Kakav vam je Gibonni pjevač?

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.

Kakav vam je Gibonni pjevač?

Dobar
16
62%
Loš
3
12%
Krastav
7
27%
 
Total votes: 26

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Kakav vam je Gibonni pjevač?

Post by jigsaw » 30 Jan 2008, 13:43

Hm..da...pa meni se jako sviđa njegov stil, tekstovi i iskrenost u pjesmama...vama?

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 30 Jan 2008, 13:54

Covijek z nas pjevat nemres mu nis rec...iako ne preferiram takvu glazbu Gibonni je definitvno dobar izvođač
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 30 Jan 2008, 14:05

nisam ga slušo...ali kad je prije par god.izašao mirakul....slušo sam ga mj.dana i bio mi je ok
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 30 Jan 2008, 14:21

solidan, ali ne slušam tu vrstu glazbe
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 30 Jan 2008, 15:11

ima ok glas, but not my cup of tea..

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Jan 2008, 23:59

Dosadan što ga više ima, jer sve su mu pjesme na istu kajlu...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 30 Jan 2008, 23:59

Krastav.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 31 Jan 2008, 00:09

Gosp. wrote:Krastav.
elaboriraj, ozbiljno me zanima
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 31 Jan 2008, 00:54

dr_gonzo wrote:Dosadan što ga više ima, jer sve su mu pjesme na istu kajlu...
upravo to...ja mu više ne razlikujem pjesme :D
This is the Zodiac speaking.

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 31 Jan 2008, 01:39

Knatchbull wrote:
Gosp. wrote:Krastav.
elaboriraj, ozbiljno me zanima
Nemam što posebno za reči.
Jednostavno me njegova pojava iritira.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 31 Jan 2008, 13:10

Krastav, također.


Nešto što bi trebala biti korektna mainstream "pop" pojava se pretvorilo u patetično brljavljenje na istu varijantu iz stiha u stih, pjesme u pjesmu, albuma u album.....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jan 2008, 21:11

Apsolutno se NE slažen sa Studenim i Gosp., Gibonni je uvjerljivo NAJkvalitetniji i najiskreniji pivač u Hrvatskoj, i to je sasvim realna činjenica koju će vam potvrdit svaki iole ozbiljan muzičar. Bit u njegovom pratećem bendu (kao bubnjar naravno) moj je ultimativni san. Njemu je bubnjar bija legendarni Manu Katche, čovik s najvećim osjećajem za groove kojeg san ikad čuja, a i ovaj sadašnji Dado Marinković je predobar, parira najboljim svjetskim glazbenicima, pa tako i samom Manu Katcheu čija je on sad dostojna zamjena.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 31 Jan 2008, 21:16

Ghostface wrote:Apsolutno se NE slažen sa Studenim i Gosp., Gibonni je uvjerljivo NAJkvalitetniji i najiskreniji pivač u Hrvatskoj, i to je sasvim realna činjenica koju će vam potvrdit svaki iole ozbiljan muzičar. Bit u njegovom pratećem bendu (kao bubnjar naravno) moj je ultimativni san. Njemu je bubnjar bija legendarni Manu Katche, čovik s najvećim osjećajem za groove kojeg san ikad čuja, a i ovaj sadašnji Dado Marinković je predobar, parira najboljim svjetskim glazbenicima, pa tako i samom Manu Katcheu čija je on sad dostojna zamjena.
:wink:

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 31 Jan 2008, 21:41

Ghostface wrote:Apsolutno se NE slažen sa Studenim i Gosp., Gibonni je uvjerljivo NAJkvalitetniji i najiskreniji pivač u Hrvatskoj, i to je sasvim realna činjenica koju će vam potvrdit svaki iole ozbiljan muzičar. Bit u njegovom pratećem bendu (kao bubnjar naravno) moj je ultimativni san. Njemu je bubnjar bija legendarni Manu Katche, čovik s najvećim osjećajem za groove kojeg san ikad čuja, a i ovaj sadašnji Dado Marinković je predobar, parira najboljim svjetskim glazbenicima, pa tako i samom Manu Katcheu čija je on sad dostojna zamjena.
Naravski, tvoje mišljenje i tvoje pravo....međutim to što govoriš neće potvrditi svaki iole ozbiljan muzičar, a drugo ne znam šta bi to trebalo značiti? iole ozbiljan muzičar kog faha? samo njegovog ili govorimo o svim žanrovima? Ako govorimo o nečemu relativno bliskom (a opet miljama daleko) Gibonni se nikad neće približiti kvaliteti i senzibilitetu Rundeka. A, kao treće, Rundeku gostuju malo veće face, ali ovaj ne "plaća oglase po Jutarnjem" i ne zvoni na sav glas...znaš li ti koliko ljudi je Katche bio gost? Mali milion. To košta. Osobno, dao bih veće pare i doveo Vinnie Colaiuta-u.

:wink:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 31 Jan 2008, 22:11

ma gibonni ima jeben bend koji zna svjietski svirat..stefanovski,omar itd...to sto je komercijala jbg ! Covijeku se vidi da je iskren i dobrotvor da su bar svi na nasoj estradi...
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

Post Reply