Metal (Općenito)

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Re: Metal (Općenito)

Post by dodo » 02 Dec 2007, 18:40

Secret Face wrote:
dodo wrote:Ja sam počeo sa nekih 10 godina a prva ploča mi je bila od Iron Maiden Sevent Son Of A Seventh Son.
to je i meni jedan od prvih albuma :D (jadna kazeta se izlizala koliko sam je puta preslusao :lol: )
to i judas priest - ram it down :D

a sad da nabrajam sta sve volim nebi imalo smisla jer bi bio poduzi popis :lol:
Vjerujem da bi pa zato niti ja neču ništa pisati. :wink: ukratko jesi bio na kakvom kocertu i gdje.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 18:47

pa i ja slušam brdo toga ali sam navela neke :D ja sam bila samo na par koncerata... hammerfall+startovarius+shakra ljubljana, blind guardian+astral doors ljubljana, dragonforce+firewind treviso, sabaton+grave digger+therion zg i metal camp 2006(tu je suludo nabrajat bendove :lol: )
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 18:49

metallicat wrote:pa i ja slušam brdo toga ali sam navela neke :D ja sam bila samo na par koncerata... hammerfall+startovarius+shakra ljubljana, blind guardian+astral doors ljubljana, dragonforce+firewind treviso, sabaton+grave digger+therion zg i metal camp 2006(tu je suludo nabrajat bendove :lol: )

slažem se :wink: ja sam bio 2005 na metal campu. strava je tamo i to je jedan od boljih u europi.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 18:53

dodo wrote:
metallicat wrote:pa i ja slušam brdo toga ali sam navela neke :D ja sam bila samo na par koncerata... hammerfall+startovarius+shakra ljubljana, blind guardian+astral doors ljubljana, dragonforce+firewind treviso, sabaton+grave digger+therion zg i metal camp 2006(tu je suludo nabrajat bendove :lol: )

slažem se :wink: ja sam bio 2005 na metal campu. strava je tamo i to je jedan od boljih u europi.
Jesi bila u onoj špilji gje je dante navodno napisao božastvenu komediju (pakao)

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 18:56

dodo wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote:pa i ja slušam brdo toga ali sam navela neke :D ja sam bila samo na par koncerata... hammerfall+startovarius+shakra ljubljana, blind guardian+astral doors ljubljana, dragonforce+firewind treviso, sabaton+grave digger+therion zg i metal camp 2006(tu je suludo nabrajat bendove :lol: )

slažem se :wink: ja sam bio 2005 na metal campu. strava je tamo i to je jedan od boljih u europi.
Jesi bila u onoj špilji gje je dante navodno napisao božastvenu komediju (pakao)
ne, di je to...?
Image

User avatar
Secret Face
Posts: 67
Joined: 28 May 2007, 13:57

Re: Metal (Općenito)

Post by Secret Face » 02 Dec 2007, 18:57

dodo wrote:
Secret Face wrote:
dodo wrote:Ja sam počeo sa nekih 10 godina a prva ploča mi je bila od Iron Maiden Sevent Son Of A Seventh Son.
to je i meni jedan od prvih albuma :D (jadna kazeta se izlizala koliko sam je puta preslusao :lol: )
to i judas priest - ram it down :D

a sad da nabrajam sta sve volim nebi imalo smisla jer bi bio poduzi popis :lol:
Vjerujem da bi pa zato niti ja neču ništa pisati. :wink: ukratko jesi bio na kakvom kocertu i gdje.
pa nisam bio bas na previse koncerata jer mi financijsko sranje to nikad nije dopustalo :(
glavno da sam bio na MMS 2005 :lol: :lol: :lol:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 18:58

metallicat wrote:
dodo wrote:
dodo wrote:
slažem se :wink: ja sam bio 2005 na metal campu. strava je tamo i to je jedan od boljih u europi.
Jesi bila u onoj špilji gje je dante navodno napisao božastvenu komediju (pakao)
ne, di je to...?
Možda 5 km udaljeno od campa

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Metal (Općenito)

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 19:00

Secret Face wrote:
dodo wrote:
Secret Face wrote: to je i meni jedan od prvih albuma :D (jadna kazeta se izlizala koliko sam je puta preslusao :lol: )
to i judas priest - ram it down :D

a sad da nabrajam sta sve volim nebi imalo smisla jer bi bio poduzi popis :lol:
Vjerujem da bi pa zato niti ja neču ništa pisati. :wink: ukratko jesi bio na kakvom kocertu i gdje.
pa nisam bio bas na previse koncerata jer mi financijsko sranje to nikad nije dopustalo :(
glavno da sam bio na MMS 2005 :lol: :lol: :lol:
i šta si vidio? amon amarth i downfall? :lol: :lol: :lol:
@dodo - joj nisam znala, e glupače :roll:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Re: Metal (Općenito)

Post by dodo » 02 Dec 2007, 19:04

metallicat wrote:
Secret Face wrote:
dodo wrote: Vjerujem da bi pa zato niti ja neču ništa pisati. :wink: ukratko jesi bio na kakvom kocertu i gdje.
pa nisam bio bas na previse koncerata jer mi financijsko sranje to nikad nije dopustalo :(
glavno da sam bio na MMS 2005 :lol: :lol: :lol:
i šta si vidio? amon amarth i downfall? :lol: :lol: :lol:
@dodo - joj nisam znala, e glupače :roll:
Ja sam pročitao na netu negdje a i od stanovnika sam tamo čuo da je istina.
meni se čini da je istina zato jer je dante talijan a camp se nalazi blizu talijanske granice.
A šta sam vidio ništa baš osim špilje gdje smo se dobro ohladili od vručine. :lol:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 19:06

i to je nešto, jer tamo je 100 barem :roll: :lol: kupimo pivu u merkatoru i dođemo natrag do šatora a piva vrela lol
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 19:09

metallicat wrote:i to je nešto, jer tamo je 100 barem :roll: :lol: kupimo pivu u merkatoru i dođemo natrag do šatora a piva vrela lol
Ma zakon je tamo lijepa priroda ,možeš se i okupat u vodi i u znoju :lol: Masa dobrih i otkačenih ljudi,dobra mjuza ma uglavnom zakon. :wink:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 19:13

da da samo ne bi više išla sa ovom svojom ekipom ni da mi plate :roll: ali da predivno je tamo, ja se okupala u robi :lol: ali jbt hladna rijeka :lol:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 19:14

metallicat wrote:da da samo ne bi više išla sa ovom svojom ekipom ni da mi plate :roll: ali da predivno je tamo, ja se okupala u robi :lol: ali jbt hladna rijeka :lol:
A što nevalja sa tvojom ekipom da nebiš išla sa njima više.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 19:18

većina je muških, što ni najmanje ne smeta, ali skroz (glupo rečeno) nezreli, napasni, prepijani konstantno :roll: :roll:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 02 Dec 2007, 19:21

metallicat wrote:većina je muških, što ni najmanje ne smeta, ali skroz (glupo rečeno) nezreli, napasni, prepijani konstantno :roll: :roll:
Onda nebiš ni sa mojom ekipom dobro prošla a bogami ni samnom jer sam i ja totalno nezreo kad dođem na takve koncerte. :lol: :wink:

Post Reply