Sleepaway Camp

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
craven road
Posts: 57
Joined: 26 Mar 2008, 18:44
Location: rijeka
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by craven road » 31 Jul 2010, 13:54

ja tek pred neki dan pogledao i mogu reć da je cijeli film zanimljiv iako svi govore da je samo kraj dobar ima nešto u toj na momente lošoj glumi kao da je namjerno tako isfurana i styling 80 tih daje jeben štih , ali na kraju dojam je da film nije toliko strašan koliko je bolestan, baš ono sve skupa ima neki sick flow...ali kraj ,baš jebe kevu,iako sam pročitao o njemu sve i svašta ništa me nije moglo pripremit na to, dobro su to sklepali.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 01 Aug 2010, 00:50

Ma cijeli film nije baš tako dosadan koliko su to neki drugi slasheri...meni sasvim ok (čak i više nego dobar) film, sa odličnom scenom na kraju :supz:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Sleepaway Camp

Post by elrania » 24 Oct 2010, 21:30

pogledala prvi i drugi dio neki dan i ja sam prezadovoljna.
odlično mi je bilo koliko jedan drugome kontriraju u ozbiljnosti i atmosferi i što sam prvi gledala dosta smireno i ostala zadivljena preodličnim i bolesnim krajem, a na drugi sam se svako malo cerekala.
iako su mi totalno različiti, oba su mi super, svaki na svoj način i nadam se da ću večeras stići pogledati i 3. dio.

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by DEXTER » 24 Oct 2010, 22:35

dvojka je :prayer: :lol: :lol:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Sleepaway Camp

Post by Jane Doe » 25 Oct 2010, 08:48

navukli ste me, skidam ovo danas! :supz:
čim je kamp u pitanju i manijak ubojica, meni odmah srce zatreperi :D
Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by filmofil » 25 Oct 2010, 11:37

u jbt, sad sam pročitao cijelu temu, to sam otvorio prije više od 3god zbog famozne angele :D

zavidim svima koji će ovo prvi put pogledati, osjećaj prvog gledanja je priceless
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Sleepaway Camp

Post by Josef K » 25 Oct 2010, 15:59

filmofil wrote:u jbt, sad sam pročitao cijelu temu, to sam otvorio prije više od 3god zbog famozne angele :D

zavidim svima koji će ovo prvi put pogledati, osjećaj prvog gledanja je priceless
:mrgreen: Ja moram to pogledat napokon.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by Asfodel » 25 Oct 2010, 16:01

Zadro wrote:
filmofil wrote:u jbt, sad sam pročitao cijelu temu, to sam otvorio prije više od 3god zbog famozne angele :D

zavidim svima koji će ovo prvi put pogledati, osjećaj prvog gledanja je priceless
:mrgreen: Ja moram to pogledat napokon.
Mi tu. Baš smo zli što nismo gledali.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by remike2 » 25 Oct 2010, 17:45

Asfodel wrote:
Zadro wrote:
filmofil wrote:u jbt, sad sam pročitao cijelu temu, to sam otvorio prije više od 3god zbog famozne angele :D

zavidim svima koji će ovo prvi put pogledati, osjećaj prvog gledanja je priceless
:mrgreen: Ja moram to pogledat napokon.
Mi tu. Baš smo zli što nismo gledali.
+1. Nikako da ga pogledam, nemam ni neku volju sad, no jednom vjerovatno hoću.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Sleepaway Camp

Post by Jane Doe » 30 Oct 2010, 15:27

nije mi se nešto dopao, cijeli filem nekako kao da je razrijeđen. osječaj gledanja mogu usporedit s osječajem kad na danima piva dobiš razrijeđeno točeno :?
kraj je odličan, zato šteta jer je film imao dobar potencijal koje je, po meni, neiskorišten
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by Asfodel » 30 Oct 2010, 17:07

Gledala sam konačno jedinicu i baš mi je dobar bio 8) Nije mi uopće dosadan kao većini, ali i za razliku od većine nije mi kraj sad baš za padanje u nesvijest, ono jako je dobar i to je to. Najbolje od svega je tadašnji stil odijevanja za muškarce :prayer: :lol:
Nema razloga da s vremenom ne pogledam nastavke, bar još jedan za početak..
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Sleepaway Camp

Post by elrania » 30 Oct 2010, 18:17

Asfodel wrote:Najbolje od svega je tadašnji stil odijevanja za muškarce :prayer: :lol:
baseball utakmica :prayer: :prayer: :lol:

User avatar
nemesis
Posts: 35
Joined: 22 Nov 2008, 18:44

Re: Sleepaway Camp

Post by nemesis » 01 Nov 2010, 09:14

elrania wrote:
Asfodel wrote:Najbolje od svega je tadašnji stil odijevanja za muškarce :prayer: :lol:
baseball utakmica :prayer: :prayer: :lol:
http://horrorsnotdead.com/images/sleepaway2.jpg

evo jedne od najstrašnijih scena :wink:

ja bi rađe u taice nego ove vruće hlačice

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Sleepaway Camp

Post by remike2 » 01 Nov 2010, 09:32

Ništa poseban film, ima daleko boljih slashera iz tog vremena, u nekim dijelovima dosadnjikav, gluma i režija nisu baš nešto, no izvlači ga jedan od najstrašnijih krajeva ikad napravljenih/viđenih kojeg sam ja nažalost znao i prije samog gledanja zahvaljujući jednom dokumentarcu, no uglavnom da nije bilo njega bila bi i manja ocjena, ovako 5/10.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Sleepaway Camp

Post by john_constantine » 08 Aug 2011, 19:55

Definitivno najsmješniji slasher film od početka do kraja. Ultraloša gluma tako da mi je cijeli film bio kao nekakva horor komedija, prebrutalna ona scena u WC - u. Scene smrti su čak i dobre s dosta killova. Ali gluma, a tek odjeća kroz cijeli film, naročito ono što nose na bejzbol utakmici. Završetak me ubio iako sam već par puta skužio foru već u sredini filma. Presmiješno slasher ostvarenje. 4/5
Michel puši karu.

Post Reply