Death Note manga

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Aug 2008, 22:31

da tim nekim rasporedom sam i poceo..death note i battle royale..sam skinuo..pa nakon toga idem dalje..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 02 Sep 2008, 19:04

danas na poslu procitao 4 volumena Death Note...odlicno i napeto...prica je super...sad gledam bas po netu da i oba filma nabavim... 8) sad nastavljam dalje citat..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Sep 2008, 22:45

A$H wrote:danas na poslu procitao 4 volumena Death Note...odlicno i napeto...prica je super...sad gledam bas po netu da i oba filma nabavim... 8) sad nastavljam dalje citat..
8) :wink: odlično je i na dalje, ja sam sada na sedmom...

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 02 Sep 2008, 22:54

HorrorHR wrote:
A$H wrote:danas na poslu procitao 4 volumena Death Note...odlicno i napeto...prica je super...sad gledam bas po netu da i oba filma nabavim... 8) sad nastavljam dalje citat..
8) :wink: odlično je i na dalje, ja sam sada na sedmom...
ali u jednom trenutko voda i voda :wink: :roll:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Sep 2008, 22:56

MOžda na početku šestice su malo zabrazdili, ali se popravilo na kraju volumea...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 03 Sep 2008, 19:06

Eto istina je na kraju Vol. 5 i na pocetku Vol. 6 je malo dosadna i monotona radnja, ovi se samo svadjaju, ona mala manekenka mi ide na jetra..budem sutra dovrsio 6.

a usput eto sinoc su se skinula oba Death Note filma..a tokom danasnjeg dana ce se i serija skinut...ali necu jos gledat da si nekaj ne spoilam..prvo su mangu procitat...usput ima i neki film iz ove godine L: Change the World..pa cu i to potrazit..

@Aryx o kakvoj si ti gore animi pricao nemrem nikakvu animu nac..imas neki link..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 03 Sep 2008, 22:23

A$H wrote: @Aryx o kakvoj si ti gore animi pricao nemrem nikakvu animu nac..imas neki link..
anime series Death Note
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 06 Sep 2008, 11:30

Aryx wrote:
A$H wrote: @Aryx o kakvoj si ti gore animi pricao nemrem nikakvu animu nac..imas neki link..
anime series Death Note
da na kraju je to bilo ovo kaj skidam...ali na Imdb ne pise nista da je animirano..pa sm mislio da je serija sa pravim glumcima.. :lol:

uglavnom zakon kraj Vol.6 i sve do Vol. 10 sam procitao u jednom dahu..ostalo sam ostavio za nocnu sljedeci tjedan..

tesko ce bit nac opet neku tako dobru mangu..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Jul 2009, 13:06

sinoc na poslu(a gdje drugdje) procitah zadnji 12 vol. Death Note-a..iako sam nakon SPOILER (---smrti L-a skoro prestao citat..---)vidim na netu da mnogi i jesu..lol..END ipak nastavih dalje, ali laganijim tempom..kraj je ionako bio pomalo predvidljiv..krajnji dogadjaj itekako..ali opet bilo je zabavno to vidjet..tko je koga kako i zasto..te zavrsit je napokon..sad mogu na 3 filma i animiranu seriju..

uglavnom Death Note - 4.5/5

sad bih lagano mogao na Battle Royal..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Seneschal
Posts: 46
Joined: 22 Mar 2009, 19:48
Location: Pula

Post by Seneschal » 24 Jul 2009, 13:51

Da, mnogima tada serijal završava. Kasnije nikad ne dostigne tu razinu napetosti.

To su valjda skužili i kreatori, jer onaj Death Note Rewrite, anime od 2 sata koji je kao sažetak cijelog serijala, završava s tim događajem.
[img]http://farm3.static.flickr.com/2659/3754178032_b9b6d6185c_o.jpg[/img]

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Manga

Post by maddjuro » 22 Sep 2011, 10:53

algoritam uskoro počinje izdavati mangu death note, u svojoj nakladi
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Manga

Post by john_constantine » 29 Jan 2012, 13:52

je, vidio sam u jutarnjem reklamu, ali nema šanse da ću bacati novac na to... I ovako žalim što sam potrošio novac na debilanu HACK...

A ova manga Death note, treći volumen, napetost takva da se može rezati nožem. Na kraju niti neću gledati anime s obzirom da ima izbačenih detalja i dosadniji je, nego ću čekati da izađe ostatak volumena i s užitkom ih pročitati. Radnja baš teče u stvarno nepredvidljivom smjeru.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Manga

Post by maddjuro » 29 Jan 2012, 17:05

john_constantine wrote:je, vidio sam u jutarnjem reklamu, ali nema šanse da ću bacati novac na to... I ovako žalim što sam potrošio novac na debilanu HACK...

A ova manga Death note, treći volumen, napetost takva da se može rezati nožem. Na kraju niti neću gledati anime s obzirom da ima izbačenih detalja i dosadniji je, nego ću čekati da izađe ostatak volumena i s užitkom ih pročitati. Radnja baš teče u stvarno nepredvidljivom smjeru.
što se tiče death notea, ja sam si pred koju godinu kupio ovo

http://www.amazon.com/Death-Note-Box-Vo ... 097&sr=8-2
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Manga

Post by john_constantine » 13 Nov 2013, 13:06

death note je postao stvarno dosadna manga nakon onog "događaja". Više je teško pratiti tko što koliko su ga zakomplicirali. Još samo par volumena od algoritma i to je to...

One piece, prilično zabavna manga :supz:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Manga

Post by john_constantine » 14 Nov 2013, 20:06

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:death note je postao stvarno dosadna manga nakon onog "događaja". Više je teško pratiti tko što koliko su ga zakomplicirali. Još samo par volumena od algoritma i to je to...

One piece, prilično zabavna manga :supz:
na kojem si volumeu? ne znam kako kod nas izdaju, ali bas planiram ponovno uskoro poceti sa deathnoteom. mislim da sam zapeo negdje par knjiga pred kraj jer se sve iskompliciralo pa me opao interes
10 volumenu. Ostala su još dva volumena.

Da, ono za bilježnicama smrti. Prvih pet - šest volumena je bilo lako pratiti, ali sada više ne znam tko tu koga. A i problem je što je postalo dosadno, a novi lik baš ne podiže atmosferu mange.
Michel puši karu.

Post Reply