Burzum - Belus

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Ghrall » 03 Sep 2011, 11:30

Fräulein Unbekann wrote:
Ghrall wrote:Zadnji albumi od burzuma, darkthronea i mayhema su sami vrh. Pogotovo Ordo od mayhema. Zadnje vrijeme samo blekeriju slušam, pa ne znam šta mi je??? :D
Svako ima svoj ukus, ali ne mogu da se ne zapita jesi li poslušao od Mayhema De Mysteriis Dom Sathanas? Od Darkthrona A Blaze In The Northern Sky? Od Burzuma Det Som Engang Var? Teško da su novi albumi "vrh" naspram tih. Al' kao što rekoh svako ima svoj ukus. :wink:
Pa naravno da jesam. De Mysteriis je jeben do kraja istina ali mi se sviđa kako je mayhem evoluirao i u što se pretvorio. Od Darkthronea mi je jedan od dražih ranijih albuma Under a funeral moon. Burzum novi je meni osobno puno bolji od prijašnjih, to je moje mišljenje. :wink:

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Fräulein Unbekann » 03 Sep 2011, 11:37

Ghrall wrote:
Fräulein Unbekann wrote:
Ghrall wrote:Zadnji albumi od burzuma, darkthronea i mayhema su sami vrh. Pogotovo Ordo od mayhema. Zadnje vrijeme samo blekeriju slušam, pa ne znam šta mi je??? :D
Svako ima svoj ukus, ali ne mogu da se ne zapita jesi li poslušao od Mayhema De Mysteriis Dom Sathanas? Od Darkthrona A Blaze In The Northern Sky? Od Burzuma Det Som Engang Var? Teško da su novi albumi "vrh" naspram tih. Al' kao što rekoh svako ima svoj ukus. :wink:
Pa naravno da jesam. De Mysteriis je jeben do kraja istina ali mi se sviđa kako je mayhem evoluirao i u što se pretvorio. Od Darkthronea mi je jedan od dražih ranijih albuma Under a funeral moon. Burzum novi je meni osobno puno bolji od prijašnjih, to je moje mišljenje. :wink:

Drago mi je :)
Meni se opet ne sviđa u šta se Mayhem pretvorio nakon smrti Deada, Euronymousa, dolaska Maniaca u band... A opet za Darkthrone nemam zamerki, savršen bend od početka do kraja, kao i Immortal.... Kod Burzuma se oseti preseravanje, i imam blagi osećaj da Varg pokušava pokazati kako je "sazreo i odrastao" nakon zatvora... Nema tu nekog duha kao u Hvis lyset tar oss npr.
SpoilerShow
( Nemoj ovo shvatiti kao pametovanje, volim raspravljati o blacku :D )

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Burzum - Belus

Post by Ašow » 03 Sep 2011, 11:42

Ukratko, black metal is dead, kao što su smithsi dead i kao što je punk dead.
--------
Last.fm

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Fräulein Unbekann » 03 Sep 2011, 11:44

Ašow wrote:Ukratko, black metal is dead, kao što su smithsi dead i kao što je punk dead.
hahahahahahahhha odbio nas! :supz: :zubifale: hahahahaha

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Ghrall » 03 Sep 2011, 11:56

Fräulein
Ma samo daj :D I ja volim također. Meni je ordo Na prvih par slušanja bio skroz čudan i nije mi sjeo odmah ali nakon nekog vremena sam shvatio da je genijalan u toj raznolikosti. Takvi albumi su mi u par navrata postali naj albumi ikad. A pak albumi koji mi odma sjednu znaju brzo dosaditi. Naravno nije to jako čest slučaj ali događa se.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Ghrall » 03 Sep 2011, 11:58

Fräulein Unbekann wrote:
Ašow wrote:Ukratko, black metal is dead, kao što su smithsi dead i kao što je punk dead.
hahahahahahahhha odbio nas! :supz: :zubifale: hahahahaha
Kratko i jasno :lol:

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Fräulein Unbekann » 03 Sep 2011, 12:21

Ghrall wrote:Fräulein
Ma samo daj :D I ja volim također. Meni je ordo Na prvih par slušanja bio skroz čudan i nije mi sjeo odmah ali nakon nekog vremena sam shvatio da je genijalan u toj raznolikosti. Takvi albumi su mi u par navrata postali naj albumi ikad. A pak albumi koji mi odma sjednu znaju brzo dosaditi. Naravno nije to jako čest slučaj ali događa se.
Meni je Mayhem samo zbog Mysteriisa kult. Pagan Fears i Freezing Moon su himne. :heart:
Ja više volim taj old-skul nego novije, eksperimentiranja s ambijentom i tako to :D :D :D

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Burzum - Belus

Post by Ašow » 03 Sep 2011, 12:25

Ne, ozbiljno, unazad nekih 5-10godina se pojavljuju ovi suicidal & co. black metal bendovi koji rade od black metala isto ono što emači rade od hardocrea. I onda im to nije dovoljno pa rade deathcoreove i ine coreove i govore da su brutalni & co.
picka mile materine, to govno od deathcorea je sve samo ne brutalan.
isti rad u black metalu, samo sto su tu dosli nadobudni forseri.

A kad smo kod ordoa od mayhema, samo jedna riječ: Atila.
Niš više, niš manje.

@FU
pa e, samo old skulara i to e to :)
--------
Last.fm

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Fräulein Unbekann » 03 Sep 2011, 12:29

Ašow wrote:Ne, ozbiljno, unazad nekih 5-10godina se pojavljuju ovi suicidal & co. black metal bendovi koji rade od black metala isto ono što emači rade od hardocrea. I onda im to nije dovoljno pa rade deathcoreove i ine coreove i govore da su brutalni & co.
picka mile materine, to govno od deathcorea je sve samo ne brutalan.
isti rad u black metalu, samo sto su tu dosli nadobudni forseri.

A kad smo kod ordoa od mayhema, samo jedna riječ: Atila.
Niš više, niš manje.

@FU
pa e, samo old skulara i to e to :)
Ma hjoj, kad sam prvi put čula "depressive suicidal black metal" izbečila sam se k'o nikad u životu. Bljuuuv, pa to je gore nego emo :?
Atilla je prejak, onaj Maniac smaaaaaaraaaaaa :D Old skul, koji kurac palac suicidal depresive mrrrrš :D

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Burzum - Belus

Post by Ašow » 03 Sep 2011, 12:31

Ja najbolje atiljino izdanje imam na duplom vinylu. :D
--------
Last.fm

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Fräulein Unbekann » 03 Sep 2011, 12:35

Ašow wrote:Ja najbolje atiljino izdanje imam na duplom vinylu. :D
Kurvo. :toimonster:

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Burzum - Belus

Post by Ašow » 03 Sep 2011, 12:40

Eo, pronasao sam fotku koju sam uslikao taman na dan kad je kupljen

Image
--------
Last.fm

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Burzum - Belus

Post by Alastorus » 03 Sep 2011, 13:52

Slušam i ol' school black, al oduvijek sam volio ambijentalni ili melodični štih koji se dobro uklopi tako da nemam ništa protiv i novijeg vala blacka.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Burzum - Belus

Post by Wendigo » 05 Sep 2011, 09:57

mah... meni od blacka valja jedino emperor i immortal.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Burzum - Belus

Post by Jane Doe » 05 Sep 2011, 10:44

kaj se blacka tiće, samo Venom :rock:
Image

Post Reply