Iron Maiden u splitu

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Aug 2008, 04:49

amaterka wrote:i @ dr_gonzo... bilo bi dobro da je bilo phantoma aliii.... bas kad san mislila zaplakat jer nisu svirali moju naj naj naj pismu ona je pocelaaaa!!! sicas se koja? bila je zadnja!
Ima li još koja da ti je jako draga kao ta?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 15 Aug 2008, 22:10

gonzo pico jedna mogao si reci da ces ici na maidene pa bi popili pivu neku :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

amaterka
Posts: 105
Joined: 14 Mar 2008, 22:49

Post by amaterka » 16 Aug 2008, 15:59

likovi su malo pre stari za te gluposti... i da... nasla san ih :) iman broj od jednog i kad doden na hvar kod strica vidit cem se... obecali su meni i priju svirat hallowed be thy name i od hima right here in my arms... :P

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Aug 2008, 20:06

Aryx wrote:gonzo pico jedna mogao si reci da ces ici na maidene pa bi popili pivu neku :lol: :lol:
A jeben ti život nisan ni ja zna dok nisan dobija karte... ka da ne bi bilo lipo popit par piva i kasnije zarakijat sve do kasno u noć...

Aryx to ne znaći da nećemo jednom udrit po pivuši i Pelinu :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
lord
Posts: 161
Joined: 15 Aug 2008, 02:25
Location: Zabok Town
Contact:

Post by lord » 18 Aug 2008, 22:29

Bilo je super... dobar provod s ekipom, pljugica....

sve 5
"I'LL DIG YOU UP, JUST TO KILL YOU AGAIN"

Post Reply