Koncerti

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 18:04

U ničem nije problem, samo sam napisao da ste propustili odličan koncert i horrorfan je napisao da nije ljubitelj Conora te da zašto toliko guram svog igrača; napisao sam zašto i onda si ti uletio i tu smo di smo. Počeo si govoriti i da je grijeh uspoređivati ga s rock legendama i uspoređivao si odaziv na njega s odazivom na Thompsona. Što god ti rekao, činjenica je da ga glazbena kritika hvali, da su Jutarnji i RTL digli koncert u nebesa, da je Rolling Stone njegov predzadnji album smjestio na drugo mjesto albuma godine a nadasve, činjenica je da sam mu glazbu zavolio dok ga još mnogi nisu toliko hvalili i svaki njegov album poslušam prije nego li neki utjecajni list napiše kritički osvrt koji gotov redovito ima samo riječi hvale.
Tvoj komentar na prethodnu pjesmu mogu izjednačiti s komentarom da je svaki zadovoljavajući metal band isti, dobre solaže, vokal, nastup i ništa drugo.
I za Dylana su u početku govorili kako je sve to zgodno ali da se ne može mjeriti s Hankom Williamsom, fanovi su ga doslovno razapeli kada je s folka prešao na folk-rock pa ga danas i klinici slušaju. Zašto? Sigurno ne zato što bolje prepoznaju dobru glazbu već zato što su mediji stvorili takvu sliku o Dylanu i lišili ga dobrog djela kritika kojim su ga neki prije 40 godina bombardirali. Conora kritika veliča, od one nezavisne do one najutjecajnije ali vremena su drukčija. Teško je danas ponoviti ono prije 40 godina, kako zbog drukčijih trendova tako i zbog globalnosti cijelog fenomena jer danas glazba nudi mnogo veću alternativnu scenu od one u 60-tima. Ta me stvar jedino malo smeta

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Sep 2008, 19:11

Jebao te taj Conor.Jos jedan od glazbenika u nizu .Nit on ima išta posebno u sebi.Ovak je simpa za poslušat,al to je to
Al glavno da si ti tu doso pravit se pametan.Mi neobrazovani metalci nismo nista napisali o Conoru.Bu hu.
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 19:18

Počinjete me sve više podsjećati na cajkaše, samo što se oni barem ne prave da imaju ukusa. I nemorate ništa pisati o Conoru jer smo se danas napisali dosta za čitavu godinu a pametovanje i obrazovanost na temelju onoga što slušaš možda prolazi kod tebe, meni je to idiotarija

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Sep 2008, 19:22

Ti si zbilja čudak.Dođeš, isprovociraš tog Conora.Mi ti ko ljudi napišemo da nas on ne zanima(gosp. raspravlja s tobom da se radi o copy-catu) mi odma ispadamo primitivne seljačine jer ne slusamo Conora....Neam ja nista protiv doticnog izvođača al nemoj pretjerivat da se radi o nekoj legendi il sta ti ja znam.Weirdo.
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 19:27

Možda se ti osjećaš kao primitivna seljačina ali ja ništa u kontekstu toga nisam spomenuo. Napisao sam zašto mi je tip dobar i da se tu piše uglavnom o metalu; obje stvari stoje i što se mene tiče ova rasprava može završiti

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 12 Sep 2008, 19:30

a jeste ga zaspamali.. :roll: :lol:
bilo bi dobro da admini naprave topic ili podforum u kojem završavaju sve rasprave koje su prerasle u svađu i offtopic.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Sep 2008, 19:32

Boby wrote:Možda se ti osjećaš kao primitivna seljačina ali ja ništa u kontekstu toga nisam spomenuo. Napisao sam zašto mi je tip dobar i da se tu piše uglavnom o metalu; obje stvari stoje i što se mene tiče ova rasprava može završiti

Jesi.Prvi post si napisao
Fućkaš sve ove koncerte....
Nemoj samom sebi lagat..
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 19:35

Pa to je samo moje mišljenje o koncertima, ne znači da ste zato primitivci. Rekao bih i fućkaš Conora da je došao netko tko mi je draži

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 12 Sep 2008, 19:47

@Boby - dečki su ti samo rekli da se ukusi razlikuju i da to nije razlog za durenje
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 19:53

Ja sam samo nastojao argumentirati zašto ga smatram dobrim i zanimljivijim od ostalog

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 12 Sep 2008, 20:00

Boby wrote:Ja sam samo nastojao argumentirati zašto ga smatram dobrim i zanimljivijim od ostalog
Sve je to u redu, ali kad si već skužio da na Conor topicu nitko ne reagira, nisi morao onak ogorčeno postat poslije da kak to da mi njega ne slušamo i sl.

Kad sam ja (nakon što sam pitala) skužila da ovdje nitko ne sluša Manu Chao samo sam krenula dalje, nisam im sugerirala da su krivu napomoinjući kako kritika i publika misle drukčije. To su ti htjeli reć, da im to smeta


ovo je vjerojatno offtopičarenje :D
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 20:08

Ma imaš pravo

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 12 Sep 2008, 20:10

Bar sam saznala za Conora. Nešto sam naučila od tebe :D
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2008, 20:13

Ma to je u biti i bila svrha ovog rasipavanja riječi; sada ga par više ljudi zna. Čovjek je nakon koncerta odvojio minutu da razgovara sa mnom, dao da ga fotkam sa svojom curom i potipsao mi autogram. Mislim da mu nisam ostao dužan

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 12 Sep 2008, 20:15

Boby wrote: Čovjek je nakon koncerta odvojio minutu da razgovara sa mnom, dao da ga fotkam sa svojom curom i potipsao mi autogram.
Tu smo znači. :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply