Glazba.

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Glazba.

Post by Wheel Smith » 09 Apr 2013, 20:42

john_constantine wrote:je li tko slušao 2CELLOS?

cura bi htjela ići na njihov koncert u vž, cijena je prihvatljiva, samo ne znam da li stignemo više kupiti karte. Ima još par tjedna do roka.

Dobro im zvuči muzika, ali opet mi je to, po youtube filmićima, kao dva barbara koji se iživljavaju po violinama i rade grimase kao da imaju parkinsonovu bolest.

bez veze su...... čime su se oni probili bože sačuvaj
:supz: :supz:

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Glazba.

Post by Salvador » 09 Apr 2013, 23:20

Ma dečki rokaju ko rocky Balboa :lol:

Da ne sviraju dobro, ne bi sigurno bili tako poznati u svijetu, a i muzičari diljem svijeta im se dive. Stjepan je jedan od najboljih i najtalentiranijih violončelista na svijetu. Čovjek je osvojio preko 20 prvih nagrada, a čak je zbog toga dvaput pozvan na gala koncerte za princa Charlesa u Buckinghamskoj palači

Danas sam baš gledao nove spotove u suradnji sa glazbenicima kao Steve Vai, Zucchero i Naya Rivera.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Glazba.

Post by Decadentor » 09 Apr 2013, 23:26

A isti kurac ko apocalyptica, samo sto su jos vise komerc, ako mi se pruzi prilika da ih gledam uzivo hocu...
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Glazba.

Post by elrania » 09 Apr 2013, 23:58

meni grozno zvuči ta njihova kombinacija rock i klasične glazbe. nisam općenito preluda za takvih miksevima...
dobro to oni obave, daleko od toga da su loši glazbenici i super za njih kaj im ide, al ja to ne mogu slušat; strašno mi je iritantan zvuk.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Glazba.

Post by Salvador » 10 Apr 2013, 00:01

Decadentor wrote:A isti kurac ko apocalyptica, samo sto su jos vise komerc, ako mi se pruzi prilika da ih gledam uzivo hocu...
Da, slažem se. Oni i jesu igrali na tu kartu hehe Ma znali su oni ako budu radili obrade na svjetskoj razini da bi mogli postati popularni. Još ih je više iskormecjalizirao menađer od Elton Johna.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Glazba.

Post by Asfodel » 10 Apr 2013, 00:15

Divan mi je takav tip obrada općenito i jako sam ponosna u ambasadorskom smislu (i u samom sadržaju toga, što se probilo nešto kvalitetno, ne šund)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Glazba.

Post by Wendigo » 11 Apr 2013, 20:17

Wheel Smith wrote:
john_constantine wrote:je li tko slušao 2CELLOS?

cura bi htjela ići na njihov koncert u vž, cijena je prihvatljiva, samo ne znam da li stignemo više kupiti karte. Ima još par tjedna do roka.

Dobro im zvuči muzika, ali opet mi je to, po youtube filmićima, kao dva barbara koji se iživljavaju po violinama i rade grimase kao da imaju parkinsonovu bolest.

bez veze su...... čime su se oni probili bože sačuvaj
takav stav otprilike i ja imam.
ne znam.. uvijek su mi nekako iritantni ti "instant" proizvodi koje cijeli svijet popuši preko noći.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Glazba.

Post by john_constantine » 12 Apr 2013, 21:50

kako dolaze u varaždin, a cijene karata pristojne, ipak idemo na njihov koncert. Makar moram priznati da mi se tek jedan njihov spot tek dopao.

Gregoriansi, baš bio na njihovom koncertu, nije baš bio sjajan pogled, ali bilo je dobro. Makar istini za volju, ništa na što bi opet išao.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Glazba.

Post by Michel » 01 Jul 2013, 20:11

Što mislite je li Bob Dylan precijenjen? Kad kažem precijenjen, ne mislim da je loš. Meni je on osobno odličan tekstopisac i značajan je, ali ovu precijenjenost gledam zbog tih lista gdje kao da mora uvijek biti na prvom mjestu. Rolling Stones magazin najpoznatiji primjer gdje ima mali milijun lista o Dylanu gdje je prvi. i svi ostali. Kao da je to postao svakodnevnica. Kasnije napišem Bob Dylan overrated i izašlo dosta članaka i ljudi se pitali The Most Overrated Musician Of All Time. http://weblogs.sun-sentinel.com/feature ... ver_1.html

U ovom gore tekstu slažem se s jednim dijelom, a to je dio kad je taj autor članka nabrojao ostale glazbenike kojima se tolika pažnja uopće ne daje, a neki su imali veći utjecaj od Dylana.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Glazba.

Post by Wheel Smith » 23 Jul 2013, 19:38

Michel wrote:Što mislite je li Bob Dylan precijenjen? Kad kažem precijenjen, ne mislim da je loš. Meni je on osobno odličan tekstopisac i značajan je, ali ovu precijenjenost gledam zbog tih lista gdje kao da mora uvijek biti na prvom mjestu. Rolling Stones magazin najpoznatiji primjer gdje ima mali milijun lista o Dylanu gdje je prvi. i svi ostali. Kao da je to postao svakodnevnica. Kasnije napišem Bob Dylan overrated i izašlo dosta članaka i ljudi se pitali The Most Overrated Musician Of All Time. http://weblogs.sun-sentinel.com/feature ... ver_1.html

U ovom gore tekstu slažem se s jednim dijelom, a to je dio kad je taj autor članka nabrojao ostale glazbenike kojima se tolika pažnja uopće ne daje, a neki su imali veći utjecaj od Dylana.

pa ono ovisi kako gledas na to..... on u cjelini ima super albuma ali slazem se da kritičari pretjeruju , recimo meni je van morrison ispred dylana
:supz: :supz:

User avatar
hitman_4
Posts: 6887
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Glazba.

Post by hitman_4 » 02 Feb 2016, 23:46



2003.


2016.

nikad ovo smeće nisam slušao al ono wtf :lol:
Image

Image

Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Glazba.

Post by boyko » 03 Feb 2016, 21:40

jbg, komercijaliziranje. samo jedni u moru bendova koji su odabrali isti put
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
hitman_4
Posts: 6887
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Glazba.

Post by hitman_4 » 08 Jul 2016, 13:47

http://www.index.hr/black/clanak/sto-se ... 05038.aspx


prvi put čujem za ovaj bend, Kelly Femili jbte :lol: :lol:
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Glazba.

Post by HorrorHR » 08 Jul 2016, 13:56

od Agnostic Fronta u Puli nisam bio na nijednom koncertu, ali eto za mjesec dana cca idem na ovo:

INTRONAUT, Entheos, Moon Tooth
https://www.facebook.com/events/237387059985124/

koncert je u Vegasu :D :D :rock: :rock:

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Glazba.

Post by boyko » 08 Jul 2016, 17:25

najs :D
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Post Reply