Hellraiser serijal

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Hellraiser serijal

Post by remike2 » 12 Apr 2010, 21:28

Hellraiser mi se čini kao dosta dobar serijal, svakako inovativan i poseban serijal, pogledao sam dosada samo prva tri djela od kojih me je prvi dio najviše fascinirao i najviše mi se on svidio, nevjerovatno jeziv i napet uz odličnu creepy glazbu te uz dosta uznemirujućih scena te sama pojava Cenobitesa je veoma cool i zastrašujuća uz vodstvo glavnog vođe Pinheada. Drugi mi je skoro pa jednako dobar ko i prvi, dok mi je treći malo zakazao, no i dalje dobar nastavak. Definitivno ću nastaviti gledati ostale nastavke pa ću vidjeti kako će ići.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Hellraiser serijal

Post by metallicat » 12 Apr 2010, 23:03

meni je to i dalje jedan od naj serijala jer mi ima barem 3 nastavka koja su mi odlična, za razliku od svih ostalih.
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Hellraiser serijal

Post by HorrorHR » 12 Apr 2010, 23:06

kasnije pošteno zaseru sa nastavcima, ali u globalu jedan od kvalitetnijih serijala - drže ga početni na veliko

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Hellraiser serijal

Post by DrugsBunny » 12 Apr 2010, 23:07

Trebo bih reprizirat uskoro.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Hellraiser serijal

Post by filmofil » 13 Apr 2010, 04:28

gledao sam prva dva samo, nisam tolko impresioniran filmovima, cenobiti su jedino što me drži za serijal i razlog što ću pogledati treći dio u skoroj budućnosti
SpoilerShow
nadam se da pinhead nije stvarno mrtav
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Hellraiser serijal

Post by HorrorHR » 19 Jul 2011, 22:52

Danas izašlo preko bare:
Commentary Track: "Ticket To Hell"
Image

Evil goes online? :facepalm:

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Hellraiser serijal

Post by Ašow » 19 Jul 2011, 22:58

Iz pristojnosti ga necu pogledati.
--------
Last.fm

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Hellraiser serijal

Post by Wendigo » 20 Jul 2011, 00:21

Ašow wrote:Iz pristojnosti ga necu pogledati.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellraiser serijal

Post by john_constantine » 20 Jul 2011, 05:57

HorrorHR wrote:Danas izašlo preko bare:
Commentary Track: "Ticket To Hell"
Image

Evil goes online? :facepalm:
Lance Henriksen :supz:
Michel puši karu.

User avatar
blessa
Posts: 187
Joined: 30 Mar 2009, 14:19
Location: bihac

Re: Hellraiser serijal

Post by blessa » 20 Jul 2011, 19:32

jel to neka zezancija :shock:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Hellraiser serijal

Post by metallicat » 20 Jul 2011, 23:43

mislim da će znatiželja ovaj put prevagnut i pogledat će se. očekuje se šit pa što bude :lol: zadnji put sam sve pogledala pred nekih 3 god, moglo bi se opet. unatoč teen., meni je 8-ica bila odlična.
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellraiser serijal

Post by john_constantine » 21 Jul 2011, 05:57

taj film postoji već dugo godina, a svi se ponašate kao da ste tek sada čuli za njega. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Hellraiser serijal

Post by Wendigo » 21 Jul 2011, 07:37

john_constantine wrote:taj film postoji već dugo godina, a svi se ponašate kao da ste tek sada čuli za njega. :lol:
znam da postoji, gledam taj poster u videoteci i kontempliram o propasti franšize i žanra opčenito. :lol:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Hellraiser serijal

Post by HorrorHR » 21 Jul 2011, 09:58

Da vas totalno zagrijem ;)

http://www.horrorhr.com/hellraiser-hellworld-2005/
Ovaj film se snimao zajedno sa prošlim dijelom Hellraisera u back-to-back varijanti negdje u bespućima Rumunjske. Snimanje dva dijela filma u šutu je postao trend u ovakvoj crap-filmografiji, jer se za praktički malo veće pare od snimanja jednog filma dobiju dva – iovako je sve u novcu, a ni blizu u kvaliteti. Prije par tjedana sam browsajući IMDBom naletio na synopsis Hellworlda, koji me toliko šokirao da sam odmah zvao frenda, istinskog štovatelja Clivea Barkera, koji se još jednom toliko odvalio od smijeha i priupitao me dali je to osmi ili deveti nastavak kultnoga originala. Podijelit ću sa vama synopsis, da probam namamiti koju osmijeh na vaša lica: “Pinhead returns to terrorize computer hackers that have opened a virtual Lament Configuration on the website Hellworld.com.” Mislim, pa koliko jebeno moraš biti glup da smisliš ideju baziranu na ovoj idiotariji? Mislio sam da je Pinheadov “put” u svemir (četvrti dio) bio finalna perverzija, ali modernizirani, tehnološki osvješteni skrinvrajteri nas uspjevaju šokirati više od bilo kojega Cenobita u paklu.

Nakon što sam uspio “provariti” 90 minuta pain staking procesa gledanja ovog šrota, mogu sa vama podijeliti svoju radost o količini gluposti na kojima se ovaj film temelji. Svi Hellraiseri nakon četvorke su se bavili mind fuckovima, pa je i većina njih bila smušena i blesava, ali poanta ovoga djelca nadjačava sve pokušaje prošlih filmova. Riješavanjem lament konfiguracije na netu, ekipica frendova dobiva pozivnicu za ultra cool Hellraiser groupie tulum, kojega organizira, bubnjevi tam-tam-tam-tam, ikona B produkcije, nitko drugi nego Lance Henriksen. U kući se počinju dešavati razni šokovi, macabre etc, a finalno objašnjenje je toliko plitko, neuvjerljivo, nerealno, ukratko nemoguće ;) Jedva čekam slijedeći Hellraiser, očekujem neku bijesnu ideju poput Hellraiser: Jurrasic Park (stravično otkriće da su Pinhead i njegova ekipa pobili dinosaure prije miljardu godina, sada su nađene kosti pterodaktila koje otvaraju portal u pakao), ili pak Hellraiser: Al Qaida Terror (tijekom akcije lovljenja Bin Ladena po visoravnima Afganistana, mladi američki marinac pronalazi misterioznu kocku koja otvara put k paklu, a uz to parafrazira da je amerika najjača sila uspjevaju napasti i pakao) , a nikad neznaš možda i Hellraiser: Champions League (hehe zamisli tekmu, sudi Collina koji se pretvara u Pinheada – imaju slične frizure:))). Ok, dosta sranja za danas, uživajte u gledanju ili vjerojatnije ignoriranju ovoga filma;)

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Hellraiser serijal

Post by Wendigo » 21 Jul 2011, 10:12

sjećam se ovog posta.. :D

Post Reply