Strip knjižara Darkwood

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Strip knjižara Darkwood

Post by john_constantine » 09 Sep 2013, 16:44

Da li je netko kupovao stripove od njih? Vidim da su počeli izdavati mange i desetak supeherojskih stripova + walking dead, pa sam se dao u potražnju. Samo sam našao da ima walking dead, Babilon od kojega stalno naručujem. Ali da li zna netko još koju strip knjižaru koja ima njihove stripove?
Michel puši karu.

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Strip knjižara Darkwood

Post by Sharan » 05 Apr 2015, 13:24

Pretpostavljam po tom PSN potpisu da si u HR, tako da ti ne mogu pomoći. U Sarajevu recimo niko ne drži njihova izdanja (koliko ja znam, a mislim da znam), a nisam ih viđao ni na sajmovima. Doduše, lažem - Agarthi Comics u Sarajevu ponekad ima neka njihova izdanja, ali ja kupujem samo jedno - Walking Dead i to tvrde korice. Toplo preporučujem, štampa je ODLIČNA, a prijevod je vrhunski, sa svim psovkama, jebanjem majke - dodali su malo tog balkanizma u sve, ali nije komično, tako da je strip zaista sjajan.

Ja sam kupio preostale tvrde korice u Novom Sadu sad kad sam bio.
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Strip knjižara Darkwood

Post by john_constantine » 05 Apr 2015, 14:55

Stari topic, ali na kraju sam kupio svih pet ili šest albuma u mekim koricama (jeftinije je) u stripovi na kvadrat u zagrebu. Slabo dolaze kod nas darkwoodova izdanja, ali kada dođu, onda ih nabavim. Zadnje sam kupio prvi album od Swamp thinga. Ostalo kao komiko ili neki drugi je već teže naći. Recimo, mange one piece, naruto ili attack on titan ću teže naći, ali nije niti bitno.

A i koliko čitam, dosta je visoka poštarina ako naručuješ iz Srbije u Hrvatsku.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Strip knjižara Darkwood

Post by maddjuro » 05 Apr 2015, 19:19

john_constantine wrote:Stari topic, ali na kraju sam kupio svih pet ili šest albuma u mekim koricama (jeftinije je) u stripovi na kvadrat u zagrebu. Slabo dolaze kod nas darkwoodova izdanja, ali kada dođu, onda ih nabavim. Zadnje sam kupio prvi album od Swamp thinga. Ostalo kao komiko ili neki drugi je već teže naći. Recimo, mange one piece, naruto ili attack on titan ću teže naći, ali nije niti bitno.

A i koliko čitam, dosta je visoka poštarina ako naručuješ iz Srbije u Hrvatsku.
na stripovi.com imaš jednog korisnika imenom "osmo"; on često putuje u beograd pa ti može jeftino nabavit kojekakova izdanja; recimo ove vesele četvrtke kada preko njega kupujem platim 12kn; plus 5kn poštarine ( 5kn za sve što naručim; ne po broju). Pa probaj se s njim dogovorit da ti uzme to što ti treba
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Strip knjižara Darkwood

Post by john_constantine » 05 Apr 2015, 21:11

je, dobio sam ga u kontakt. Dok mi se javio nakon dužeg vremena, već sam onda nabavio ta izdanja koja su mi trebala.
Michel puši karu.

Post Reply