Ko još ide na Nile- Grave- Belphegor?

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2008, 14:10

Wendigo wrote:
horrorfan wrote:ma dernek los zvuk nadrkano osiguranje i tako
boogaloo je poznat po tome.. :lol: uopće mi se neide ne nikakve koncerte tamo.. :?
bas to zadnji koncert na kojem sam bio tamo je CoF/Deathstars i zvuk je bio kao i ince strava..nije to prostor za takvu vrstu mjuze...tak da sam prestao mucit usi..najbolje ako je koncert negdje na otvorenom..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 10 Sep 2008, 14:14

Nočas nije bio loš zvuk, nego je bila buka.
I to najgora buka koju sam u životu uspio čuti.
Ako itko uspije nadmašiti tako loš koncert, ja ću mu čestitati.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 10 Sep 2008, 16:21

Gosp. wrote:Osiguranje je bilo jedino što je valjalo na koncertu.
ma LOL jedan decko napravio stage div i redar ga je skuco na pod i odfuro van ...jako lijepo
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 10 Sep 2008, 18:21

Znam što je bilo jer sam bio tamo.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 10 Sep 2008, 21:04

au sry na psovanju zvuk je bio u doslovno u kurcu, ali uvjek u boogalo sjeban zvuk!!

tolko od nilea, a onaj sanders jbte ko da svrsava po gitari dok je radio solaze, sta im je, ko da ih je nes puklo u glavu,
ne to nije bio nile!!
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 10 Sep 2008, 23:31

Evo tek san se vratija iz Zagreba pa da javin dojmove. Pa meni je bilo ok, ne, nije bilo odlično, al skroz ok. Kako je i horrorfan reka (btw skroz kul lik :), kod Gravea su pretjerali sa glasnoćon bas bubnja pa se nije ništa razumilo, Belphegor je bija jako dobar, a Nile mi je naravno zbog Georga najbolji (e i je li iko od vas skužija zašto se George onako brzo skupija ća nakon zadnje pisme, ni palice nije bacija, nije valjda mora na veliku nuždu ili slično :lol: ). I da, osiguranje je bilo iritantno. Sve u svemu, za svjetske okvire loše, al to je izgleda najbolje šta se ode nudi, nažalost, da ste vidili tek ozvučenje u splitskom klubu Kocka, ajme muke, Dying fetus je tamo zvuča ka traktor.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply