Hellraiser serijal

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 21 Feb 2007, 14:31

Genijalni quotes! Meni je jedna od najjačih scena ona u trećem dijelu kada si Pinhead uzima čavle iz glave, zabija ih u dlanove, stane u pozu Isusa na križu i kaže: "I am the way" :supz:

User avatar
van_halen
Posts: 15
Joined: 19 Feb 2007, 15:59
Location: braaaaaaaaains!
Contact:

Post by van_halen » 21 Feb 2007, 15:55

prva dva filma su mi jebena treci i cetvrti imaju svojih momenata al ih je bar zabavno gledat

petica je zadnje smece makar je ideja bila dobra samo sto su film radili i glumili kreteni...
sestica je tolko idiotna da sam poceo pizdit nakon sta sam pogledao film, a najvise me u filmu zivcira sto svakih 10 minuta se scena prebaci na nest deseto i ono prije kaj se strasno dogadalo se liku "pricinjavalo"...

sedmicu i osmicu imam al necu gledat jer brijem da bi se i ko nakon sestice osjeco glupo kad pogledam
braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaains!
i want braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaains!

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 21 Feb 2007, 16:03

slažem se samo da su prva tri dobra ,sve nakon toga se razvodnjava ali u svoje vrijeme zaista horror sa orginalnom temom i dobrom atmosferom. Fora smrti pogotovo masovno klanje u discu u trećem dijelu

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Hellraiser serijal

Post by HorrorHR » 10 Sep 2007, 12:36

Gledam malo, pa nemamo dedicirani topic za Hellraiser serijal ;)
Hellraiser: 20th Anniversary Edition

Davis DVD reports that the DVD will come featuring a 1.85 anamorphic transfer, with Dolby Digital 5.1 & 2.0 Surround tracks, extras include an audio commentary with writer/director Clive Barker and actress Ashley Laurence moderated by screenwriter Peter Atkins, "Hellraiser: Resurrection," "Mr. Cotton, I Presume?" Interview with Andrew Robinson, "Actress From Hell" Interview with Star Ashley Laurence, "Under The Skin" Doug Bradley on HELLRAISER, "Hellcomposer" Interview with Composer Christopher Young, Poster And Still Galleries, trailers & TV spots, and complete screenplays (via DVD-ROM). Due on October 23rd, retail is $24.97.
Btw koji vam je najbolji Hellraiser?

Meni dvojka, bolesno, genijalno, vizualno savršeno opičeno 8)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Hellraiser serijal

Post by A$H » 10 Sep 2007, 12:52

dobar serijal...najbolja su mi prva 2 nastavka...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Sep 2007, 12:59

slozit cu se s horrorom oko dvojke
hmm... bas mi se gleda opet taj serijal

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Sep 2007, 13:19

ma po meni je 1.dio remek djelo, 2. može proć al nije mi ništa posebno, 3. još nekako stoji a ostali nastavci ajme bože!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2007, 13:58

bakero wrote:ma po meni je 1.dio remek djelo, 2. može proć al nije mi ništa posebno, 3. još nekako stoji a ostali nastavci ajme bože!
4. mi je bolji od 3.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 10 Sep 2007, 15:46

jebeni serijal, sve najbolje od: priče, Doug Bradleya, maski, efekata, te "pain is the pleasure" spike i gore-a.. baš po mom ukusu.
najbolji mi je drugi, inače sam gledao samo prva 4 nastavka i planiram još 5. pogledat jer 6 i 7 mi djeluje retardirano i ne želim si kvariti dojmove serijala..
htio bi još pročitati Hellbound Hearth od Bakera da vidim malo "the origin" i tak to..

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2007, 15:57

Wendigo wrote:jebeni serijal, sve najbolje od: priče, Doug Bradleya, maski, efekata, te "pain is the pleasure" spike i gore-a.. baš po mom ukusu.
najbolji mi je drugi, inače sam gledao samo prva 4 nastavka i planiram još 5. pogledat jer 6 i 7 mi djeluje retardirano i ne želim si kvariti dojmove serijala..
htio bi još pročitati Hellbound Hearth od Bakera da vidim malo "the origin" i tak to..
a kaj 8. dio nije vrijedan ni spomena iako glumi Lance Henriksen :wink:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Sep 2007, 16:44

A$H wrote:
Wendigo wrote:jebeni serijal, sve najbolje od: priče, Doug Bradleya, maski, efekata, te "pain is the pleasure" spike i gore-a.. baš po mom ukusu.
najbolji mi je drugi, inače sam gledao samo prva 4 nastavka i planiram još 5. pogledat jer 6 i 7 mi djeluje retardirano i ne želim si kvariti dojmove serijala..
htio bi još pročitati Hellbound Hearth od Bakera da vidim malo "the origin" i tak to..
a kaj 8. dio nije vrijedan ni spomena iako glumi Lance Henriksen :wink:
nisam gleda taj iako sumnjam da valja išta, ne može ga ni legenda lance spasit, ja usput rečeno imam 3.dio original na vhsu!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 10 Sep 2007, 16:45

A$H wrote:
Wendigo wrote:jebeni serijal, sve najbolje od: priče, Doug Bradleya, maski, efekata, te "pain is the pleasure" spike i gore-a.. baš po mom ukusu.
najbolji mi je drugi, inače sam gledao samo prva 4 nastavka i planiram još 5. pogledat jer 6 i 7 mi djeluje retardirano i ne želim si kvariti dojmove serijala..
htio bi još pročitati Hellbound Hearth od Bakera da vidim malo "the origin" i tak to..
a kaj 8. dio nije vrijedan ni spomena iako glumi Lance Henriksen :wink:
lol, nisam ni znao da postoji 8. dio. inače, gledao sam ono sranje od Hellraiser: Deader i ne bi nikome poželio da to pogleda.. :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Sep 2007, 16:49

Prvi dio mi je baš jezoviti horor s odličnom idejom. Drugi dio je kao da su ga snimali na drogama, opičeni nastavak sa seksualnim aluzijama. :D Makar mi nije jasno što zapravo predstavlja onaj bog leviathan. Treći je imao gay glumca i dosadan početak, ali cenobiti su bili fora. Ali četvrti je bio puno bolji, za maštovitom pričom, tri vremenska razdoblja i odlične cenobite od kojih su najjači blizanci. :D A peti, iako dosta odudara od hellraisera, svidjelo mi se, odličan prikaz unutarnjeg pakla, a tek one cenobitice. :D
Još da pogledam zadnja tri nastavka. :supz:
Michel puši karu.

User avatar
just me
Posts: 286
Joined: 21 Aug 2007, 17:53
Location: Terra Magica

Post by just me » 10 Sep 2007, 16:54

Ja na petom sam uspjela zaspati. :oops: Inače se slažem s ASH-om, najbolja su mi prva 2.
I have no name, because the cats do not need names to tell each other apart.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2007, 17:50

Wendigo wrote:
A$H wrote:
Wendigo wrote:jebeni serijal, sve najbolje od: priče, Doug Bradleya, maski, efekata, te "pain is the pleasure" spike i gore-a.. baš po mom ukusu.
najbolji mi je drugi, inače sam gledao samo prva 4 nastavka i planiram još 5. pogledat jer 6 i 7 mi djeluje retardirano i ne želim si kvariti dojmove serijala..
htio bi još pročitati Hellbound Hearth od Bakera da vidim malo "the origin" i tak to..
a kaj 8. dio nije vrijedan ni spomena iako glumi Lance Henriksen :wink:
lol, nisam ni znao da postoji 8. dio. inače, gledao sam ono sranje od Hellraiser: Deader i ne bi nikome poželio da to pogleda.. :lol:
eto postoji..pogledao sam ih sve,a 7. i 8. su ispali obični teen horrori..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply