Power metal

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
dagzVOMITOR
Posts: 232
Joined: 25 Nov 2009, 16:34
Location: dubrovnik

Post by dagzVOMITOR » 02 Dec 2009, 11:50

Ghostface wrote:As I Lay Dying je recimo sasvim ok bend, i nabijem vas više s tim antikršćanskim stavovima, ko vas šta pita, jebote.
da mi je znat s kime se ti svadas :lol: :lol: :lol:

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 02 Dec 2009, 12:00

evo poslušajte si prave bendove :wink: 8)

http://www.youtube.com/watch?v=g5NSvtWirS4
Image

Image

User avatar
dagzVOMITOR
Posts: 232
Joined: 25 Nov 2009, 16:34
Location: dubrovnik

Post by dagzVOMITOR » 02 Dec 2009, 12:10

John_Ryder wrote:evo poslušajte si prave bendove :wink: 8)

http://www.youtube.com/watch?v=g5NSvtWirS4
sto je najlude ovo su njima ozbiljni spotovi ali oni su isti debili kao white metal presmjesno

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Post by DeadDispatcher90 » 02 Dec 2009, 13:41

jebo te bog nemam nis protiv ljudi sto to slusaju mislim ašow je sve reko ali bendovi su jadni ...ono tipa nemzemo snimit normalan album pa idemo bit ko vjernici mozda nam neka crkva pomoge
Pa sad, ne mislim da su jadni. Zapravo neki su mi stvarno odlični. Mislim da to nema veze sa crkvenom pomoći. Iskreno da ne piše "christian" rock, sumnjam da bi itko primjetio razliku. Nije da propovjedaju u pjesmama, ali nema ni onog "FUCK THE SYSTEM, FUCK THE SYSTEM!!!" što mi je sasvim ok zato što mi je tek to bezukusno i iritantno. Meni je dobar metal Iron Maiden, Motorhead i slične stvari... Nešto gdje možeš razumjeti riječi.
Revenge solves everything

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Post by Ašow » 02 Dec 2009, 22:35

dagzVOMITOR wrote:
Ašow wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Vjerojatno ćete me htjeli zaklati, ali meni se zapravo sviđa christian rock... Pillar, Skillet... Dobre stvari...
Zasto bih te htio zaklati?
zato sto si ispires mozak ili zato sto nemas dobar ukus?
:)
:lol: :lol: :lol: jebo te bog nemam nis protiv ljudi sto to slusaju mislim ašow je sve reko ali bendovi su jadni ...ono tipa nemzemo snimit normalan album pa idemo bit ko vjernici mozda nam neka crkva pomoge :lol: :twisted:
ne, to ti je ono ala... glazba nam je nedajbože, ali vjerujemo u onoga koji ne daje pa mislimo da radimo nesto dobro.
Jea, rajt. Još jedni u nizu propalih vjerskih fanatika koje nece primiti na bogoslovne fakultete da postanu svecenici.
Mogu si jednostavno napraviti majice: FRONT: "Ja sam u celibatu" a iza "celibat je u meni".
Onak, mogu nam na laksi nacin reci da ne zele jebat do kraja zivota, a ne osnivati bend i pjevati nesto ala "Isuse moj medeni, moli za mene."
Sori, al ne fala. Ja cu stojat iza onog stava kill the cristian, ne zato sto sam sotonjara/ateista/agnostik/mox diamon iz strongholda il bilo sta slicno, nego cisto iz razloga sto mi je iskreniji benton kad to kaze nego kad mi neko dodje i govori da se klonim zla. Onak..
Beer=GOOD
Vjerski fanatizam=BAD
--------
Last.fm

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Dec 2009, 23:19

Ja ne vidin u As I Lay Dying ništa fanatično, zašto bi uopće članovi takvih bendova automatski tribali bit i vjerski fanatici? Toliko o predrasudama...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 02 Dec 2009, 23:24

U as i lay dyingu ne vidim ništa vjersko jer ih slušam ,oni su po meni čisti metalcore,a za te hrišćan bendove neam pojma ni koji su
Image

Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Dec 2009, 23:29

John_Ryder wrote:U as i lay dyingu ne vidim ništa vjersko jer ih slušam ,oni su po meni čisti metalcore,a za te hrišćan bendove neam pojma ni koji su


Oni su u biti jedini christian metal koji slušan. Imaju vjersku tematiku, to sigurno, a sad, možda i ne spadaju u taj žanr po defaultu?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Dec 2009, 23:32

Evo, ovo malo pojašnjava stvari:


When asked if they're a Christian band or Christians in a band, Tim Lambesis stated on the band's FAQ, "I'm not sure what the difference is between five Christians playing in a band and a Christian band. If you truly believe something, then it should affect every area of your life. All five of us are Christians. I believe that change should start with me first, and as a result, our lyrics do not come across very "preachy." Many of our songs are about life, struggles, mistakes, relationships and other issues that don't fit entirely in the spiritual category. However, all of these topics are written about through my perspective as a Christian."
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Post by Ašow » 02 Dec 2009, 23:44

ma, daj goni to.
Ko sto su ameri izmislili metal of death. Umjesto Death Metala. Slicno death metalu, al nije death metal. Svast
--------
Last.fm

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Post by DeadDispatcher90 » 03 Dec 2009, 15:36

Ufff Ašov... Meni se ti činiš kao fanatik sa tim "Kill the christian"... BTW... Ja sam Katolik.
Revenge solves everything

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Post by Ašow » 03 Dec 2009, 15:48

DeadDispatcher90 wrote:Ufff Ašov... Meni se ti činiš kao fanatik sa tim "Kill the christian"... BTW... Ja sam Katolik.
Kako mogu biti vjerski fanatik kad sam ateist?
--------
Last.fm

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 03 Dec 2009, 15:52

Ašow wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Ufff Ašov... Meni se ti činiš kao fanatik sa tim "Kill the christian"... BTW... Ja sam Katolik.
Kako mogu biti vjerski fanatik kad sam ateist?
Rekel je fanatik a ne vjerski fanatik

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Post by Ašow » 03 Dec 2009, 16:03

Boby wrote:
Ašow wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Ufff Ašov... Meni se ti činiš kao fanatik sa tim "Kill the christian"... BTW... Ja sam Katolik.
Kako mogu biti vjerski fanatik kad sam ateist?
Rekel je fanatik a ne vjerski fanatik
Aha, a ti si mu odvjetnik?
Prica je pocela o vjerskom fanatizmu, pa mi je nekako logicno bilo.
Al ok, eo s druge strane.. ipak ne idem ulicom i ne derem se kill the christian, zapravo... deicide nisam od 2006te od stench of redemptiona upalio.
--------
Last.fm

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Post by DeadDispatcher90 » 03 Dec 2009, 16:07

Ne moraš biti religiozan da budeš fanatik. Staljin je bio fanatik, a bio je i komunist, dakle ateist.
Revenge solves everything

Post Reply