BENDOVI na forumu

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: BENDOVI na forumu

Post by Scarface » 11 Feb 2012, 17:32

ST-@RT 2012. - FESTIVAL AUTORSKIH BANDOVA

1.VECER - 16.2.2012.
... LAST MAN STANDING
SCREAM DENIAL
FLYING HEAD
RIFFOVSKI

2.VECER - 23.2.2012.
KRIK
HANGIN VILLAGE
BLACK ORANGE BOX
WINSTON SMITH

3.VECER - 1.3.2012.
G-RUPA
BEZDAN
HLADAN TUS
PRODUZNI KABEL

4.VECER - 8.3.2012.
PLESKA
MJESNI ODBOR
EL SHUTT
SIROVA SNAGA

5.VECER - 15.3.2012.
SAMO MOMENT
FILM NOIR
PLIMNI VAL
MR.WOLF

6.VECER - 22.3.2012.
VICTIM
CULT OF REBORN
EREBORN
DOMINATION

7.VECER - 29.3.2012.
ELECTRIC FEEL
ONE HAPPY HALLO
ISKOPINE
VERONICA FRANCO

8.VECER - 5.4.2012.
MESMERA
RESTARTED
PREVAIL
BENNY LAVA

9.VECER (VAN KONKURENCIJE) - 12.4.2012.
CRIMSON ZONE
FRAKTURA PUPKA
SCARLET NOTES
M.O.R.T.
ReMarkAble

1.POLUFINALNA VECER - 19.4.2012.

2.POLUFINALNA VECER - 26.4.2012.

FINALE - 3.5.2012.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: BENDOVI na forumu

Post by Alastorus » 12 Feb 2012, 11:15

5.4. Doć pogledat vas i zapit se sa Prevailom :D
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
skitkid
Posts: 313
Joined: 12 Feb 2012, 12:39

Re: BENDOVI na forumu

Post by skitkid » 12 Feb 2012, 12:56

ja sam 2009. izdal kasetu na nekom danskom labelu.

grozna glazba!

http://biblicalviolence.bandcamp.com/album/bib-vio

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: BENDOVI na forumu

Post by Alastorus » 05 Mar 2012, 15:59

Update: Postao bubnjar & second vocal u bendu pod imenom "Scales of Nightingale"

Genre : Hatecore.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 11 Mar 2012, 23:21

U zadnje vrijeme me ulovio veliki entuzijazam oko autorski pjesama, muzika mi odgovara, riječi sama mjenjam kako mi pašu.. pa sam čak u jednoj milisekundi pomislila da bi mogli postati "nešto" na sceni. Yea, right! Koliko je samo bendova u hrv., u svijetu koji su miljama bolji od nas pa opet ništa. Jebote, nekad me to baš izluđuje. Pa mi se ne ide na probe jer ne vidim smisao, a onda se sjetim gigova i kako nam bude super pa opet odem, i pjevam jedno te isto i jedno te isto, ako treba deset puta za redom dok nije kak spada. Pa onda opet radimo na autorskim i to sam veče ushićena i opet puna entuzijazma, sve do sljedećeg dana kad zavrtim u krug sve gore napisano.
Dal se i vama tako neš događa, izgubite li volju ili se i dalje nadate da će od svega toga ispasti nešto stvarno?
Ja sam trenutno u fazi "čemu trud". Valjda će do utorka proći..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: BENDOVI na forumu

Post by Decadentor » 11 Mar 2012, 23:24

Cjelu noc sviram gitru i smislim savrsen riff i vec vidim kako vu postat polularan :lol: i dan poslje odsviram i skuzim da preodvrato zvuci i jednostavno zaboravim na to, i tako ce uvijek bit. Ali da imam neki band koji svira ono sto volim nebi mi "slava" bila vazna nego bi se jebeno gusto :supz: jebemu bubnjarel lokalne
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 11 Mar 2012, 23:27

ma, ne mislim ja bit popularna u smislu nekog velikog benda jer mi ne da nemamo šanse za to već :lol: :lol: :lol: al ono, napravit nešto čime ćeš biti zadovoljan, album, samo naš, bez obrada, na koji ću bit ponosna. to hoću.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: BENDOVI na forumu

