Prvi mi je cisto okej, al zato jer stujem Kinga.
Ima i neki CoC 666 nastavak. Nisam siguran koji je po kronologiji

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 23 Sep 2007, 23:35

Bad taste wrote:Prvi mi je cisto okej, al zato jer stujem Kinga.
Ima i neki CoC 666 nastavak. Nisam siguran koji je po kronologiji
ja mislim da je to neko novije sranje!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 23 Sep 2007, 23:50

bakero wrote:
Bad taste wrote:Prvi mi je cisto okej, al zato jer stujem Kinga.
Ima i neki CoC 666 nastavak. Nisam siguran koji je po kronologiji
ja mislim da je to neko novije sranje!
To vam je šestica

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Children of the Corn serijal

Post by GreenHornet » 01 Sep 2011, 11:53

sinoc pogledao prvi dio first time...dobar.
kroz cijeli film vrlo jeziv ugodaj,lokacija i mjuza pogotovo.isaac odličan-mali je svojom pojavom totalno spooky,ali u isto vrijeme i odvratan,sto kod mene ostavlja odlican dojam.ista stvar je i sa malekajom.sve ostale stvari ok.minusi su sto je u onim hvatanjima po gradicu dosadnjikav i sto su neke stvari mogli bolje razjasnit-tko je tocno "onaj koji hoda izmedu redova"?sotona osobno,demon,neki poganski bog????jos nekoliko sitnih rupa u prici.
6,5/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Children of the Corn serijal

Post by elrania » 01 Sep 2011, 12:04

jooj, ja ovo nikako da krenem... pogledala sam neka 2 filma iz serijala jednom predavno, al pojma nemam više što ni kako je to išlo.
uz leprechauna mi je ovo kompletna enigma, niš ne znam što se točno događa.

alecto, kakvi su ukupni dojmovi nakon onak brzinski pogledanih?

User avatar
alecto
Posts: 1080
Joined: 25 Oct 2010, 13:05

Re: Children of the Corn serijal

Post by alecto » 01 Sep 2011, 16:38

@GreenHornet: to će se razjasniti kroz ostale filmove.

@el: pa, ovi u sredini su mi bili zamorni, al sve u svemu, ovak u globalu, ok je za pogledat jednom, čist da možeš reći da jesi :lol: ja sam prvo pogledala remake a onda skužila da se ne sjećam serijala baš pa sam reprizirala u komadu. kad sam ko klinka gledala, bilo mi je stravično, al klince očito svašta impresionira :mrgreen:
we are such stuff as dreams are made on

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Children of the Corn serijal

Post by john_constantine » 01 Sep 2011, 16:41

ma pamtim da su mi prva dva bila čak dobra, makar se moglo i bolje, dok je drugi dio imalo dobre killove. Ali treći dio, koji trash, od specijalnih efekata do big monstera na kraju filma. :rock:

ostale nastavke nisam gledao, nekako mi se čini da više nema čudovišta kao u prva tri filma...
Michel puši karu.

Post Reply