BENDOVI na forumu

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 29 Jan 2012, 15:06

ne znam, treba mi vremena da si posložim sve u glavi i malo sredim privatni život. ovaj sam koncert odradila jer nisam osoba koji bi zajebala prijatelje i svoj bend odustajanjem u zadnji čas, a koncert je već dogovoren bio. (bolest je vanredna okolnost)
bio je na koncertu lik iz Croatia recordsa koji je zadužen za nove bendove, oduševio se samnom, kune se da će mi napisat pjesmu jer je šteta ne iskoristiti tu "tamu koju nosim u sebi" (njegove riječi) da sa ženska verzija Gorana Bareta :lol: i da imam neispričanu priču.
Još kada bih ja imala dobro mišljenje o sebi, možda bi i povjerovala što pričaju..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


toni
Posts: 75
Joined: 24 May 2011, 14:16

Re: BENDOVI na forumu

Post by toni » 29 Jan 2012, 18:41

callac wrote:ne znam, treba mi vremena da si posložim sve u glavi i malo sredim privatni život. ovaj sam koncert odradila jer nisam osoba koji bi zajebala prijatelje i svoj bend odustajanjem u zadnji čas, a koncert je već dogovoren bio. (bolest je vanredna okolnost)
bio je na koncertu lik iz Croatia recordsa koji je zadužen za nove bendove, oduševio se samnom, kune se da će mi napisat pjesmu jer je šteta ne iskoristiti tu "tamu koju nosim u sebi" (njegove riječi) da sa ženska verzija Gorana Bareta :lol: i da imam neispričanu priču.
Još kada bih ja imala dobro mišljenje o sebi, možda bi i povjerovala što pričaju..
ako si zenski bare bome ne moras imat dobro misljenje o sebi 8)

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 29 Jan 2012, 23:19

toni wrote:
callac wrote:ne znam, treba mi vremena da si posložim sve u glavi i malo sredim privatni život. ovaj sam koncert odradila jer nisam osoba koji bi zajebala prijatelje i svoj bend odustajanjem u zadnji čas, a koncert je već dogovoren bio. (bolest je vanredna okolnost)
bio je na koncertu lik iz Croatia recordsa koji je zadužen za nove bendove, oduševio se samnom, kune se da će mi napisat pjesmu jer je šteta ne iskoristiti tu "tamu koju nosim u sebi" (njegove riječi) da sa ženska verzija Gorana Bareta :lol: i da imam neispričanu priču.
Još kada bih ja imala dobro mišljenje o sebi, možda bi i povjerovala što pričaju..
ako si zenski bare bome ne moras imat dobro misljenje o sebi 8)
:lol: good point!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BENDOVI na forumu

Post by sandi » 01 Feb 2012, 11:34

Evo jedan stari bend u kojem sam pjevao...pa poslušajte moj milozvučni glasić
http://youtu.be/4AXvayRAzuU
SpoilerShow
sad leži u tami krvlju umrljana
život joj blijedi u suzama palim
a sudbina njena što Bogom je dana
zvijeri prepoznaje u suzama tim

I u noćima hladnim još vapaj se čuje
I vrisak što žudi za životom
Al ruka prokletstva urotu kuje
I kida osmijehe licima trulim

Od krvi i mesa njena je utroba
gdje sjeme zla i trune i klija
mrtvi će sada ustati iz groba
a s njima iz mrtvih ustat ću i ja
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 01 Feb 2012, 14:33

Rekoh ti već brijem da negdje oko 2-3srednje, znaci prije nekih 7 godina li-la sam vas gledao live.
Zvali smo vas u Đakovo ako se sjecas, podrum birtije koja više ne postoji, a zvala se Titanic.
Svirali ste sa Ljenom Đubradi.
Kad bi prevrndao stare hdd-ove, brijem da bi našao slike s tog giga. :)
--------
Last.fm

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BENDOVI na forumu

Post by sandi » 01 Feb 2012, 15:02

ja se pola tih gigova ne sjecam, a svirali smo stvarno svuda i mislim da si u pravu jer smo gotovo uvijek išli u paketu s ljenom đubradi...svirali za 2 gajbe piva i te šeme...a nešto mi đakovo zvoni u glavi...čini mi se da smo tamo bježali od nekih noževa, ili su to bile našice...nemam pojma...ah dobra stara vremena... :partyman:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 01 Feb 2012, 21:21

ma, nije to bilo đakovo, sjeti se samo podruma birtije i nas onak 10ak na gigu i ne znas tko je razvaljeniji.
--------
Last.fm

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BENDOVI na forumu

Post by sandi » 01 Feb 2012, 22:56

evo iskreno nemam pojma...znam da smo negdje vukli neki spid,a bio je humanitarni koncert za nazbrinutu djecu. :jawbreaker: ..al brijem da je to bila novska...Đakovo...Iz đakova znam jedino Peroševića, a on je kao neki madrfaker u osnovnoj je navodno nekog lika izbo tehničkom... :lol: :lol:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 01 Feb 2012, 23:19

Kojeg Peroševića? Nisam čuo za nikakvo bodenje tehničkom :lol:
--------
Last.fm

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: BENDOVI na forumu

Post by jigsaw » 01 Feb 2012, 23:34

Ovo je kao da imate žešći hangover i pokušavate se sjetiti nekih scena :lol:

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BENDOVI na forumu

Post by sandi » 01 Feb 2012, 23:36

pa lik je skroz taj rok/metal/pank đir...i u osnovnoj je nekog klinca izbo tehničkom, jer ovaj je bio IN a ovaj nije.....Cugali smo s njim u đakovu, al' mislim da nismo mi svirali...i onda najednom dođem na faks u Zadar i njegov brat ide samnom...smijeh preveliki...( e ja sam Perošević iz Đakova- ma jel ti u rodu onaj što je izbo onog lika tehničkom-DA BRAT! -hahahaahhahahahha)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 01 Feb 2012, 23:37

OMG, Draja :lol:
hahahahaha, a buraza mu zovu hahar.

Iskren da ti budem, ja se tog giga ni ne sjećam kao ni ti sandi. I prilično sam uvjeren da ste svirali, znam da je bilo neko kašnjenje u igri bla.
Onak, iskopao bi slike i našao bi se sa dugom kosom i majicom od nekog benda kak bljujem.
--------
Last.fm

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BENDOVI na forumu

Post by sandi » 01 Feb 2012, 23:42

DAAAAA buraz mu je HAHAR!!! ...likovi... :partyman:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BENDOVI na forumu

Post by Ašow » 02 Feb 2012, 02:21

LOL.
--------
Last.fm

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BENDOVI na forumu

Post by callac » 03 Feb 2012, 23:04

Trebali večeras opet svirat u Jelenu, gazda nas zvao još u srijedu. No, ja nisam mogla tak da, drugi put. Al ijepo je znati da nas žele natrag :mrgreen: i to dva vikenda za redom :supz:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply