MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Scarface » 11 Jun 2012, 02:00

Moran, skužajte, znan da vas je većina vidila spot na fejsu, al reklama je reklama, jbg. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Yw5-CeiK ... r_embedded

''U središtu radnje je tajanstveno biće koje se pojavljuje na svim mjestima gdje je prikaz ljudske zlobe, hladnokrvnosti, bezdušnosti i patnje jasan kao odraz u zrcalu. Nazovimo ga Promatrač. Nevidljiv ljudskom oku, bez jasne motivacije i uloge u našem malom izgubljenom svijetu, Promatrač predstavlja sjenu koja se nadvija nad svim našim životima. Tri glavne scene: mladić na samrtnoj postelji, ulični svirač čija bol prolazi nezapažena od strane dobrostojećih prolaznika i sukob dviju skupina koji kulminira divljačkim obračunom sažeti su prikaz malog dijela onoga što nas čini savršeno nesavršenima. Posljednja scena u kojoj Promatrač gleda u bend ostavljena je za osobnu interpretaciju svakom gledatelju, jer se može shvatiti na više načina. Sama bit spota bila je poslati poruku: ako i postoji neko više biće koje nas promatra, ako i jesmo osuđeni na propast, onda naša uloga sigurno nije samo promatrati to propadanje, već učiniti nešto po tom pitanju. Ulogu Promatrača ima netko drugi, ne dopustimo da olako prihvaćamo ulogu žrtve.''
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Ghrall1
Posts: 234
Joined: 23 Oct 2011, 23:49

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Ghrall1 » 11 Jun 2012, 09:59

Sve profi. Bravo. Ne volim ovakvu mjuzu previše al za one koji vole mislim da bude prava poslastica. Sam tak dalje.

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Alastorus » 11 Jun 2012, 10:14

Odličnost :D
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by metallicat » 11 Jun 2012, 13:36

Let's call it The Observer.
:mrgreen:
malo previše fringa ili :lol: :mrgreen: ?

e stvarno moram reć da vam je odličan spot, mračan, crn, baš po mom ukusu :D i super mi je ovaj mix sa vašim i čistim vokalom, to mi bude baš taman! stvarno se nadam da ćete uspijet i probit se :D!
i btw, jesu ti ikad vratili mail iz palacha, ili na fejsu poruku?
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Scarface » 11 Jun 2012, 15:00

Nisu nažalost, imate previše lokalnih bendova. :D Al da, to s Observerom san jednostavno stavija jer koje god ime da san odabra (Watcher, Witness, Master itd) bilo je klišej na svoj način. Sličnost s Fringeom san tek kasnije skužija (ta serija mi je odavno pala u očima pa mi više nije asocijacija na prvu ka neke druge serije). :zubifale:

Hvala i drago mi je šta vam se sviđa!!! :supz:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Wendigo » 11 Jun 2012, 15:45

odlično je! kao što sam ti i na FB napisao, sve stoji.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by boyko » 11 Jun 2012, 15:45

dobra je stvar. :wink:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Asfodel » 11 Jun 2012, 19:05

Svaka čast za spot 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by callac » 11 Jun 2012, 19:52

E, odličan spot! sviđa mi se minimalizam boja, paše uz vaš stil! i super izgledaš u spotu, pjevaču je malo glava nekak plosnata :lol: il je uvijek takva :zubifale:
Ne znam, mislim da kad ćemo mi radit spot, neće bit snimaka kako mi sviramo/pjevamo, ja prosto ne mogu zamisliti ni sebe, a kamoli dečke da se "gibaju" i imaju ozbiljne neke face potrebne za snimanje. Evo, baš sam nedavno gledala spot od našeg "prijateljskog" benda i bila sam na promociji sad u petak, neka ozbiljna tematika, izrabljivanje djece, a pjevač čitav spot ima onaj lagani osmjeh na faci :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by john_constantine » 11 Jun 2012, 20:16

odličan spot :supz:
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Scarface » 11 Jun 2012, 20:37

Fala vam puno ljudi. Callac, samo radite kako mislite da je najbolje, to je jedini pravi recept i bit će i više nego dobro. :supz: :supz:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Andrej » 12 Jun 2012, 05:01

Ajde to što je spot OK, ali nisam očekivao da će mi se svideti muzika. Nikad nisam aktivno slušao ovaj tip muzike ali ovo je baš melodično i napucano. Iznenadio me kvalitet produkcije. :shock: Kad tako dobro zvuči na jutjubetu, mogu da zamislim kako tek gruva kad pustiš čist snimak.
We're all mad here...

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by popayy » 12 Jun 2012, 18:33

Dobar spot i dobra stvar brate.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: MESMERA - DESTINED TO RUIN OFFICIAL VIDEO

Post by Ašow » 12 Jun 2012, 22:51

Glazba nije moj kap ov ti, ali gg spot.
--------
Last.fm

Post Reply