Post by Scarface » 12 Mar 2012, 00:28

Ma briga te za uspjeh, to bi ti ionako donilo više lošeg nego dobrog, toliko još licemjernih ljudi bi upoznala i morala se nosit s tim, još toliko problema i naizgled neriješivih situacija, masu žrtvovanja, jedenja govana koje drugi poseru itd. Ko je za to, svaka mu čast, ja osobno to ne mogu niti želim. Nemoj zato razbijat glavu time, radi pisme za svoj gušt, uspjeh će doć ako se u životu tako poklopi, al opet kažen, uspjeh je relativna stvar, ako si ti zadovoljna sobom i svojim autorskim stvarima i svojim bendom, onda si već uspila više nego većina svjetskih zvijezda, i većina ljudi uopće. :D
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: BENDOVI na forumu

Post by john_constantine » 12 Mar 2012, 06:02

lijepo rečeno. :D He, a ne kao neki kao dečko od moje best frendice koji da otkaz da se može baviti glazbenom karijerom, napraviti ploču i otići u london s njima. A sada samo svira u kafićima, ništa ne radi i živi na račun roditelja. :facepalm:
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 29 Mar 2012, 20:13

dosta planova vezanih za moj bend u zadnje vrijeme, zovu nas na gaže, radi se na pjesmama, ugl. jedno pozitivno razdoblje :)
od ziher datuma svirki za sada: Rock klub Jelen, 20.04. 2012. svi ste pozvani :lol: premijerno će se izvoditi autorske stvari plus naravno obrade koje svako malo nadograđujemo, šta kvalitetom šta kvanitetom. :rock:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: BENDOVI na forumu

Post by Scarface » 21 Apr 2012, 22:05

Eto, mi smo prošli onu prvu večer, i nažalost u polufinalu smo ispali, dva benda od 4 su prolazila, al ipak ništa. Međutim, to je bilo itekako zasluženo, basistu je pukla žica, tako da smo imali neugodnu pauzu od par minuta između pisama di se ni pivač ni ja nismo snašli i ostvarili neki kontakt, on pričanjem, ili ja nekim solom. Krajnje amaterski i neprofesionalno, zato znamo za ubuduće. Nema sad svirki par miseci, bilo je dosta, radit ćemo na novim stvarima, spot će za koji misec izać i sve u svemu, triba radit na kvaliteti, ovo zasad je jako loše.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 22 Apr 2012, 04:15

Pif, mi danas svjetski otprašili i prebili se ko pičke, došla murija prekidat gig, razbijale se flaše, drljenje totalno.
--------
Last.fm

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: BENDOVI na forumu

Post by Alastorus » 22 Apr 2012, 08:48

Sad nekaj kombiniramo da postanemo ofišl Lepa Brena cover bend.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

Ghrall1
Posts: 234
Joined: 23 Oct 2011, 23:49

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ghrall1 » 22 Apr 2012, 10:27

Scarface wrote:Eto, mi smo prošli onu prvu večer, i nažalost u polufinalu smo ispali, dva benda od 4 su prolazila, al ipak ništa. Međutim, to je bilo itekako zasluženo, basistu je pukla žica, tako da smo imali neugodnu pauzu od par minuta između pisama di se ni pivač ni ja nismo snašli i ostvarili neki kontakt, on pričanjem, ili ja nekim solom. Krajnje amaterski i neprofesionalno, zato znamo za ubuduće. Nema sad svirki par miseci, bilo je dosta, radit ćemo na novim stvarima, spot će za koji misec izać i sve u svemu, triba radit na kvaliteti, ovo zasad je jako loše.
Slično se nama desilo onda na poloju kad smo svirali. Gitaristu pukla žica a cijelo vrijeme sam mu govorio nek si promijeni jebene žice za nastup. Ja sam nešt trkeljo po bubnjevima u međuvremenu a neki lik iz organizacije je pričal viceve :)

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 22 Apr 2012, 13:29

Ja sam bio, al da me ubiješ, ne mogu se sjetit.
--------
Last.fm

Post Reply