Conor Oberst u Zagrebu

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Conor Oberst u Zagrebu

Post by Boby » 04 Jul 2008, 16:30

Ovo sam otvorio samo kao obavijest. Neka administratori premjeste ovaj topic iz podforuma offtopic u podforum glazba pa mogu ovo izbrisati

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 09 Jul 2008, 21:21


User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 16 Aug 2008, 00:29

Evo upravo je izašao novi Oberstov spot s albuma koji je objavljen prošli tjedan pa koga interesira neka pogleda. Ponavljam, ovaj tip nastupa 8. rujna u SC-u, točnije &TD Teatru

http://www.youtube.com/watch?v=oYewptydkvE

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 03 Sep 2008, 01:24

Uživancija, čujem jeku u ovom topicu. Nego, došlo je do promjene. Zainteresiranost je tolika da je koncert prebačen iz SC-a u Pauk. Pa ak je netko zainteresiran, u ponedjeljak 8. rujna u Pauku nastupa Conor Oberst & The Mystic Valley Band s ulaznicama po cijeni od 82 kune.
Zamislite da (izaberite najdražeg) Dylan, Young ili Springsteen dolazi ovamo ali ne star i na zalasku karijere kako to inače biva već mlad i na vrhuncu snage koji upravo sada stvara bezvremensku glazbu koja će se tek kroz nadolazeća desetljeća oduprijeti vremenu a vi ju imate priliku čuti dok je još sviježa

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 14 Sep 2008, 20:24

Ostavljam ovdje post umjesto u "koncertima". Ono što je mene malo iziritiralo jest upravo što je Knatchbull spomenuo. Mnogi koji prate glazbenu scenu nisu čuli za njega. Može se reći da objektivno tip nije propali slučaj, da je dobio brojna priznanja, da je završio na nekim naslovnicama ali opet mnogi nisu čuli ali zato znadu nabrojati hrpu puno manje poznatih bandova. Znam da se ukusi razlikuju ali ako već prate scenu kako im uspjevaju takvi glazbenici promaknuti. Ne bih se niti upustio u svađanje da se radi o ljudima koji sam usput poslušaju nešto na radiju

Post Reply